Skocz do zawartości

Witam wszystkich


suski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś stwierdziłem, że czas się zarejestrować.

 

Trochę sobie już poczytałem i jak wy tu piszecie to chyba wyszedłem z matrixa. Zacząłem dostrzegać pewne schematy w koło siebie i innych.

 

Jak znalazłem to forum to zacząłem założyć, że nie znałem go wcześniej. Albo przynajmniej czegoś podobnego co by mi się przydalo z 10 lat temu.

 

Zapewne któregoś dnia w miarę możliwości napiszę co nieco wiecej na temat moich problemów w odpowiednim dziale.

 

A tak poza tym mam na imię Łukasz.

Interesuję się filmem, kinematografią, a resztę wcześniejszych zainteresowań odstawiłam na bok z teraz (po przeczytaniu wielu wątków) już wiadomych mi powodów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bombas napisał:

Nie znam Cię, nie wiem ile przeżyłeś ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć -obyś się nie pospieszył z tym wyjściem- Witaj ;) .

W sumie to możliwe, że się źle wyraziłem. Nie tyle co wyszedłem, ale zobaczyłem że coś jest nie tak. Czytając forum zrozumiałem, że jestem manipulowany, ale jeszcze nie zawsze potrafię się wybronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.