Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Pieter

Dziękuję za waszą otwartość (anonimowość=zrzucenie masek)

Recommended Posts

Właśnie dlatego uwielbiam to forum.

Często tak mam że jak mam z czymś problem myślę sobie że innych takie rzeczy nie dotyczą.

Wtedy czytam forum lub zakładam temat i okazuje się że podobnie ma wielu ludzi działa to bardzo kojąco.

Dziekuje wam że otwieracie się i dzielicie się swoimi niekiedy intymnymi kłopotami.

Przez to że są intymne ludzie są osamotnieni w cierpieniu,strachu mało kto chce się do nich przyznac wielu nawet popada w paranoję,że są dziwakami.

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi na ulicy i w kontaktach z innymi nosimy przeróżne maski dobrze jest mieć takie forum gdzie ludzie są po prostu otwarci.

Pozdro @SzejkNaftowypomylka nie mogę usunąć @TheShy😂

Edited by Pieter
  • Like 2
  • Thanks 6

@Pieter Ja również dziękuję wszystkim życzliwym na forum.

PS. przed, że stawiamy przecinek a po nim spację, zobacz, tak jak u mnie w tym zdaniu, żeby warna nie było 😆

• Thanks 1
  • Haha 1

15 minutes ago, Pieter said:

,że są dziwakami

Przeczytałem:

- dziwkarzami - Sigmund Freud.

Trafiłeś w sedno. Mam bardzo podobnie. Dodatkowo ta kultura wypowiedzi sprawia że to forum jest jedyne w swoim rodzaju :D.

• Like 1

Racja. Publicznie ludzie cały czas udają całkowicie normalnych (me too) i to wręcz potęguje u obserwatora wrażenie, że coś z nim może być nie tak. Ale tak jest tylko dlatego, że nie widzi innych ludzi gdy są w samotności. A chyba każdy ma jakieś odchyły i dziwne przyzwyczajenia które zostawia to wyłącznie dla siebie (ewentualnie to wychodzi po paru latach związku czy tam zamknięcia we wspólnej celi :D).

Trochę mnie zaskoczyło, że zostałem pozdrowiony w wątku odnośnie otwartości - bo ja tu raczej staram się zbyt wiele nie ujawniać. Chyba wręcz częściej piszę o ludziach z mojego otoczenia niż o sobie. Ale cholera wie... pewnie gdzieś pojechałem ze szczerością i sprawami prywatnymi :D.

W każdym razie bardzo dziękuję za pozdrowienia @Pieter i również pozdrawiam. Pozytywna akcja!

• Like 2