Skocz do zawartości

Studniówka?


Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, WielkieOczy said:

A co on podpisał jakąś umowę właśności? Jego - owszem - jest dupa, ale własna.

A Ty podpisales z matką umowe kiedy mowisz " to moja mama"? 

 

Wiadomo o cztm mowa - jest z nim wiec ma obowiazki i zobowiazania wobec niego. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samica pyta czy może iść z innym się pobawić?

Za samo takie pytanie miałaby już poważny problem i takiego minusa, że odpracowywałaby go przez następny rok a i tak zaufanie spadłoby do zera.

W "D" mam czy to szit-test, czy to kolega, czy jest mu coś tam winna.

Samo takie pytanie to obelga i tak bym to potraktował. 

 

@PatZz powiedz pannie, że chyba się w głowę mocno uderzyła, albo z dywanu na podłogę spadła skoro Cię pyta o coś takiego.

Miej wywalone na to czy wyjdziesz na zazdrośnika albo oblejesz jakiś "test". Są pewne zasady i tego trzeba się trzymać.

 

Zobaczysz jak samica zareaguje i na tej podstawie będziesz mógł ocenić tą relację na przyszłość.

 

@BydlakŚmierdziel a co byś pomyślał o kolesiu który "użycza" swojej kobiety innym gdy mają taką potrzebę?

Tak na zdrowy rozsądek ;)

 

 

PS. Niektórym bycie Alfą, który ma wyjebane na wszystko, chyba za mocno weszło.

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o fakt, że dziewczyna CHCE być partnerką innego faceta na imprezie, czy to studniówka czy inna - mniejsza o to.

 

Samo to już pokazuje jak taka pani traktuje swojego (chciałoby się rzec :)) chłopaka - i tutaj jest miejsce na reakcję. Jaką? To już każdy wobec swoich umiejętności wiedzy i podejścia do związku decyduje.

 

Jak lubi się taka "dama" obściskiwać w gronie innych to proszę bardzo, ale nie w związku.

 

Alfons udostępnia swoje dziewczyny za opłatą, jeśli jednak są i tacy, którzy robią to za darmo i w dodatku z radością? Okeeey :)

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel, ale po co awanturę? Jej krzywa akcja=moja stosowna reakcja.

 

Wyobraź sobie, że masz fajną koleżankę która ma faceta.

Pytasz jej czy pójdzie z Tobą na wesele/zabawę czy inne balety.

Ona się zgadza bo facet pozwala.

 

Co myślisz o jej facecie? Że jest spoko gość i fajnie, że ma zaufanie do swojej dziewczyny?

Czy raczej, że to jakaś pipa, która nic nie zrobi nawet jak pukniesz jego laskę gdzieś w kiblu na tej imprezie?

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, BydlakŚmierdziel napisał:

Ja bym pomyślał, że gościu jej po prostu ufa.  

To miło z jego strony. Dobry miś :)

Jak już użyczacie swoich dam, to chociaż pobierajcie za to stosowną opłatę. Wtedy jesteście przynajmniej przedsiębiorcami.

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziewczyna młoda, nieogarnięta powinna od razu powiedzieć koledze: "spotykam się z kimś, mam chłopaka" nie chcę tworzyć dwuznacznych/trudnych sytuacji, robić mu przykrości. A on może od razu powinien delikatnie ale stanowczo zasugerować, że mu się to nie podoba. 

 

Ale czy pamiętacie ten temat ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pozytywny said:

Samica pyta czy może iść z innym się pobawić?

Za samo takie pytanie miała by już poważny problem i takiego minusa, że odpracowywała by go przez następny rok a i tak zaufanie spadłoby do zera.

W "D" mam czy to szit-test, czy to kolega, czy jest mu coś tam winna.

Samo takie pytanie to obelga i tak bym to potraktował. 

Dokładnie. No kurwa nie wyobrażam sobie, żeby baba z którą jestem, zapytała mnie czy może iść z jakimś typem na potańcówkę. I żadna z moich bab, nigdy o nic takiego nie zapytała. To jest tak widzocznie, że one wiedzą kogo mogą pytać.

 

 

2 hours ago, Pozytywny said:

 

@BydlakŚmierdziel a co byś pomyślał o kolesiu który "użycza" swojej kobiety innym gdy mają taką potrzebę?

Tak na zdrowy rozsądek

Pizda. A pizdy dorabiają sobie ideologię do swojej niemocy zapanowania nad laską która sobie robi co chce, i mówią " a co to w tym złego ze ona sobie idzie z jakims facetem sie pobawić". To to mi się w pale nei mieści.

 

 

2 hours ago, Pozytywny said:

PS. Niektórym bycie Alfą, który ma wyjebane na wszystko, chyba za mocno weszło.


Ta, Pomylili twardy charakter, którego wyjebanie wynika z tego ze ma się siłę i kontrolę, z wyjebaniem jako usprawiedliwieniem braku jaj. 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wyrażenia, ale ch*j nie biały rycerz.

Niestety trochę emocje mnie poniosły.

Najpierw czy ma nie iść napisałem , że jeśli chcesz ze mną tworzyć relacje to wolałbym żebyś nie szla.

Napisała mi nie dawno czy jej ufam czacie ?.

Odpisalem, że nie chcę z kimś takim się spotykać i napisałem żeby wypierdala... Ma .

Tak trochę mnie poniosło.

Odpisała ze tylko ja się licze i takie bla bla.

No i nic nie odpisałem.

To chyba wszystko, chyba że tak bardzo będzie tęsknić to dam znać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PatZz napisał:

Najpierw czy ma nie iść napisałem ,

Takie pytanie z jej ust nigdy nie powinno paść. Faceta, którego szanuje i boi się, że odejdzie nigdy w ten sposób nie zapyta, bo wie, że to będzie oznaczać tylko jedno. 

 

12 minut temu, PatZz napisał:

Najpierw czy ma nie iść napisałem , że jeśli chcesz ze mną tworzyć relacje to wolałbym żebyś nie szla.

"Wolałbym" słowo klucz. Dla mnie oznaka niezdecydowania. To ona rozdaje tutaj karty. 

 

13 minut temu, PatZz napisał:

Napisała mi nie dawno czy jej ufam czacie

 

Pisz w naszym języku. "Ufasz mi?" lalka 20 kilka lat, a rozgrywa Cię jak chłopca. 

 

17 minut temu, PatZz napisał:

napisałem żeby wypierdala...

I po co te nerwy? Pokaże osobą trzecim i wyjdziesz na przemocowca od którego uciekła. Nie pisz takich rzeczy, bo zostawiasz po sobie ślady, które można różnie wykorzystać. Myśl chłopie. 

 

19 minut temu, PatZz napisał:

No i nic nie odpisałem.

Nie ma sensu odpisywać. I tak odwróci kota ogonem, zrobi z Ciebie zazdrośnika i/ lub przemocowca. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PatZz napisał:

Napisała mi nie dawno czy jej ufam czacie ?.

- Ale kochanie ale Ty mi ufasz prawda?

- No nie wiem..

- Ale wiesz, że to Tylko kolega a ja jestem jeszcze dziewicą a my się znaliśmy jeszcze wcześniej zanim poznałam Ciebie i no, studniówka, taka sytuacja.

- Wolałbym, żebyś nie szła

- Miś, przecież to tylko kolega. Jak my mamy budować zwiazek, skoro zaufanie to podstawa? A Ty mi nie ufasz!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2019 o 21:45, PatZz napisał:

Z tą dziewczyną co się spotykam zapytała mnie czy może iść z kolega  na studniówkę, bo jakaś dziewczyna go wystawiła.

Znam tego gościa.

 

No i co tu odpowiedzieć?.

Powiedz do niej:

"Oczywiście skarbie.

Masz tu kupiłem ci najlepsze kondomy na mieście.

Tylko baw się dobrze i bezpiecznie. Całuski."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.