Skocz do zawartości

Prezydent Gdańska został zaatakowany nożem podczas finału WOŚP


Rekomendowane odpowiedzi

 

5 godzin temu, Maarcin_05 napisał:

Możliwe, możliwe że jest aczkolwiek napastnik musiałby być wyjątkowo głupi. A zwykłe pojeby też się zdarzają. Nie ma co insynuaować, czekajmy na fakty.

Ciekawe kto Ci tych faktów ma niby dostarczyć? Fakty? Czy może Fakty po faktach....

5 godzin temu, Oktabryski napisał:

Właśnie miałem coś takiego napisać. Co tu się wyrabia?

 

Jakaś empatia?

Myślę, że na kobiecym forum mógł gdzieś powstać podobny temat. Po empatie zapraszamy tam.

 

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Dla szarego obywatela ten atak jak zwykle oznaczać będzie podniesienie jakiegoś opodatkowania z racji objęcia ochroną znacznej części polityków wyższego szczebla.

A już chciałem się cieszyć, że mnie to za bardzo nie obejdzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 27-letni mężczyzna, który w niedzielę wieczorem zaatakował nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza nie spędził nocy w policyjnej celi. Z informacji mediów wynika, że dostał ataku drgawek i przewieziono go do jednego ze szpitali. "

https://wiadomosci.wp.pl/atak-na-adamowicza-napastnik-spedzil-noc-w-szpitalu-6338407608531073a

 

Czyli jednak TVP wiedziała co mówią. Napastnik który z zimną krwią atakuje i precyzyjnie uderza, wkrótce potem dostaje napadu drgawek podobnego do padaczki.

Zasłona dymna pod obronę zwaną "niepoczytalność", czy też chemia w żyłach, dopalacze lub coś innego?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Osobiście mam wstręt do każdego establishmentu. Do polityki raczej idą ludzie, którym gówno po własne łokcie, mało że nie śmierdzi, to ma nawet przyjemną woń.

Masz absolutną rację. Jakoś przy okazji ostatnich wyborów usłyszałem w radiu znajomy głos. Okazało się, że to początkujący polityk. Gość sąsiad z potwierdzoną historią choroby psychicznej. Siedział nie wiem, czy lata czy długie miesiące w psychiatryku, a poszedł do polityki i go gdzieś wzięli. Pierdoli w kółko o tym samym, jak zużyta taśma. Typek zupełnie bez wiarygodności finansowej, życiowej. 

 

Na początku się zaśmiałem, ale później zrozumiałem, że to musi być, jest powszechne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rnext napisał:

To jest w ogóle jakaś magia, że służący vel nasz pracownik w postaci ministra czy posła, wali swojego mocodawcę (suwerena) w dupę, śmiejąc się mu szyderczo w twarz.

Magdalenka kochany, Magdalenka.

 

I po częsci - demokracja, ktorej jestem przeciwnikiem od urodzenia :)

 

22 minuty temu, Kespert napisał:

Czyli jednak TVP wiedziała co mówią. Napastnik który z zimną krwią atakuje i precyzyjnie uderza, wkrótce potem dostaje napadu drgawek podobnego do padaczki.

Zasłona dymna pod obronę zwaną "niepoczytalność", czy też chemia w żyłach, dopalacze lub coś innego?

Ustawka jak malowanie :)

Same zyski bowiem:

1. "W Polsce szerzy się terroryzm polityczny"

 

2. Za chwilę wygra wybory na prezydenta Gdańska właściwy człowiek - czyli p. Jarosław Wałęsa. Przypominam, że w Polsce mamy do czynienia z dziedziczeniem zawodów. Dzieci artystów zostają artystami, dzieci muzyków - muzykami (nawet jesli mają tylko pierwszy stopień muzykalności czyli rozróżniają kiedy grają a kiedy nie), dzieci konfidentów - konfidentami

P. Lech Wałęsa to TW Bolek, na dzień dzisiejszy nie znam pseudonimu operacyjnego jego syna.

 

3. Wygrana zawodnika z p. 2 jest pewna "na trupie" p. Adamowicza. 100% pewna.

 

4. Na tym samym trupie można grać w kampaniach do PE  i sejmu oraz prezydenckich za rok

 

I teraz clou - kto to zrobił ?

Typuję - BND.

 

BND walczy w Polsce od 2015 roku o wypływy z CIA. Na razie CIA było górą, teraz BND "kopło".

Ciekawe co będzie dalej.

 

Podejrzewam, że wykorzystali sprzyjający moment. CIA zajeta jest nakręcaniem zadymy we Francji - by obalić Macrona (z ktorym się dogadała "nasza złota pani z Berlina") w sprawie takiej, że Francja ma broń atomową. A Niemcy od zawsze chcą pozbyć się Amerykanów ze swego terytorium.

 

To nie są Panowie żadne rozgrywki między PiS a PO. To się dzieje znacznie wyżej.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak napastnik nagle zejdzie z tego łez padołu...z powodów jakiś problemów zdrowotnych... Całość dziwnie się układa, wręcz w kolejną teorię nspiskową.

Ciekawi mnie też, dalszą narracja polityczna, konsekwencje i jak teraz się rozkręci propaganda, media będę obwiniać za brak ochrony na imprezie władze, itp..itd..

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bonzo napisał:

Magdalenka kochany, Magdalenka.

 

I po częsci - demokracja, ktorej jestem przeciwnikiem od urodzenia

Magdalenka to wisienka na torcie, cały bajzel nabierał tempa od zakończenia wojny, narzuceniu stalinizmu a potem jego delikatnie łagodniejszej odmiany, komunizmu :) 

Demokracja, też jestem przeciwnikiem, bo jak widzę ludzi pokroju Popka, którzy wchodzą do polityki, to mnie na wymioty bierze.

 

Też uważam że to BND, tymbardziej że w Gdańsku za pomocą niejakiego Donalda T. mają dobrze rozbudowaną siatkę szpiegowską :) w której umoczona jest ponad połowa Gdańskiej wierchuszki a druga połowa z nimi współpracuje :) 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, baron Ungern von Sternberg napisał:

To robimy prognozę kiedy zejdzie z tego łez padołu domniemany sprawca

Niekoniecznie zejść musi.

Może byc i inaczej. Mianowicie - służby często robia taki myk, że pozyskują gościa w pierdlu (wczesniej obserwując czy się zawodnik nadaje) i wchodza z nim w układ.

Zadaniem zawodnika jest wykonać określone zadanie, po ktorym dostaje jakieś pieniądze, lewy paszport, lewe kwity i wyjeżdza sobie gdzieś daleko.

A oficjalnie "umiera" popełniając samobójstwo.

Zwłoki kombinuje się jakieś inne (ktoś na przykład "zaginie"), robi się pogrzeb, nagrobek i tak dalej.

 

Wykonawca zadania siedzi cicho bo wie, że jak coś piśnie - to go sprzątną. Przecież już raz go sprzątnęli :):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

No i kolejny bigos, skąd oni biorą tyle kapusty. 

To są długoterminowe plany inwestycyjne na danym terenie, które mają zaprocentować na przestrzeni kilku następnych lat.

W Polsce masz wiele fundacji, założonych przez obce służby, a pozatym kraję takie jak Niemcy mają wystarczającą siana na takie zagrywki.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wojkr napisał:

Owsiak rezygnuje z WOŚP

Owsienko to cwaniak. Tą rezygnacją pokazuje, jaki to on  jest cnotliwy i jak go ta sprawa poruszyła. Show dla gawędzi a idioci już dają sobie czarno-biało zdjęcie profilowe na fejsiku. Zupełnie jak w Korei Północnej, jak któryś z braci już wcześniej zauważył.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

Prędzej podstawiono zabójcę w przebraniu a niewinnego chłopaka powieszą w celi.

Bardzo prawdopodobny scenariusz !

 

30 minut temu, wojkr napisał:

Owsiak rezygnuje z WOŚP....pewnie teraz pójdzie do polityki...

No to się wszystko ładnie "przejaśnia".

Rezygnacja p. Jerzego Owsiaka to żaden przypadek.

Wskutek tego ten, ktory zaplanował to wszystko - dostaje jeszcze gratis jedną wspaniałą rzecz - potężne rozhuśtanie emocji w Polsce. Niezwykle potrzebne do sterowania masami ludzkimi.

Podejście do WOŚP jest emocjonalne.

Gdyby nie było - to by sobie człowiek na chłodno zestawił budżet NFZ vs kasę z WOŚP po czym się tylko zasmiał.

 

Krótko mówiąc - nic tylko zacytować tego, który zrezygnował - "będzie się działo"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era internetu, telewizji a ten organizuje bezsensowne stypy na świeżym powietrzu których nie potrafi zabezpieczyć. Przecież zbieranie do puszek nie ma sensu - jak każdy wysyła przelewem, smsem czy licytuje na aukcjach.

 

Po drugie czytałem, (nie wiem czy to prawda) , że tylko 50% zebranej kwoty WOŚP idzie na kupno sprzętu. Skoro takie koszty duże to tym bardziej powinno się wszystko internetowo, telewizyjnie zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bonzo napisał:

Gdyby nie było - to by sobie człowiek na chłodno zestawił budżet NFZ vs kasę z WOŚP po czym się tylko zasmiał.

:D:D:D

 

12 minut temu, Bonzo napisał:

Rezygnacja p. Jerzego Owsiaka to żaden przypadek.

Wygodne bo on taki wrażliwy

 

14 minut temu, Bonzo napisał:

No to się wszystko ładnie "przejaśnia".

PO skorzystało

Owsiak wykorzysta

"Dynastia bolków" też pewnie skorzysta

itd.

Na owsiakowym spędzie jakoś ochronę potrafi zapewnić..., choć nie bez wpadek

Znalezione obrazy dla zapytania ochrona na przystanku woodstock

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, baron Ungern von Sternberg napisał:

To robimy prognozę kiedy zejdzie z tego łez padołu domniemany sprawca 

Likwidacja uniemożliwiłaby zbudowanie odpowiedniej narracji wokół tego wydarzenia.

Kto uwierzy, że młody mężczyzna akurat po dokonaniu zamachu dostał ataku padaczki no i wzięło mu się zmarło...i że jest to czysty przypadek?

Jeżeli potrafisz kogoś przekonać do zabójstwa, to potrafisz go też przekonać do zeznawania w odpowiedni sposób.

Zabić problematycznego Adamowicza i przerobić go na platformerskiego Popiełuszkę, co może pomóc w odsunięciu pisowców od władzy - dwie pieczenie przy jednym ogniu.

32 minuty temu, koksownik napisał:

Owsienko to cwaniak. Tą rezygnacją pokazuje, jaki to on  jest cnotliwy i jak go ta sprawa poruszyła. Show dla gawędzi a idioci już dają sobie czarno-biało zdjęcie profilowe na fejsiku.

Poruszenie trwało 10 minut, potem Juras wrócił do zbierania kasy. Teraz się zorientował, że może oberwać jako organizator koncertu, więc profilaktycznie składa rezygnację.

Nowym prezesem pewnie zostanie małżonka albo córeczka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xellos napisał:

Jeżeli potrafisz kogoś przekonać do zabójstwa, to potrafisz go też przekonać do zeznawania w odpowiedni sposób.

Zwłaszcza, że trójmiejski wymiar sprawiedliwości znany jest na całym świecie z niezawisłości.

Przesłuchiwani przed komisją d/s Amber Gold sędziowie - nawet na pytanie o imię i nazwisko odpowiadali "nie pamiętam"

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maynard napisał:

 

Po drugie czytałem, (nie wiem czy to prawda) , że tylko 50% zebranej kwoty WOŚP idzie na kupno sprzętu. Skoro takie koszty duże to tym bardziej powinno się wszystko internetowo, telewizyjnie zbierać.

rozliczenie_25_final_1.png?1541500971112

 

 

01_rozliczenie_24_final.png?154151395808

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie @Rnext i tym podobne.

 

Teraz sobie odpalę media głównego ścieku, czteropak i przedstawienie czas zacząć. Nie znałem tego człowieka, więc nie czuje potrzeby przeżywania.

Co mnie to obchodzi?

Zginął, nie pierwszy i nie ostatni.

Czy ktoś płakał jak jakiś bardziej anonimowy człowiek dostał kosę?

A w tvnach widzę, łzy w oczach. Wywiady z ludźmi na ulicy, płaczą.

Zrobią teraz z tego Pana męczennika.

Szkoda mi tylko rodziny, tych córek małych. Tyle. 

 

Oooo już się zaczęło. ,,Został ofiarą tej nienawiści, zginął przez ten język nienawiści"- J. Wałęsa.

 

Teraz Kraśko wjeżdża. Pytanie reporterki: ,,Jak pozbyć się języka nienawiści? ".

 

Ale się będzie dziać ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.