Skocz do zawartości

Dobry wieczór


Premier

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem tutaj przez youtube...jakoś przez przypadek, wyświetlił mi się film Marka. Nie czytałem żadnej jego książki, być może to nadrobię niedługo. Natomiast, przez kilka ostatnich dni słucham w samochodzie jego filmów na tubie i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Najbardziej przemyśleniami odnośnie rozdzielności ciała i ducha.

O jego przemyśleniach bardziej...społecznych mam podejście zdecydowanie luźniejsze niż większość użytkowników tego forum :)

Mam 45 lat i kochającą rodzinę. Prowadzę wyjątkowo spokojne życie otoczony żoną i dwójką dzieci.

W swoim życiu byłem raczej wyrachowany do kobiet. Etap kochliwości wieku młodzieńczego dość szybko mi przeszedł, natomiast widziałem niejednokrotnie wyrachowanie w związkach, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Na pewno było to uzasadnione systemem "biologicznym" , o którym Marek wielokrotnie w swych wystąpieniach wspominał.

Wydaje mi się, ze trudno jest połączyć oziębłość, wyrachowanie, zimną kalkulację, czy nawet próbę wymuszenia jakiejkolwiek umowy cywilno-prawnej ( :) ) w głębszych relacjach z kobietą, którą daży się uczuciem i planuje z nią przyszłość. Chyba mimo wszystko potrzeba w tym wszystkim odrobinę szczęścia. Czego Wam wszystkim życzę.

z uszanowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.