Skocz do zawartości

Prezydent Gdańska został zaatakowany nożem podczas finału WOŚP


Rekomendowane odpowiedzi

Karma wraca. Pod rządami Adamowicza w Gdańsku były wielkie afery. Ludzie tracili całe majątki życia w Amber Gold, liczne przekręty, niesprawiedliwość. Gdańsk mało co się rozwijał rządzony 20 lat przez jednego włodarza. Tam gdzie było i jest Platforma Obywatelska jest nędza i bieda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Jak pozbyć się języka nienawiści?

Kolejna korzyść dla eurolewactwa - pretekst do wprowadzenia do kodeksów karnych sankcji za "mowę nienawiści"

 

Dokładna kopia słynnego nine-eleven (11-wrz-2001) po ktorym to wydarzeniu wprowadzono godzacy w wolnosć tzw "Patriotic Act"

 

Co bardzo ciekawe - do dzisiaj jest cała masa ludzi, ktorym się wydaje, że to wszystko prawda i że budynki WTC zawaliły się od pożarów paliwa lotniczego, zaś przed Pentagonem spadł samolot i wyparował mimo, że dokoła trawa zielona jak u mnie w czerwcu za warsztatem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Podzielam opinie @Rnext i tym podobne.

 

Teraz sobie odpalę media głównego ścieku, czteropak i przedstawienie czas zacząć. Nie znałem tego człowieka, więc nie czuje potrzeby przeżywania.

Co mnie to obchodzi?

Zginął, nie pierwszy i nie ostatni.

Czy ktoś płakał jak jakiś bardziej anonimowy człowiek dostał kosę?

A w tvnach widzę, łzy w oczach. Wywiady z ludźmi na ulicy, płaczą.

Zrobią teraz z tego Pana męczennika.

Szkoda mi tylko rodziny, tych córek małych. Tyle. 

 

Oooo już się zaczęło. ,,Został ofiarą tej nienawiści, zginął przez ten język nienawiści"- J. Wałęsa.

 

Teraz Kraśko wjeżdża. Pytanie reporterki: ,,Jak pozbyć się języka nienawiści? ".

 

Ale się będzie dziać ?

 

Upolitycznienie śmierci człowieka jak każdego innego czas zacząć!

 

"Co mnie to obchodzi?

Zginął, nie pierwszy i nie ostatni.

Czy ktoś płakał jak jakiś bardziej anonimowy człowiek dostał kosę?"

 

Mam to samo zdanie. 

Codziennie umierają setki tysięcy ludzi. Dla mnie każdy człowiek jest równy, nie istotne czy był bezdomnym, prezesem, prezydentem.

Człowiek to tylko i aż człowiek.

 

Nie róbmy nadczłowieka z kogoś, kto ma wyższy status wśród danej społeczności!

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to beendowo uzyskało wstępny skucesik.

Mam na FB z ponad 3 setki znajomych i widzę, że ci "aktywniejsi" szerują same "kondolencje", #RIP'y,  jakieś "hejtstopy" i tym podobne emocjonalne wpisy - jakby to co najmniej świat się skończył.

Huśtawka nastrojów społecznych ruszyła i będzie się kiwać niczym jadący stówką Cadillac Fletwood Brougham rok modelowy 1985 bez amortyzatorów na Marynarki Polskiej w Gdansku przed remontem.

 

Określenie "mowa nienawiści" jest tak samo często odmieniane przez przypadki jak "mgła" i "bałagan" po 10-kwi-2010.

 

Udało się chłopakom przyznać trzeba.

 

PS:

Nawet herb Gdanska z czarną wstążką ktoś wpakował.

Jakby to cały Gdańsk umarł, moje rodzinne miasto.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Moim zdaniem jest oczywiste, że koszty wosp nie zawierają kosztów instytucji państwowych (w tym samorządów). Dlatego efektywność jest znakomita, wręcz niemożliwa.

 

Kiedy się jeszcze interesowałem tematem, czytałem o przykładach miast, w których wosp zebrała mniej niż lokalny samorząd wydał na koncert.

 

Wiele miast, m.in. Warszawa, ma specjalną pozycję w budżecie na koncert wosp.

 

Dodatkowo wosp finansuje Przystanek Woodstock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Zginął śmieć. Mówienie o zmarłych albo dobrze, albo wcale to kolejne matrixowe powiedzonko. Człowiek zamieszany był w aferę amber gold, ukrywał posiadane mieszkania w zeznaniach podatkowych, robił interesy z deweloperami, którzy realizowali inwestycje wątpliwej jakości. Dostał kosę za to, że nie wsparł młodego bolka. Dodatkowo będzie świetnym męczennikiem do walki politycznej przeciwko żydowskiemu pisowi. Owsiak odchodzi na emeryturę, już się nachapał no bo ile można k... prowadzić szopkę raz w roku ,a całą resztę targać się po sądach.

 

Człowiek, który go zabił, nie był przypadkiem na scenie, nie zrobił tego z powodów osobistych. To była zaplanowana akcja służb. Podejrzewam, że niemieckich lub krajowych z polecenia PO.

Edytowane przez doler
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, doler napisał:

Mówienie o zmarłych albo dobrze, albo wcale to kolejne matrixowe powiedzonko.

Sprytnie je omijam.

Gdy umrze ktoś o kim mam że tak powiem "umiarkowanie dobre zdanie" - zawsze głośno, odważnie i publicznie powiadam tak:

"O zmarłych mówi się dobrze albo wcale. Pozwolą szanowni państwo, że w tej sprawie będę bardzo donośnie milczał"

 

8 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Dodatkowo wosp finansuje Przystanek Woodstock.

Nie mam nic przeciwko p. Owsiakowi dopoki zbiera prywatną kasę ludzi. Ich kasa.

Oczywiscie są kwestie finansowania z budzetu i tak dalej - ale to małe piwo.

Większe piwo jest gdzie indziej - p. Owsiak finansuje sprzęt dla najczęściej tych najgorszych szpitali, ktore same są tak źle zarządzane, że nie ma tam sprzetu.

I zamiast wyjebać dyrektora za nieudolność - takowy dostaje sprzet z WOŚP i się potem tym chwali.

 

Drugi problem jest taki:

Minister zdrowia do ministra finansów:

Minzdro - potrzeba miliard na sprzęt do szpitali

MinFin - 900 milionów ci dam

Minzdro - ale będzie o 100 za mało

MinFin - Owsiak wam dozbiera.

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już granicami absurdy tego nieszczęsnego kraju jest ustanowienie dnia żałoby narodowej :P 

Przypomina mi się sytuacja z Gieremkiem, dziwkarzem i oszustem, który był pokazywany jako mąż stanu, nawet jakaś kancelaria w sejmie została nazwana jego imieniem :P 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, doler napisał:

Podejrzewam, że niemieckich lub krajowych z polecenia PO.

To jest to samo, wszystko zaczęło się od niejakiego Wiktora Kubiaka i Donalda Tuska, wywiad niemiecki (BND) miał, albo i nawet do dziś ma, bardzo rozległą siatkę szpiegowską na terenie naszego kraju, a szczególnie w Trójmieście a politycy pokroju Tuska, to pożyteczni idioci do realizowania celów niemieckiego wywiadu, dlatego podczas rządów PO likwidowano bardzo dobre i konkurencje stocznie Polskie, na rzecz słabo przędących wtedy stoczni Niemieckich czy Holenderskich :) 

 

Tusk w czasach swoich rządów, podjął bardzo korzystne decyzje z punktu widzenia interesów Niemieckich w Polsce, oczywiście dla Niemców :) 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lavish321 napisał:

Karma wraca. Pod rządami Adamowicza w Gdańsku były wielkie afery. Ludzie tracili całe majątki życia w Amber Gold, liczne przekręty, niesprawiedliwość. Gdańsk mało co się rozwijał rządzony 20 lat przez jednego włodarza. Tam gdzie było i jest Platforma Obywatelska jest nędza i bieda.

 

Oświeć mnie. Jakie to wielkie afery? Przekręty? Niesprawiedliwość? Tak, zgadza się, PO to partia mojego wyboru, tak jak drzewiej UW czy UD. Jeśli masz konkrety, to proszę o nie, bo na razie zasuwasz ogólnikami.

 

AG - zgadzam się, wał. Mimo ostrzeżeń KNF.

 

Nędza i bieda? Ty nędzy nie widziałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już organizowane są marsze przeciw nienawiści, nie zastanawiało was przypadkiem że takie marsze mają wywołać określone postawy? skoro cały kraj będzie trzeszczał o sprzeciwie wobec nienawiści, to łatwiej będzie nam wcisnąć piaskowych inżynierów i doktorów z Afryki i Bliskiego Wschodu :) 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście ciekawi fakt, że opierając się na doniesieniach medialnych ludziom przychodzi łatwiej uwierzyć w zaplanowaną akcję niż np. desperację człowieka. 

Moje odczucie jest takie, że za tą interpretacją stoi po pierwsze chęć przynależności do bardziej świadomych oraz wszechobecny strach, który powołuje do życia kogoś kto za tym stoi i ma złe intencję. Co też w efekcie długofalowym zwalnia nas z odpowiedzialności zarówno zbiorowej jak i indywidualnej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.