Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Premier

Dobry wieczór

Polecane posty

Trafiłem tutaj przez youtube...jakoś przez przypadek, wyświetlił mi się film Marka. Nie czytałem żadnej jego książki, być może to nadrobię niedługo. Natomiast, przez kilka ostatnich dni słucham w samochodzie jego filmów na tubie i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Najbardziej przemyśleniami odnośnie rozdzielności ciała i ducha.

O jego przemyśleniach bardziej...społecznych mam podejście zdecydowanie luźniejsze niż większość użytkowników tego forum :)

Mam 45 lat i kochającą rodzinę. Prowadzę wyjątkowo spokojne życie otoczony żoną i dwójką dzieci.

W swoim życiu byłem raczej wyrachowany do kobiet. Etap kochliwości wieku młodzieńczego dość szybko mi przeszedł, natomiast widziałem niejednokrotnie wyrachowanie w związkach, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Na pewno było to uzasadnione systemem "biologicznym" , o którym Marek wielokrotnie w swych wystąpieniach wspominał.

Wydaje mi się, ze trudno jest połączyć oziębłość, wyrachowanie, zimną kalkulację, czy nawet próbę wymuszenia jakiejkolwiek umowy cywilno-prawnej ( :) ) w głębszych relacjach z kobietą, którą daży się uczuciem i planuje z nią przyszłość. Chyba mimo wszystko potrzeba w tym wszystkim odrobinę szczęścia. Czego Wam wszystkim życzę.

z uszanowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.