Skocz do zawartości

Prezydent Gdańska został zaatakowany nożem podczas finału WOŚP


Rekomendowane odpowiedzi

W tygodniu przechodziłem parę razy blisko sceny, którą postawili w dziwnym miejscu. Zawsze była na środku Targu Węglowego, albo na Długim Targu i jej tył był oświetlony i chyba lepiej zabezpieczony.

Teraz scena została [postawiona na skraju Targu Węglowego, wciśnięta bokiem do muru, a od tyłu są krzaczory i raczej ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę oceniać, ale być może to prowokacja służb. Moja koncepcja na to wydarzenie jest taka: napastnik ledwo drasnął Adamowicza, aby uwiarygodnić atak, ale tak naprawdę nic mu się nie stało i z tego wyjdzie. Przy dobrej ochronie nie miał prawa nawet się zbliżyć na 5 metrow a napastnik wszedł na scenę, zadał cios, wziął mikrofon do ręki i zaczął z nim tańczyć wypowiadając jakieś słowa. Natomiast z drugiej strony może to być pretekst do złapania tubylców za mordę i do delegalizacji onr. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, napastnikowi przyklei się łatkę ,,prawicowca,, a ofiarę ogłosi się drugim Popiełuszko.

 

Nie zdziwiłbym się, jakby przed szpitalem stali teraz antyterroryści i bronili, aby nie wyciekły informacje o stanie zdrowia, zdrowego Adamowicza.

Edytowane przez rejdi
  • Like 1
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaczynacie pisać jak pokręceni, teorie spiskowe i prawie śmierci życzycie Adamowiczowi. Fakty są takie, że jeden gość, recydywista dźga drugiego nożem na scenie. Tu nie ma co szukać usprawiedliwień. Bandzior i tyle, może nawet dopuścił się morderstwa jeśli tamten umrze.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarcin_05 takie podejście jak Twoje to luksus, na który mnie osobiście już w życiu nie stać. Czysta bandyterka jakiegoś typa? Nawet jeśli, jakieś liski chytruski na tym coś ugrają. Na takim szczeblu i nie ma drugiego dna? Byłoby super. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu się potem w towarzystwie przyznać, że jest się członkiem tego forum? 

Prezydent miasta wziął cios nożem, a reakcja forumisiów, pozwólcie że skrócę: dobrze mu tak.

 

Za Balcerowicza, za wyimaginowane 250mld, za ucisk (jakieś przykłady tegoż?), za koklusz i gradobicie również?

 

Dwóch dyskutantów @Maarcin_05 i @igor77 podeszło ze zdrowym rozsądkiem. 

 

Panowie, opanujcie się.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiający jest brak reakcji ochrony imprezy. Gość po ataku jeszcze wygłaszał swój manifest, zamiast leżeć na glebie. Jako pierwszy rzucił się do jego obezwładnienia pracownik techniczny. 

Za takie coś dla sprawcy powinna być czapa. On już się raz "resocjalizował" w pierdlu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za GPEC, Amber Gold i jeszcze kilka rzeczy by się znalazło, bo w Gdańsku układów nie brakuje, i mało prawdopodobne, by wieloletni prezydent nie miał z tymi układami nic wspólnego. Z tymi zupełnie realnymi 250 mld to tylko przykład, jak politycy PO z jednej strony okradali Polaków, a z drugiej lansują się na scenie, jak rzucają tym Polakom ochłapy, a ci się cieszą, że coś dostali. Dziwne, że akurat w Gdańsku Amber Gold był poza jakąkolwiek kontrolą. Można ronić łzy nad Adamowiczem, a kto ronił łzy nad tymi, co się wyhuśtali, bo potracili dorobki swojego życia, by banda cwaniaków mogła się dorobić? Oczywiście można się nie zgadzać politycznie, ale Adamowicz raczej nie dostał nożem za poglądy polityczne.

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, michau napisał:

I jak tu się potem w towarzystwie przyznać, że jest się członkiem tego forum? 

Prezydent miasta wziął cios nożem, a reakcja forumisiów, pozwólcie że skrócę: dobrze mu tak.

 

Za Balcerowicza, za wyimaginowane 250mld, za ucisk (jakieś przykłady tegoż?), za koklusz i gradobicie również?

Co Ty pleciesz? stary! napisałem że życzę prezydentowi powrotu do zdrowia, to Ty coś insynuujesz, wspomniany przezemnie Balcerowicz, jak i zgraja polityków dzisiaj, są przykładem jak zniszczyć człowieka poprzez ustanawiany przez nich system państwa, co może powodować takie a nie inne zachowania, inny kontekst niż miałeś na myśli.

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Miasta portowe zawsze tak było i nic się nie zmieniło. 

Transport morski, duże Europejskie porty, co daję ogromne korzyści, Brytyjczycy zbudowali swoją potęgę głownię dzięki flocie morskiej i opanowaniu większości cieśnin na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, The Motha said:

większości cieśnin na świecie

A ja nawet jednej nie mogłem opanować. ? 

 

Musiałem, to silniejsze niż mój ułomny charakter. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, michau napisał:

I jak tu się potem w towarzystwie przyznać, że jest się członkiem tego forum? 

Prezydent miasta wziął cios nożem, a reakcja forumisiów, pozwólcie że skrócę: dobrze mu tak.

 

Za Balcerowicza, za wyimaginowane 250mld, za ucisk (jakieś przykłady tegoż?), za koklusz i gradobicie również?

 

Dwóch dyskutantów @Maarcin_05 i @igor77 podeszło ze zdrowym rozsądkiem. 

 

Panowie, opanujcie się.

Właśnie miałem coś takiego napisać. Co tu się wyrabia?

 

Jakaś empatia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owsiak już znalazł winnych i przyczyny ataku. Pierwsza to nienawiść złych i ciemnych ludzi a druga to TVP. I mówi jakby naprawdę to on był celem (aż przestałem współczuć Adamowiczowi i uroniłem nad nim łezkę). Poza tym pieprzy coś o Auschwitz i "fali plasteliny" (pewnie plastelina w kolorze nienawiści). Nawija teksty o byciu chorym (w domyśle prawakiem) z nienawiści a z tego co nieoficjalnie się mówi sprawca jest chory... ale psychicznie. Dla mnie to manipulacja i podżeganie tej wojenki politycznej.

 

Jureczek jeszcze wspomina coś o byciu apolitycznym i nie-robieniu polityki. Świetnie mu wychodzi:

AR-181119549.jpg?imageversion=Artykul&la

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

A ja nawet jednej nie mogłem opanować.

To było zastosować metody podboju przez brytyjską flotę, sukcesy gwarantowane :) 

7 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Owsiak już znalazł winnych i przyczyny ataku. Pierwsza to nienawiść złych i ciemnych ludzi a druga to TVP

Dziwiłbym się jakby znalazł winnych gdzie indziej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja flota to czepek, pływaczki na ramiona i koło dmuchane, sprzęt zakupiłem nad Bałtykiem od wąsatego handlarza. Ostrzegł mnie jednak, iż morska woda zniszczy ten sprzęt...

 

W temacie jak na dłoni widać jak różnie patrzymy na dany topik jedni widzą to inni tamto...

Film z Jurkiem, wyrwałem na siłę 5 min. Dawno nic z nim nie widzalem, jaki on radykalny i agresywny się zrobił. Wykonał gigantyczną pracę jeżeli chodzi o jąkanie się. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i obserwuje co serwują w głównych kolektorach ściekowych, to fajnie widać jak informacje są przygotowywane i jak buduje się w zwykłym człowieku odpowiednią interpretacje i podejście do tego zdarzenia, dużo kolorów, krzykliwe hasła, gdzieś tam PiS się pojawia, tutaj jakiś obrazek:P Pismaki dostali grupowego orgazmu. 

Ale i tak jeszcze im daleko do np Brytyjskiego propagandzisty w gównianych pismach typu Daily Mail.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.