Skocz do zawartości

Ogniwa akumulatory - dobre źródło zakupu.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Problem:

mam urządzenie, w którym czas wymienić ogniwo (nie jet to powertool). Oryginalnie siedzi tam ogniwo troszkę większe od baterii AA. Pojemność 1500mAh. Zdecydowałem się na upgrade, ale skoro to robię to mogę zakupić np takie trzy sztuki i zwiększyć pojemność = wydłużyć czas pracy. No ale gdzie takie firmowe sprawdzone kupić? Ktoś może podać jakieś namiary, nie problem kupić na portalu aukcyjnym - usianym podjebkami, podjebek. Z parametrami z dupy i kosmosu w tym samym czasie. Od razu lepiej z Azji zamówić, pomijając Janusza Biznesu. Lecz chcałbym markowy produkt. Zatem, moje pytanie ktoś może polecić jakiś sklep?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC przemaglowałem sporo akusów (piloty, myszki, klawiatury, lampy błyskowe, latarki) i chyba najgorszą opinię mam właśnie o GP. 

@zuckerfrei całkiem możliwe, że zupełnie niezłe, markowe i pojemne 18650 kupisz w sklepach z e-papierosami. Do tego mam parę całkiem nieźle się sprawujących z rozbiórek zasilaczy do laptopów - poszukasz po forach i znajdziesz. IMO mają tę zaletę, że producenci lapków nie wstawią (zwykle) w zasilanie byle gówna. Nie będzie tylko ładnej nalepki z logo firmy ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chciałem cyknąć tutaj, potem kliknąć, abrakadabra i pyk montuję u siebie. Kupiłem jak zwykle Panasonic (zawsze wierny Matushita Fan), ale czy to napewno Panasonic? Ha, z GP też mam takie samo doświadczenie to be honest. Patent sklepu z ecygaretkami spoko, ale człowiek nie pali to nie wiedział. :( Ułomek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zuckerfrei napisał:

Kupiłem jak zwykle Panasonic

U mnie ich eneloopy napędzają wszystko na AA i jakąś myszkę plus pilota na AAA. Ale tak żeby nie przechwalić, to najstarsze mają lekko ze 3 lata. Jak są ładowane, to praktycznie zawsze ładowara pokazuje ich pełną pojemność po końcu cyklu. Nigdy nawet nie musiałem im odpalać odświeżania (ładowanie/rozładowanie w cyklach). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.