Skocz do zawartości

Studniówka?


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście kochanie, baw się dobrze ! Oczywiście takim tonem jakby wskazywało to że jeśli to zrobi to poniesie konsekwencje :D potem jakby się dopytywała to mów normalnie że jasne niech idzie. Ziarno niepewności zostanie i nie wyjdzie żeś zazdrosny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę z Tobą zerwać, ewentualnie abyś się od niej odczepił, na jedno wychodzi, ale chcę to zrobić jakby Twoimi rękoma :) czy się zgodzisz, czy nie, to jest test, a Ty jesteś pozamiatany jakkolwiek odpowiesz, bo tyły już zostały zabezpieczone :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taką koleżankę z którą bardzo się lubiłem, ale nie byłem nią zainteresowany, żeby wejść w związek. Mieliśmy iść razem na studniówkę, a ona sobie miesiąc przed znalazła jakiegoś kolesia i mnie wystawiła. Zrobiłem jej wtedy straszny dym, ale i tak poszła z tamtym.

 

Jeśli lasce zależy, to widzisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem okej, niech idzie.

 

To ona czy na pewno czy nie mam nic przeciwko.

Mówię jakbym miał to bym Ci powiedział.

Po czym dodałem to piątek wolny, a ona że odrobimy w sobotę.

 

Znaczy ona miała z nim iść zanim mnie poznała , a tamten koleś się spotykał z jakąś i im nie wyszło i zapytał się jej czy się zgadzam.

 

Wiecie co to jest za 2 tygodnie.

A za tydzień mnie zaprosiła na weekend do siebie, dziwne skoro by chciała odejść.

 

Czyli ochłodzenie z mojej strony najlepsze?

Edytowane przez PatZz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatZz napisał:

Czyli ochłodzenie z mojej strony najlepsze?

Tak, gdyż przecież trzeba ukarać ją za to, że zapytała Cię czy może iść ze znajomym na studniówkę, a Ty się przypadkiem zgodziłeś, więc ona z tym gościem pójdzie... :angry:;)
.
..
...
Najlepsze z Twojej strony co teraz możesz zrobić - pisząc całkiem serio - to życie dalej tak, jakby nic się szczególnego nie wydarzyło, gdyż nic szczególnego się nie wydarzyło. 

Pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rick napisał:


Najlepsze z Twojej strony co teraz możesz zrobić - pisząc całkiem serio - to życie dalej tak, jakby nic się szczególnego nie wydarzyło, gdyż nic szczególnego się nie wydarzyło. 

Pozdrawiam

Tak dokładnie zrobiłem i zamierzam robić.

Również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ludzie, ale tym doradzajacym mu jakies z dupy gierki, czy wręcz wprost zeby ją puscił z tamtym, dawalbym bana na kilka dni na otrzeźwienie.

 

Laska do towarzystwa, tak? 

 

A on jak pizda bedzie czekal az inny sobie z nia spedzi fajnie czas. 

Co to kurwa jest sie pytam.

 

Z dupy tez jest tlumaczenie, ze ona juz byla umowiona zanim poznala obecnego 

 

Jak sie wchodzi w związek to Z KONSEKWENCCJAMI. 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w ogóle zadała takie pytanie u mnie by ją dyskwalifikowało jako osobę do jakiejkolwiek bliższej relacji. Chyba, że tylko czysto seksualne spotkania. Ona teraz zrobiła Ci test, dodatkowo ugrała zgodę na oficjalne granie na wiele frontów i przejęła inicjatywę. Cóż się dziwić skoro przeciwnik mierny.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PatZz napisał:

Witam, 

Ogólnie szybkie i krótkie pytanie.

 

Z tą dziewczyną co się spotykam zapytała mnie czy może iść z kolega  na studniówkę, bo jakaś dziewczyna go wystawiła.

Znam tego gościa.

 

No i co tu odpowiedzieć?.

Zgódź, się i powiedz że to nawet dobrze się składa, bo ironicznie Ciebie prosiła o to samo fajna, młodsza koleżanka ;)  Przy okazji będzie to dobry shittest, obserwuj reakcje, jak będzie "meh", znaczy że powinieneś zlać laskę i dać sobie spokój.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki test shit

Dziwie się Tobie. Niby jesteś na forum, a nie ogarniasz.

 

W takich sytuacjach jeśli traktujesz ją powaznie powinieneś zabronić (stawianie granic) 

W innym przypadku odpowiadasz idź. Mam w tym czasie spotkanie z Ex czy jakąś laską. Shit za shit. Choćbyś miał odpalić Netflixa w tym czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, PatZz said:

Witam, 

Ogólnie szybkie i krótkie pytanie.

 

Z tą dziewczyną co się spotykam zapytała mnie czy może iść z kolega  na studniówkę, bo jakaś dziewczyna go wystawiła.

Znam tego gościa.

 

No i co tu odpowiedzieć?. 

Powiedz, ze masz na nia ostra ochote I natychmiast wydymaj ja pozadnie we wszystkie otwory nastepnie przygotuj sie na EXIT.

 

 

 

Brak polskich znakow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co teraz mam napisać, że jednak się nie zgadzam?

 

Znam ją jakieś 1,5 miesiąca.

Ona z nim była na swojej studniówce.

 

Jakaś laska go zalała to zapytal się jej ona zapytała się mnie.

 

Ech pokazać , że nie jest się zazdrosnym złe nie pokazać też złe ?.

 

Edytowane przez PatZz
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie się kiedyś jakaś dziewczyna z którą kręciłem spytała o coś podobnego to odpowiedziałem: Jasne, podwieźć Was? ;) Nie wiedziała co odpowiedzieć a potem stwierdziła, że to było głupie pytanie i przeprasza. Mhm :)

 

Ta twoja albo jest upośledzona w relacjach w co wątpię albo z jakiegoś (nie będę dopowiadać) powodu z nim chce iść.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PatZz napisał:

Czyli co teraz mam napisać, że jednak się nie zgadzam?

 

Znam ją jakieś 1,5 miesiąca.

Ona z nim była na swojej studniówce.

 

Jakaś laska go zalała to zapytal się jej ona zapytała się mnie.

 

Ech pokazać , że nie jest się zazdrosnym złe nie pokazać też złe ?.

 

Odpowiedź znasz już dawno. 

 

Ale żeby było Ci prościej to zadaj sobie pytanie 

 

Czego od niej chcesz i jak chcesz być traktowany. Ty się zastanawiasz co zrobić? JAJA SOBIE NAJPIERW PRZYSZYJ. 

 

 

Zakończyłem temat.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz Musisz mieć odwagę robić to, co tobie pasuje. Nie pasuje ci, że dziewczyna idzie z kolesiem na studniówkę, to mówisz jej, że ma nie iść. Nie bój się konsekwencji. Całe życie chcesz żyć w strachu?

Jasno widać, że ci się nie podoba ta akcja, ale próbujesz szukać wymówek i wytłumaczeń dla dziewczyny, bo się boisz z nią skonfrontować.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, PatZz said:

Czyli co teraz mam napisać, że jednak się nie zgadzam?

 

Ech pokazać , że nie jest się zazdrosnym złe nie pokazać też złe ?.

 

Update'uj swoje zdanie. Masz prawo je zmieniać. Albo jej powiedz: zgodziłem się, ale mi się to nie podoba.

 

Ty nie masz być zazdrosny (choć one to lubią) tylko stanowczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.