Skocz do zawartości

Ukryty przekaz.


deleteduser44

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

 

Zaglądam od kilku dni na stronę SamiecWeb, przyznam szczerzę i w pewien sposób podziwiam, bo to dobry pomysł wyjścia z taką inicjatywą, ale bardziej chciałbym się skupić na treści i to co mnie niepokoi ostatnio jeśli chodzi o tematy na tym portalu.

 

Otóż, ostatnio w sieci dominuje bardzo często temat o Polkach, które wybierają obcych, o tym że Polacy są mało atrakcyjni, o tym że kobiety wolą czarnoskórych, tematy te są okraszone rożnymi linkami, filmami, ma to wywołać pewien efekt moim zdaniem.

 

Zauważcie, z jednej strony jest narzekanie że Polki wolą obcych, a z drugiej strony, ciągłe powtarzanie i bombardowanie tymi treściami, powoduje że typowy Polak myśli o obcej kobiecie, o związku z obcą kulturową, obcą rasową kobietą, co jest takim samym zabiegiem jak ten wcześniejszy, bo powoduje że jedna jak i druga strona rozmywa swój gen z obcymi, co powoduje zanikanie naszej tożsamości i wymieszanie się jej w pewien sposób. 

 

Abstrahując już od upodobań Pań, przyznam że w tych artykułach jest trochę racji, natomiast wiele to fakenewsy i ściema, która ma wywołać określony efekt, skoro z Polkami Ci nie wychodzi, zainteresuj się Tajkami, Filipinkami, Ukrainkami czy innymi, efekt jest taki że zakompleksiony Janusz pójdzie w związek z Ukrainką, Filipinką, co spowoduję wymieszanie się rasowe i destabilizacje głównego genu w naszym kraju, czyli taki sam efekt jaki próbują wywołać kreatorzy światowi z kobietami i propagowaniem związków mieszanych. 

 

Problemy tego typu są nasilane poprzez tragiczną postawę polskich facetów, ich podejście do kobiet, brak jaj i zerowa wiedza, trzeba się zmienić w tym zakresie, a nie uciekać w Ukrainki czy Wietnamki, bo pamiętaj, jak jesteś pizdą, to nawet niepiśmienna Pani z plemienia Masajów rzuci Cię na pożarcie lwom.

Takie tematy raz za razem pojawiają się na forum, gloryfikując Ukrainki, czy kobiety z Azji.  Natomiast SamiecWeb, aż trzeszczy od podobnych treści, powtarzanie takich tematów ma wzbudzić określony efekt.

 

Kobiety są jakie są, ale zepsute są w głównej mierze, przez pizdowatych mężczyzn, którzy ze swoją kartoflową bajerą nic nie potrafią zdobyć, a potem żalą się na forum zakładając tematy o świetnych i pracowitych Ukrainkach, ucieczka od problemów, wygoda i lenistwo.

 

Pozdrawiam

TM.

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

zepsute są w głównej mierze, przez pizdowatych mężczyzn

1. Kto ich wychował? Mniemam, że była tam jakaś kobieta w tej roli.

2. Nie nazywałbym mężczyzn - pizdowatymi, wolałbym to określić: nieświadomymi, tak jak większość userów tego forum zanim poznała ten cały mechanizm.

3. Wygórowane oczekiwania kobiet wcale nie pomagają w byciu "nie - pizdowatym"

 

2 godziny temu, The Motha napisał:

Zauważcie, z jednej strony jest narzekanie że Polki wolą obcych, a z drugiej strony, ciągłe powtarzanie i bombardowanie tymi treściami, powoduje że typowy Polak myśli o obcej kobiecie, o związku z obcą kulturową, obcą rasową kobietą, co jest takim samym zabiegiem jak ten wcześniejszy, bo powoduje że jedna jak i druga strona rozmywa swój gen z obcymi, co powoduje zanikanie naszej tożsamości i wymieszanie się jej w pewien sposób.

Racja, tylko co zrobić kiedy nasze piękne krajanki mają ego wysokości Everestu i na dobrego, przykładnego Janusza, takiego przeciętniaka nie spojrzą?

Są sposoby by temu zaradzić ale tu znów koło się zamyka i wracam do nieznajomości zachowań kobiet i nieświadomości całego mechanizmu.

Mało tego, jestem pewien, że nawet, gdyby ta wiedza z forum była wkuwana od podstawówki do szkoły średniej w ramach jakiegoś przedmiotu to i tak by się znalazła - wcale nie mała garstka białorycerzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Racja, tylko co zrobić kiedy nasze piękne krajanki mają ego wysokości Everestu i na dobrego, przykładnego Janusza, takiego przeciętniaka nie spojrzą?

Duża w tym wina samych facetów, chyba się ze mną zgodzisz w tej kwestii?

12 minut temu, Quo Vadis? napisał:

2. Nie nazywałbym mężczyzn - pizdowatymi, wolałbym to określić: nieświadomymi, tak jak większość userów tego forum zanim poznała ten cały mechanizm.

Ty masz swoje określenie, ja używam swojego :) 

12 minut temu, Quo Vadis? napisał:

3. Wygórowane oczekiwania kobiet wcale nie pomagają w byciu "nie - pizdowatym"

 

Znów wracamy do pierwszej odpowiedzi.

Nie do końca zrozumiałeś co chciałem przekazać, nie chodzi mi o samo kobietę, ale o całokształt i zauważenie pewnych podobieństw po dwóch stronach barykady.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

przeczytaj siebie w tym wątku, a potem swój pierwszy wpis w temacie o zdradzie żon. Co tam napisałeś. 

Wiem doskonale co napisałem, przeczytaj jeszcze raz mój tekst, i zrozum co chciałem przekazać, jeśli to za dużo dla Ciebie, to nie komentuj i nie rób gówna w tym poście, taka mała prośba :) 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, The Motha said:

Kobiety są jakie są, ale zepsute są w głównej mierze, przez pizdowatych mężczyzn,

W Skandynawii mężczyźni są jeszcze bardziej pizdowaci a Skandynawki mimo wszystko ich wybierają. Szanująca się Skandynawka wybierze raczej swojego ziomka a nie obcokrajowca. Polki lecą na kasę i chcą wyrwać się ze swojej szarej rzeczywistości. W mniemaniu Polek każdy obcokrajowiec  jest bogatym maharadżą z baśni tysiąca i jednej nocy. Znam przykłady Polek chodzących z hiszpańskimi konusami sięgającymi im do nosa. W Polsce na niższego Polaka nawet by nie spojrzały, więc przestańmy pierdolić o pizdowatości Polaków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleofas nie zaprzeczam temu co piszesz :) 

 

Nie mniej jednak, sporo winy za wielkie wymagania Pań w Polsce, ponoszą faceci, przykład?

Pisałem o tym kiedyś, strona z ogłoszeniami partnerów na wesele, dziewczyna udostępnia zdjęcia, treść o tym że kogoś szuka na wesele,  z miejsca ma 800 lajków, 200 komentarzy, jak może nie być zepsuta? 

A to że Skandynawki chcą być ze swoimi facetami, spoko, tylko że ja żyję w Polsce a nie w Szwecji czy Norwegii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc grzecznie - sam masz chyba kryzys (problem) z męskością jako taką. Przeszkadza Ci ona? Dołuje Cię to że jesteś facetem? To tylko moja opinia. Dwa opisałeś "problem - zagadnienie" ja to dostrzegam, ale nie mam z tym problemu. Mam jeszcze za innych facetów myśleć? (na forum pomagamy, oczywiście, że pomożemy) W naszych szeregach (Polska) też rodzą się przystojni faceci, zdolni itd... Przecież od dawna wiadomo, że z taka wiedzą, poglądami jesteśmy skazani na swego rodzaju niebyt. 

Zarzut, że faceci rozpieszczają panny jest słuszny, ale chuj z tym, nie myślą nie mają wiedzy, marnują czas to ich życie... Co mi do tego... Całego świata nie uratuję, lecz z niektórymi mi bardzo po drodze...  

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Więc grzecznie - sam masz chyba kryzys (problem) z męskością jako taką.

To chyba, czy na pewno? bo nie wiem jak się do tego odnieść, znaku zapytania nie postawiłeś :) 

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

W naszych szeregach (polska) też rodzą się przystojni faceci, zdolni itd... 

Polska, piszemy z wielkiej litery, pisownia z małej w tym kontekście dużo mówi o człowieku, nie czepiam się, ale stwierdzam fakty. Oczywiście że się rodzą zdolni i przystojni mężczyźni, cały czas to powtarzam, gdzie napisałem że tak nie jest? :) 

 

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Przecież od dawna wiadomo, że z taka wiedzą, poglądami jesteśmy skazani na swego rodzaju niebyt.

Ale co to ma do rzeczy?

 

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Zarzut, że faceci rozpieszczają panny jest słuszny, ale chuj z tym, nie myślą nie mają wiedzy, marnują czas to ich życie...

No tak, ale ja w swoim poście wysunąłem pewien wniosek, z którymi nie każdy może się zgadzać, wniosek ten pojawił się u mnie w związku z moimi obserwacjami, dlatego o tym napisałem, co to ma do ratowania świata? dalej nie rozumiesz stary, co chcę przekazać :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

nawet, gdyby ta wiedza z forum była wkuwana od podstawówki do szkoły średniej w ramach jakiegoś przedmiotu to i tak by się znalazła - wcale nie mała garstka białorycerzy.

I takich właśnie, trzeba już nazywać pizdowatymi. Z angielskiego tzw. manginy.

 

Szczerze bracia? Jeszcze pół roku temu sam się nad tym wszystkim głowiłem, zastanawiałem, trapiłem. Teraz? Teraz mam już po prostu, ładnie po naszemu pisząc, wyjebane. Jak to mawiał Rejent "Niech się dzieje Wola Nieba", ja poobserwuje, pośmieje się, byle tylko samemu na nic się nie nadziać. Nie czekają nas już żadne wzloty, żadne zmiany na lepsze, to wszystko to już równa pochyła. Może trafić się jakaś "bruzdka", małe wypuklenie na tej pochyłej, nie zmieni to jednak faktu, że i tak wszystko pikuje w dół. Nawet te wszystkie ruchy, filozofie, grupy itp. zrzeszające, uświadamiające to margines, który już dawno, dawno temu został uwzględniony w całym tym burdelu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koło się musi zamknąć. Każdą wielką cywilizację to latało, kilka, kilkanaście czy dziesiat lat temu. Ludzie to gatunek z bardzo krótką pamięcią. Chuj wie ile starożytnych ruin jest na dnie morza, jak bardzo technologia rozwinięta była kiedyś. Jak po nas odkopią jakieś szklane butelki, to się będą kurwa głowić, jak taka zacofana cywilizacja zrobiła coś tak niesamowitego :D 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Na pewno. Polska mój Byk. Wyłapywanie tego to taki Twój mechanizm?

Nie, jestem po prostu przewrażliwiony na brak szacunku do mojego kraju, w jakiejkolwiek formie on jest, i robię co w mojej mocy aby to korygować.

 

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nie dojdziemy do porozumienia.  Jednak masz problem.  

Nie mam potrzeby aby z każdym żyć dobrze, z każdym się rozumieć i każdego lubić z wzajemnością, czuje się sam ze sobą dobrze i nie żebrze o atencję i to żeby ktoś mnie lubił, akceptował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Taki społecznik jesteś, poza siecią też?

 

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Wyłapywanie tego to taki Twój mechanizm?

Widzę że jesteś zainteresowany moją skromną osobą, tak wypytujesz co i jak :) 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dowcip" wcale nieśmieszny.

I wielu, wielu hindusów się "złapie" na to bo tam brakuje kobiet, i to nie 50 tysięcy tak jak u nas a 5 milionów (w wieku 20-29).

Jestem przekonany, że ta ściema to lewacki wynalazek i open society filantropa ma coś z tym wspólnego - trzeba prześledzić kasę. A wielce pseudopatriotyczny PiS to popiera.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.