Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Dziewczyna Rafatusa mówi gdzie się poznali.

Recommended Posts

18 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Jak możliwe że Rafatus wyrwał taką sztukę?

Napchał co mu zostało do gaci, potem je zdjął i powiedział że za loda złotem płaci.

Ot co.

A nie pamiętasz sławetnych pań do towarzystwa z Polski, gotowych do testowania arabskiej linii kosmetyków w postaci kału ?

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 12.01.2019 o 22:13, PewnySiebie napisał:

Jak możliwe że Rafatus wyrwał taką sztukę?

Ekstra sztuka, która poniża go przy widzach? Coraz dziwniejsze fetysze chodzą po głowie niektórym ludziom..

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 12.01.2019 o 22:13, PewnySiebie napisał:

Co by nie mówić atrakcyjna kobieta pod względem wyglądu.

 

Kolega raczy żartować? Z jej części pierwotnych to chyba tylko pieprzyk pod kolanem się uchował... Wygląda jak kaczor Donald, nie obrażając kaczora :)

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może te zdjęcie zostało zrobione zanim ona sama się zrobiła... nie widziałem go. Na tym jest zdecydowanie naturalna i ładna, zwracam honor :)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opłacona aktorka albo chce się na tym wybić na lepszą gałąź.

Edited by AdamPogadam
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 26.02.2019 o 18:16, PewnySiebie napisał:

Ktoś ma link

 

Miałem ale gdzieś zniknęło. To było na jakimś playerze, w uj reklam, więcej reklam niż filmu, robili ludziom z problemami operacje, była Pani z wielkim, ohydnym workiem skóry i tłuszczu na brzuchu, nawet lekarka w programie zielenieła jak to widziała.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam za post pod postem, ale pojawił się nowy wątek o dziewczynie Rafatusa:

https://www.pudelek.pl/artykul/144115/nowa_dziewczyna_wisniewskiego_to_znana_patostreamerka_kim_jest_tajemnicza_agnes/

 

Cytat

Nowa "dziewczyna" Wiśniewskiego to znana patostreamerka. Kim jest tajemnicza "Agnes"?

w grudniu 2017 roku podtrzymał pozbawienie "Agnes" praw rodzicielskich. Uzasadnił bardzo dobitnie, że "zachowanie Agnieszki jako matki jest nieodpowiedzialne, przejawiające lekceważenie stanu emocjonalnego dziecka i jego przedmiotowe traktowanie" oraz, że "źródła dochodu są nielegalne lub uczestniczka obraca się w środowisku przestępczym"

a0843045db77cfe0656a4eafe659fa41432afef0

 

753dc8308db7862bcd266d76afc95734490f53c8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Staś
   Witam
   Koledzy czy aby na pewno mamy racje skoro od lat jest wszem i wobec przez kobiety ogłaszane, co znaczy być kobieta. Każdy z nas kobiety szuka a później ma pretensje do świata. Może warto zapoznać się z informacyjna ulotka tutaj w formie muzycznej, a nie później płakać i mieć pretensje do nich !
    
    
  • By Quentin Show
   Jeśli macie obejrzeć jeden film w roku, niech to będzie "Knives Out".
    
   Jeżeli jeszcze sama obsada w postaci Daniela Craiga, Chrisa Evansa, Any de Armas, Michaela Shannona i Toni Collette Was nie przyciąga do kin, to niech to będzie fakt, że "Knives Out" jest najlepszym kryminałem ostatnich lat, a nawet ogólnie, jednym z najlepszych filmów ostatniej dekady.
    
   Harlan Thrombey dorobił się ogromnego majątku na pisaniu kryminałów, przy okazji uzależnił od siebie finansowo całą rodzinę. Dzień po imprezie urodzinowej, z okazji skończenia 85 lat, zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem. Wniosek policji? Samobójstwo. W domu pojawia się jednak błyskotliwy detektyw Benoit Blanc, który rozpoczyna dociekliwe śledztwo. Szybko okazuje się, że wszyscy z rodziny wiele zawdzięczają zmarłemu, jednak część z nich ma także motywy aby go się pozbyć. Rozpoczyna się dochodzenie pełne zawirowań, humoru i zwrotów fabularnych.
   Zacznę może od tego co mi się nie podobało, bo jest to tylko jedna rzecz. Momentami denerwowała mnie kamera i nieprzyjemne zbliżenia na twarze bohaterów. Normalnie nie zwróciłbym na to większej uwagi, ale o coś przyczepić się trzeba. Skoro odhaczone, to idę się zachwycać.
    
   Najmocniejsza strona filmu Riana Johnsona to scenariusz. Intryga, liczba twistów, relacje między bohaterami wszystko jest napisane wręcz doskonale! Robiło na mnie ogromne wrażenie to jak przemyślane są najdrobniejsze szczegóły, tutaj uwaga, przy oglądaniu zwracajcie uwagę na najdrobniejsze detale, nawet nie mrugajcie, bo wszystko co zostało powiedziane, czy pokazane, w jakimś momencie do nas wraca.
    
   Dynamika między postaciami jest fantastyczna. Przy takim nagromadzeniu bohaterów można było mieć obawę, że stanie się to nieczytelne i spychanie drugiego planu w cień będzie konieczne. Tutaj jednak każda z postaci jest "jakaś", nie tylko wiemy co ją determinuje i jaki ma charakter, ale też jaka jest jej relacja z innymi.
   Ana de Armas dźwiga na swoich barkach większą część fabuły, jej postać Marta Cabrera to w zasadzie jedyna postać spoza rodziny, która była w bliskich stosunkach z denatem. Marta ma intrygującą przypadłość, nie może kłamać, bo w momencie kłamstwa zaczyna wymiotować, więc kłamstwo i tak wychodzi na jaw. Ana jest zachwycająca, jako troszkę zdezorientowana sytuacją, ale też osoba wiedząca, o rodzinie i o samej sprawie, więcej niż ktokolwiek może przypuszczać.
    
   Cała podzielona walką o własne interesy rodzina wypada doskonale, każda kreacja pełna jest wiarygodności i podczas filmu mamy przeświadczenie, że "kurczę, ta postać naprawdę mogła tak postąpić" - co w filmach nie zdarza się zbyt często.
   Prababcia jest fantastyczna - przekonajcie się sami o czym piszę.
    
   Chris Evans jest świetny jako czarna owca w rodzinie, jego postać jest cały czas z boku, odbiera z dystansem to co dzieje się podczas dochodzenia, ale od początku wiemy, że coś jest jednak z nim nie tak. Chris Evans powiedział, że kończy z rolą Kapitana Ameryki żeby zacząć zajmować się innymi projektami, na jakie nie miałby czasu gdyby został w Marvelu - jeśli mają to być takie projekty to popieram i kibicuję.
    
   Dochodzimy do postaci naszego detektywa - Benoit Blanc w kreacji Daniela Craiga jest tak maksymalnie przerysowany jak tylko mógł być. Przedziwny akcent, mimika, sposób poruszania się, momenty kiedy zaczyna wnioskować, wszystko składa się na tak wyjątkową, ale też karykaturalną postać, że niecierpliwie czekam z nadzieją, że "Knives Out" będzie tylko początkiem, a postać detektywa Blanca stanie się ikoniczną dla tego rodzaju kina, bo absolutnie jest na potencjał. Warto zaznaczyć, że ta interpretacja mogła się nie powieść, Craig wiele ryzykował, ale zdołał przez cały film zachować odpowiedni, konsekwentny rytm. Daniel Craig jest zmęczony odgrywaniem Jamesa Bonda i "No time to die" będzie ostatnim filmem z nim w roli głównej, jeżeli zwolniony czas wykorzysta na takie role, to podobnie jak przy Evansie - popieram i kibicuję.
    
   "Knives Out" to kino samoświadome, Rian Johnson wie jaką wybrał konwencję i wszystko doskonale jest dopasowane tak żeby współgrało z resztą. Nawet momenty absurdalne pasują tutaj jak ulał, a złamanie schematu filmów kryminalnych tylko podkreśla, z jak wyjątkowym filmem mamy do czynienia.

   Historia jaką nam się opowiada, to nie zwykłe "Kto zabił?" znane z "Kryminalnych zagadek Miami" i innych tego typu seriali. To mądrze skonstruowana rozrywka, pełna humoru, nieoczywistych wyborów i trzymających w napięciu pełnych dwóch godzin znakomitego popisu scenopisarstwa i aktorstwa.
   Coś niesamowitego.
   Ocena: 10/10
  • By Mordimer
   Wyczuwam odgrzewane kotlety.
  • By Dakota
   Witam ponownie. Czy ten dział "nie wiem". Proszę Braci o poradę i przepraszam za błędy(ortograficzne czy życiowe).
    
   Od lat stosuję imperatyw: " Może tamta będzie chciała, jeśli ta nie może?". Jestem raczej zimnym skurwysynem. Nie jest mnie obca gra, którą stosuję z powodzeniem od lat(z sukcesem). Jadnak coś się zmieniło. Cofnijmy się jednak dwa tygodnie.
    
   Na szkoleniu z logistyki, zauważyłem drobną, uśmiechnięta istotkę. Nasze spojrzenia często się spotykały. Że z natury i ja szczęśliwy i uśmiechnięty. Postanowiłem uderzyć.
   Szybko złapaliśmy wspólne fale. Na propozycje wyjścia, rzuciła słabego ST który zręcznie zdałem. Spodziewałem się jakiejś informacji o chłopaku. Białogłowa młódka jest, ale nie.
   Pierwsza randka wyszła pozytywnie, bo drugą zaproponowała już ona. Przejdźmy zatem do konkretów.
   Zanim wyszliśmy zaprosiła mnie do siebie(pokoju). Wisiała tam tablica z zdjęciami. Sześć ich było. Cztery z rodziną. Dwa z młodym mężczyzną(ma starszą siostrę i młodszego brata).
   -Zdjęcie z chłopakiem?
   -Czemu tak sądzisz?
   -Z bratem byś się nie całowała.
   Cisza. Wyszliśmy i mnie tchnęło.
   -Jesteś z kimś?
   -Mam chłopaka... mam wracać(do siebie)?
   Chwila zawahania.
   -Nie, idziemy.
   Poszliśmy do mnie. Kawa, rozmowa, śmiech. Coraz większa eskalacja dotyku. Gdzie dłoń na udzie najpierw odrzuciła(w połowie spotkania). Pod koniec spotkania, ten sam dotyk był już przyjęty. Widać, że mimo "chemii" gdzie inną już bym zaliczył. Ona wciąż "niedostępna".
   Pożegnaliśmy się(przytulenie, pocałunek w policzek). Co ważne dla dalszej części tekstu. Jest w związku na odległość. W weekend nie widziała się z nim.
   Nadszedł piątek(sobota i niedziela). Każde z nas już miało plany więc się nie widzieliśmy. Wymiana esemesów w niedziele wieczór, jak tam po weekendzie. Wspomniałem że miałem ciężki i muszę odpocząć. Nastał poniedziałkowy poranek.
   Rano dostałem sms, że z chęcią się spotka. Umówiliśmy my się na popołudnie, po pracy.
   Kawiarnia(ona kocha kawę), potem szybki wyskok poza miasto. Mimo początkowego dystansu, którego wcześniej nie było. Moc emocji wzięła górę. Było ściskanie dłoni, przytulenie. Jednak wyczuwałem że coś jest nie tak.
   Wróciliśmy do mnie, na chwilę. Zmarźnięci. Ciepła herbata. Ona siadła oddalona(na szerokość dłoni). Po zwróceniu na to uwagi, czemu znów się odsuwa.
   -Przecież wiesz
   -Bo masz chłopaka?
   -Tak.
   Drobny teasing(ciężko o dobry odpowiednik) słowny i fizyczny, temu zaradził. .Odprowadziłem ją i się pożegnaliśmy(tak jak ostano).
    
   Nie wiem, co dalej robić ani co o tym myśleć. Młoda ma potencjał na LTR. Dobrze nam się spędza wspólny czas. To też nie jest tak że nie mam innych opcji. Jadnak coś się zmieniło. Zacząłem angażować się w tą relacje emocjonalnie(pierwszy raz od lat).
   Nawet nie chodzi, że chcę ją zdobyć. Teraz nie chcę już jej stracić... i to mnie przeraża.
  • By Analconda
   Siema!
   Na streamie pojawiły się narzekania na YT, że nie można słuchać na wygaszonym ekranie a u Google ta opcja kosztuje 20zł miesięcznie.
   Dlatego tutaj macie to za darmo: https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/


   1. Ściągacie aplikacje w jakim kolorze chcecie. Pink to klasyczny wygląd Youtuba. Ale na telefony z amoledem black pomoże oszczędzić baterie.
   2. Aby móc zalogować się do konta google trzeba dodatkowo ściągnąć plik " MicroG Vanced "- jest on zaraz nad listą aplikacji Vanced.

   Aplikacja wygląda jak zwykły YT, działa stabilnie, odtwarza w tle (chyba ładuje same mp3 czyli oszczędza transfer)


   Dodam jeszcze, że przy instalowaniu takiej aplikacji z internetu będzie trzeba na chwile odblokować w telefonie instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. (telefon sam powinien przekierować do tego ustawienia)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.