Skocz do zawartości

Dziękuję za waszą otwartość (anonimowość=zrzucenie masek)


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego uwielbiam to forum.

Często tak mam że jak mam z czymś problem myślę sobie że innych takie rzeczy nie dotyczą.

 

Wtedy czytam forum lub zakładam temat i okazuje się że podobnie ma wielu ludzi działa to bardzo kojąco.

Dziekuje wam że otwieracie się i dzielicie się swoimi niekiedy intymnymi kłopotami.

Przez to że są intymne ludzie są osamotnieni w cierpieniu,strachu mało kto chce się do nich przyznac wielu nawet popada w paranoję,że są dziwakami.

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi na ulicy i w kontaktach z innymi nosimy przeróżne maski dobrze jest mieć takie forum gdzie ludzie są po prostu otwarci.

 

Pozdro @SzejkNaftowypomylka nie mogę usunąć @TheShy?

Edytowane przez Pieter
  • Like 2
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Publicznie ludzie cały czas udają całkowicie normalnych (me too) i to wręcz potęguje u obserwatora wrażenie, że coś z nim może być nie tak. Ale tak jest tylko dlatego, że nie widzi innych ludzi gdy są w samotności. A chyba każdy ma jakieś odchyły i dziwne przyzwyczajenia które zostawia to wyłącznie dla siebie (ewentualnie to wychodzi po paru latach związku czy tam zamknięcia we wspólnej celi :D).

 

Trochę mnie zaskoczyło, że zostałem pozdrowiony w wątku odnośnie otwartości - bo ja tu raczej staram się zbyt wiele nie ujawniać. Chyba wręcz częściej piszę o ludziach z mojego otoczenia niż o sobie. Ale cholera wie... pewnie gdzieś pojechałem ze szczerością i sprawami prywatnymi :D.

 

W każdym razie bardzo dziękuję za pozdrowienia @Pieter i również pozdrawiam. Pozytywna akcja!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.