Skocz do zawartości

Dążenie do skutku/porażki czy odpuszczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, krótka piłka.

Muszę wytworzyć sytuacje, gdzię będe mógł ją pocałować. Bo póki nie dostanę dosadnie od niej kopa, to mi nie przejdzie, nie ma opcji, a męczyć czy stosować jakieś taktyki - nie mam zamiaru.

Jak w czasie rozmowy wejść na taki tor, aby znaleźć się blisko panny? Podczas tańca jesteśmy bardzo blisko, ale później to o to ciężko.

Z początku ze zwykłego "Cześć" na pożegnanie wszedłem na przytulenie, ale zrezygnowałem po 2 razach..może tutaj powinienem coś podziałać? 

Zauważyłem, że jak nie okazuje jej zainteresowania w rozmowie i odpowiadam krótko i na temat, to ona sama coś pyta czy opowiada. Widocznie nie lubi ciszy.

 

Taki plan. Spróbować ją pocałować, jak zareaguje gwałtownie np. odepchnięcie, strzał z liścia czy jakaś obelga, to nie przejąć się i walnąć tekstem "Po prostu chciałem to zrobić i zrobiłem" i wtedy już pozostawać w relacji bezstosunkowej z nią (jak pisał @Bronisław).

A jak odwzajemni..to będę później myślał :lol:

 

Dodam, że nie jest lesbijka, już to wiem.

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer zmień partnerkę do tańca. 

 

Wymyśl coś. Powiedz, że tamta wpadła Ci w oko i jest bardzo o nią zazdrosna i tyle.

 

Jak będzie chciała z Tobą być to sama zacznie się o Ciebie starać.

 

Jak nie, to Ty będziesz miał inną partnerkę i trochę się uspokoisz. 

Minie trochę czasu i będziesz się z tego śmiał.

 

W każdej innej sytuacji, gdy nie czujesz, że ona czuje to samo wyjdziesz tylko na desperata i będzie zawsze Tobą gardzić.

 

 

Pozdrawiam

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue napisał ci już co masz robić. A ty dalej swoje. Tylko głupi człowiek robi w kółko coś co nie działa. Kurwa chłopie ile ty masz lat ? Zacznij w końcu słuchać Braci jak dobrze ci radzą ( Mi to bardzo dobrze pomogło). Albo rób co chcesz ale nie pisz o tym bo już mnie to zaczyna wkurwiać powoli.

A później założysz temat ,,czemu ona mnie nie kocha?"; ,,czemu ona mnie zdradziła? "

 

Jesteś facet czy pizda? Weź się zastanów. 

PS: Przepraszam Braci ale mi ciśnienie podniósł.

Edytowane przez Mr.Arioch
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bronisław napisał:

Wymyśl coś. Powiedz, że tamta wpadła Ci w oko i jest bardzo o nią zazdrosna i tyle.

Nie rozumiem tego, co napisałeś. W sensie że jakaś inna laska mi wpadła w oko i jest zazdrosna o ta?

Kurwa właśnie tak podświadomie coś mi mówi, ze takie olewanie o którym wspomniałem chuj* mi pomoże (ale wiem, że to jest logiczne co mówisz) i że tylko strace ją ze swojego otoczenia..

 

Tak Wam jeszcze napisze. Zasięgnąłem orientacyjnie rad kilku koleżanek, i wszystkie odradzają kroku z pocałunkiem niespodziewanym.

Może po części problem z tymi wyjściami był dlatego, że były późno i laska sobie mogła pomyśleć że potem w klubach o jedno mi chodzi..

Doradzają mi, żeby prosto z mostu jej napisać (powiedzieć po zajęciach) że wpadła mi w oko i czy pójdzie gdzieś w normalnych godzinach na np. kawe.

Wiem natomiast, że nie powinno się lasce mówić, że się nam podoba..

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue Sorry ale coś mi się zacięło i nie mogę twojego nicku skasować.

 

Ja pierdole chłopie już nie mam słów ani cierpliwości do cb.

Jak ty się o rady koleżanek pytasz to już jest źle.

Już tutaj nie zaglądam bo tylko szkoda mojego czasu i wysiłku. Wam bracia też to radzę bo do niego można tylko mówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Azizi napisał:

Jak już wspominałem, za dużo wahań, za dużo pytań a przecież tyle facetów Ci tu podpowiadało. Brak zdecydowania i podejmowania decyzji.

To co ja mam kur*a mać zrobić. Co zdecydowanego mogę zrobić, hm. 

Wiem, spamuje tutaj dużo, za co przepraszam ale sam sobie z tym poradzić nie umiem

Pierwszy raz trafiłem na taką laske, co mnie wybija z równowagi.

Ale coś we mnie nie pozwala z nią zerwać kontaktu, tak jak mi tutaj radzono - żeby zrezygnować z tańców. 

Taki pocałunek wydaje mi się, że zareaguje na mnie jak na desperata i tyle, ale COŚ muszę zrobić..

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rexer powiem Ci jedną rzecz. Rzecz, która wygląda z boku, jak patrzy na to gość, który tylko czyta to co piszesz - zbyt wiele czynników bierzesz pod uwagę, zbyt wiele. Podejmij męską decyzję i albo w to pójdź, albo odpuść bo tracisz swój czas i swoją energię.

 

Mówię to trochę jako hipokryta, bo moja sytuacja opiera się również na braku męskiej decyzji ale w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że owa decyzja zapadnie na dniach (może kiedyś opiszę na forum). Nie rób z biało-czarnych kolorów dodatkowo odcieni szarości. Nie brnij w to..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Azizi napisał:

Podejmij męską decyzję i albo w to pójdź, albo odpuść bo tracisz swój czas i swoją energię.

Planuje przy następnej okazji, gdy bedziemy sami po prostu powiedzieć coś w stylu "Skoczymy na kawe? Spodobałaś mi się, a nie dajesz się bliżej poznać". 

Jak odmówi to wtedy zrywam z nią taniec żeby się nie męczyć - tu już będę miał jasne, jak sprawa wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Mr.Arioch said:

@JoeBlue Sorry ale coś mi się zacięło i nie mogę twojego nicku skasować.

 

Ja pierdole chłopie już nie mam słów ani cierpliwości do cb.

Jak ty się o rady koleżanek pytasz to już jest źle.

Już tutaj nie zaglądam bo tylko szkoda mojego czasu i wysiłku. Wam bracia też to radzę bo do niego można tylko mówić. 

Skasowanie mnie to jedno, choć nie wiem czemu, a pytanie o rady koleżanek to definitywnie nie mój wątek.

Ja nie pytam o rady kobiet.

Coś się rozjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JoeBlue napisał:

Ja nie pytam o rady kobiet.

Coś się rozjechało.

Wiem, zjebałem pytając je o to, ale to po prostu dobre koleżanki od lat i tak byłem ciekawy, co napiszą. W zasadzie od kiedy sugeruje się tym, co tutaj jest na forum w relacjach z kobietami, to o niebo lepiej wychodzę niż słuchanie dziewczyn.

6 godzin temu, Rexer napisał:

Planuje przy następnej okazji, gdy bedziemy sami po prostu powiedzieć coś w stylu "Skoczymy na kawe? Spodobałaś mi się, a nie dajesz się bliżej poznać". 

Co sądzicie o takim rozegraniu sprawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Wam napisać, co się stało.

 

Opisze rozmowę (ja zaczynam, już po tańcach było):

- To co, zamiast filmu, zabierz ją do gwiazd (czy coś takiego, z reklamy durexów z kina naszego)

- (jej śmiech) 

- Znasz to?

- Tak, u nas w kinie jest

- Kiedy wychodzimy na kawe? Spodobałaś mi się, a nie dajesz się bliżej poznać

- (Zaczerwieniła się) Bo ja nie często daje się poznać bliżej

- To od czego to zależy?

- Muszę się zastanwowić.

Wsiadła szybko do auta, pojechała nienaturalnie prędko. 30 min później wiadomość do mnie, że "tak mnie te twoje słowa rozkojarzyły, że walnęłam swoim peżocikiem w tyłek innego kierowcy".

Trochę mnie to rozwaliło, pisaliśmy chwilę i ona na moją ostatnią wiadomość odpisała zwykła emotką więc sobie myśle "no kurwa nie będę pannie wiecej atencji budował, nie pisze już nic".

Podświadomie czuję, że:

a) nie ma tupetu, żeby powiedzieć mi żebym spierdal*ł i napisała tylko, żeby mi przykro nie było/bo miała stłuczkę

b) nie ma opcji innej niż ta pierwsza, nie będę się oszukiwał. 

 

Planuje rozegrać to tak: jeszcze za tydzień z nią pójdę na taniec, bo karnet opłaciłem ja i ona. A potem jej napiszę że nie mogę bo coś tam coś tam. A po jakimś czasie, jak nie zejdzie mi z niej "faza", to tak 2/3 tygodnię i się zwolnie. Pracie inną znajde, a przynajmniej ją oleje. 

Troche jestem dumny z siebie, nie owijałem w bawełnę a powiedziałem, co chciałem powiedziec.

Wyjebane mam czy rozgada to innym czy nie, szczery byłem i bezpośredni.

Dziękuję Wam za pomoc w tej sprawię, jest ona już raczej zamknięta.

Wiem co mam robić, chwile mi z tym zejdzie, ale to poskutkuje. Innej opcji nie ma. 

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.