Skocz do zawartości

Jak się ludzie zmieniają - szczególnie żony


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Sam miałem ładną dziewczyne i wiem doskonale z czym to się je. One mają zaburzenia psychiczne i na punkcie swojej urody i myślą że wszystko im wolno bo są ładne. Prędzej czy później znajdzie sobie lepszego, to tylko kwestia kiedy jej będzie czegoś za mało. 

One tylko sie nadaja na pokaz przed innymi. 

Nie, nie mają zaburzeń tylko wydmuchane ego. One wrzucają mase swoich fotek na social media a tam dostaje atencje od masy napalonych samców. Piszą im jakie są piękne. Och, ach i ech. Tylko te laski nie zdają sobie sprawy, że Ci goście nie chcą się zobowiązywać. W momencie gdy taka laska staje się wolna, atencja nadal jest na miejscu ale nie ma nikogo kto chciałby ją przyjąć na dłużej albo jej wymagania są tak wyśrubowane że żaden nie spełnia wymagań. I tak powstają stare kociary :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

A po co miałby opowiadać bajki?  Nie widzę sensu

A po co burczymucha z Częstochowy stalkuje Pana Marka od nastu lat ?, co Ty masz 15lat że zadajesz tak durne pytania ?. Przez ostatnie kilka dni czy tygodni jest wysyp nowych użytkowników którzy okazują się trollami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stephen napisał:

Nie, nie mają zaburzeń tylko wydmuchane ego. One wrzucają mase swoich fotek na social media a tam dostaje atencje od masy napalonych samców. Piszą im jakie są piękne. Och, ach i ech. Tylko te laski nie zdają sobie sprawy, że Ci goście nie chcą się zobowiązywać. W momencie gdy taka laska staje się wolna, atencja nadal jest na miejscu ale nie ma nikogo kto chciałby ją przyjąć na dłużej albo jej wymagania są tak wyśrubowane że żaden nie spełnia wymagań. I tak powstają stare kociary ?

Niestety ale zeby miec ponadprzecietnie ładna dziewczyne to samemu trzeba takim byc i miec grono adoratorek i wtedy ona wie ze ma konkurencję, a jak tylko jedna strona ma powodzenie to wiadomo ze bedzie świadoma alternatywy i będzie sobie mogla pozwolić na coraz więcej, az wkoncu nie będziesz chcial ani mogl spełnić jej chorych wymagan i kończy się jak sie kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

A po co burczymucha z Częstochowy stalkuje Pana Marka od nastu lat ?, co Ty masz 15lat że zadajesz tak durne pytania ?. Przez ostatnie kilka dni czy tygodni jest wysyp nowych użytkowników którzy okazują się trollami.

Jak najbardziej masz prawo podejrzewać, że jestem kolejnym trollem i nie mam możliwości, żeby obalić Twoją tezę bez podania mojej tożsamości a to jest jednak ważne dla mnie. I szczerze nie zamierzam nawet zabiegać o to żebyś uwierzył. Masz prawo do własnej opinii i to uszanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz

 

Jak czytam nowe tematy to wydaje mi się, że każdy nowy tutaj jest trollem.

 

Wydaje mi się - słowa klucz.

 

Niektórzy z nas mają większe doświadczenie i widzą te schematy na pierwszy rzut oka. Jak czytam kolejną prawie identyczną historię nowego użytkownika, nasuwa mi się myśl - troll. A fakt jest taki że to po prostu kolejny schemat.

 

Bardzo dobrze że jest taki dział jak świerzakownia - toż to pierwszy krok dla nowego niedoświadczonego użytkownika, by spędził trochu czasu nad lekturą postów z tego działu.

Ten dział po prostu otwiera oczy - oczywiście jeśli ktoś potrafi racjonalnie myśleć. 

Mamy na forum białych rycerzy z zakutymi łbami do których nic nie dociera - oni nie myślą racjonalnie (potencjalni samobójcy).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Prezes napisał:

Tu był punkt w którym zacząłeś spierdolinę. Kobieta której załatwisz pracę - nie doceni tego. Przerabiałem to kilka razy, zawsze ten sam schemat.

Spierdoliny tam było dużo więcej ale jakbym chciał aż takie szczegóły pisać to bym dzisiaj nie skończył. Generalnie nie popisałem się jako samiec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Prezes napisał:

Bardzo dobrze że jest taki dział jak świerzakownia - toż to pierwszy krok dla nowego niedoświadczonego użytkownika, by spędził trochu czasu nad lekturą postów z tego działu.

Ten dział po prostu otwiera oczy - oczywiście jeśli ktoś potrafi racjonalnie myśleć. 

Mamy na forum białych rycerzy z zakutymi łbami do których nic nie dociera - oni nie myślą racjonalnie (potencjalni samobójcy).

Dokładnie - ja się do stosunkowo niedawna nie interesowałem tym tematem aż tak dogłębnie. Mogę przeczytać historie innych osób i wyszukać schematów. Jeżeli ktoś zna dobrze angielski to polecam książkę The Rational Male napisaną przez Rollo Tomassi. Naprawde otwiera oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stephen napisał:

The Rational Male napisaną przez Rollo Tomassi

Ta książka obok kobietopedii powinna być obowiązkową lekturą dla dojrzewający chłopców, w ramach Wychowania Do Życia w Rodzinie.

 

Nie chcę robić reklamy ale przypominam, że wyd. Czerwona Pigułka wypuściła polską wersję Mężczyzny Racjonalnego.

Odsyłam - google.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Pieniądz, pieniądz, pieniądz. Ciągle o kasie piszesz. Dziś pieniądze masz, jutro ich nie masz.

I słusznie, że o nich mówi, bo pieniądze i zdrowie to najważniejsze rzeczy w życiu, a tekst: 'dziś masz jutro nie masz' duużo dużo bardziej tyczy się kobiety, żony, przyjaciół, itd.

Z pieniędzmi w 99,9% wszystkich przypadków (poza jakimś totalnym pechem) jeśli tracisz pieniądze, to na własne życzenie, np. rozrzutność, ryzykowna inwestycja.

 

Pieniądze to jedna z najstabilniejszych rzeczy jakie mamy w życiu.

 

Autorze. Bracie, błąd zrobiłeś, że jej dawałeś za dużo pieniędzy - kobiety nie są żadnym rzadkim dobrem, jest ich 50% w społeczeństwie, tyle co nas. Tym, co kobieta dostaje ze związku z Tobą jest TWOJA OBECNOŚĆ - i to jedyne czym powinna się zadowolić, bo takowa kobieta nie jest żadnym rzadkim dobrem jak pisałem, a kobiety potrzebują nas (w sensie bliskości, intymności) tak samo jak my ich. Nigdy nie dawaj niczego kobiecie za darmo, a nagrodą jaką kobieta dostaje jest jedynie Twój czas i Twoja obecność - tak samo działa to w odwrotną stronę. 

 

Jeśli wielu kobietom to nie pasuje - trudno, żegnasz się i wychodzisz, nie dajesz ani sekundy więcej swojego czasu takowej kobiecie. Na Twój czas i Twoją obecność należy zasłużyć - zawsze w ten sposób myśl.

 

Dziękuj Bogu, że nie było z tego dzieci, posiadanie dzieci to nie jest żaden wielki sukces, nawet robaki mają dzieci. Musiałbyś bulić potężną kasę na kobietę. Teraz wydawaj kasę tylko na siebie, kup wymarzony dom, odkładaj, dbaj o siebie.

 

Na kobiety masz mnóstwo czasu. Jako 30-latek gustujesz w 20-25 latkach. Jako 35-latek: 23-27 latki, jako 40-latek masz masę ładnych 30-latek. Na związki masz czas nawet na spokojnie do 45-50-tego roku życia. Jako 50-latek szukasz ładnej 40-latki. 

A tego towaru dziś nigdy nie braknie dlatego, że cała masa dziś rozwodów i samotnych matek. Dlatego nigdy kobiet nie braknie na rynku. 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Prezes napisał:

Ta książka obok kobietopedii powinna być obowiązkową lekturą dla dojrzewający chłopców, w ramach Wychowania Do Życia w Rodzinie.

 

Nie chcę robić reklamy ale przypominam, że wyd. Czerwona Pigułka wypuściła polską wersję Mężczyzny Racjonalnego.

Odsyłam - google.

A to nawet nie wiedziałem - ja od jakiegoś czasu oglądam kanał YT Rollo Tomassi i Entrepreneurs in Cars. Drugi kanał może wskazywać coś innego po nazwie, ale tematyka jest typowo Red Pill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia jakich wiele. Moja jest bardzo podobna tylko że mam syna (mieszka ze mną) i 16 lat małżeństwa za sobą, aktualnie w separacji. 

Niestety popelniles masę błędów ale kto z nas ich nie popelniał. To musiało się tak skończyć. Typowe zachowanie Beta samca - bez urazy. Alfa szmaci, Beta płaci!

Jeśli popracujesz nad sobą i porzucisz białorycerstwo i programowanie blue pill to zobaczysz że tak naprawdę wygrałeś drugie życie. Mówię to z doświadczenia, nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak zadowolony z życia. Czerwona pigułka nie jest smaczna ani łatwa do przełknięcia ale w rezultacie daje lepsze jakosciowo życie, tak myślę.

Wbij sobie do głowy: To nie była twoja kobieta, tylko twoja kolej! Z każdą następna będzie tak samo...

Chipergamia ma w dupie...

Peace

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

To nas gubi, ten szczery romantyzm, wiara w coś więcej u kobiet. 

 

A tego nie ma i nigdy nie będzie. Trzeba "niestety" działać zupełnie odwrotnie.

Mógłbym prosić o rozwinięcie myśli? Dwojako można rozumować to że trzeba działać odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za dobre słowo.

24 minuty temu, Gientofar napisał:

Typowe zachowanie Beta samca - bez urazy. Alfa szmaci, Beta płaci!

Broń Boże się nie obrażam. Stwierdziłeś fakt. Jeżeli fakty by mnie obrażały to miałbym inny problem do zwalczenia.

 

Teraz rozumie mój błąd z perspektywy czasu. Podchodziłem do tego zbyt logicznie - sorry, zboczenie zawodowe i wszystko rozbieram na czynniki przyczynowo-skutkowe ?

Tzn. Jeżeli dziewczyna mówi, że chce A,B i C w chłopaku to jeśli ja te warunki spełnie to będe miał dostęp do jej majtek - proste? Gó*no prawdo - i dopiero niedawno to załapałem. Aż wstyd się przyznać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stephen napisał:

Nie neguje - każdy ma swoje preferencje. Ja póki co też czerpie z tego przyjemność ale jestem pewien że prędzej czy później zacznie mi to przeszkadzać ? jestem ze sobą szczery.

Prawda. 2 lata po rozwodzie byłem sam i cieszyło mnie to. Niestety już przestało, brakuje drugiej osoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, misUszatek napisał:

@Stephen w jakim zawodzie pracujesz?

IT w logistyce i systemach produkcyjnych. Mówiąc krótko, ja jestem tym gościem co musi się upewnić, że jeżeli ty pójdziesz do pewnej firmy i zamówisz sobie jakiś produkt zupełnie pod siebie to to zamówienie zostanie przetworzone odpowiednio, fabryka złoży to tak jak należy i że to zostanie wysłane tam gdzie trzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993

Za dużo myślisz o wymaganiach kobiet, o tym co ona zrobi gdy partner nie jest przystojny, bla, bla. Za mało patrzysz na swoje wymagania, a za bardzo na ich. Kobieta może mieć jakie wymagania chce - w niczym mi to nie przeszkadza. Jeśli jednak nie daje z siebie swojej połowy wkładu w relację eliminuję taką kobietę z mojego życia, za bardzo szanuje swoje zdrowie, swój czas, swój spokój psychiczny. 

 

Ja nie mam żadnych oporów związać się z piękną dziewczyną tak długo, jak nie ma żadnych instagramów, ani innych portali, a fejsbuk mocno ograniczony. Wtedy takiej kobiecie mogę dać szansę i dać swój czas.

Spotykania się z laską która ma instagramy czy coś podobnego w ogóle nie biorę pod uwagę. Niedawno taka ze mną pisała na portalu randkowym, jak spytałem o inst i okazało się, że ma poinformowałem ją, że spotkanie się z nią lub jakakolwiek głębsza relacja jest dla mnie zupełnie nielogiczna. To tak jakbym miał założyć na starcie rogi.

 

Chce mieć instagramy - okej. Ale ja takiemu komuś swojego czasu nie dam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koniu napisał:

@Wolverine1993

Za dużo myślisz o wymaganiach kobiet, o tym co ona zrobi gdy partner nie jest przystojny, bla, bla. Za mało patrzysz na swoje wymagania, a za bardzo na ich. Kobieta może mieć jakie wymagania chce - w niczym mi to nie przeszkadza. Jeśli jednak nie daje z siebie swojej połowy wkładu w relację eliminuję taką kobietę z mojego życia, za bardzo szanuje swoje zdrowie, swój czas, swój spokój psychiczny. 

 

Ja nie mam żadnych oporów związać się z piękną dziewczyną tak długo, jak nie ma żadnych instagramów, ani innych portali, a fejsbuk mocno ograniczony. Wtedy takiej kobiecie mogę dać szansę i dać swój czas.

Spotykania się z laską która ma instagramy czy coś podobnego w ogóle nie biorę pod uwagę. Niedawno taka ze mną pisała na portalu randkowym, jak spytałem o inst i okazało się, że ma poinformowałem ją, że spotkanie się z nią lub jakakolwiek głębsza relacja jest dla mnie zupełnie nielogiczna. To tak jakbym miał założyć na starcie rogi.

 

Chce mieć instagramy - okej. Ale ja takiemu komuś swojego czasu nie dam.

W sedno. Moja ex do czasu gdy niw miala insta byla jeszcze do życia. A później to już równia pochyla. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, koniu napisał:

Ja nie mam żadnych oporów związać się z piękną dziewczyną tak długo, jak nie ma żadnych instagramów, ani innych portali, a fejsbuk mocno ograniczony. Wtedy takiej kobiecie mogę dać szansę i dać swój czas.

Spotykania się z laską która ma instagramy czy coś podobnego w ogóle nie biorę pod uwagę. Niedawno taka ze mną pisała na portalu randkowym, jak spytałem o inst i okazało się, że ma poinformowałem ją, że spotkanie się z nią lub jakakolwiek głębsza relacja jest dla mnie zupełnie nielogiczna. To tak jakbym miał założyć na starcie rogi.

 

Nie znam ani jednej rówieśniczki która nie ma IG ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, koniu napisał:

Ja nie mam żadnych oporów związać się z piękną dziewczyną tak długo, jak nie ma żadnych instagramów, ani innych portali, a fejsbuk mocno ograniczony.

To są jeszcze takie bez instagramów i fuckbooków? Haha dla mnie to jest choroba te pieprzone portale społecznościowe - taki worek pełny śmieci. Jak fuckbooka jeszcze mogę zrozumieć, bo można go używać do komunikacji w różnych grupach zainteresowania, to lanstagrama nie rozumiem za grosz. Kobiety wrzucają przerobione fotki i czekają na fejm, a mężczyźni co tam robią? Tfuu... przepraszam, chłopczyki cipsterzy. Mężczyzn tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Stephen napisał:

One wrzucają mase swoich fotek na social media a tam dostaje atencje od masy napalonych samców. Piszą im jakie są piękne. Och, ach i ech. Tylko te laski nie zdają sobie sprawy, że Ci goście nie chcą się zobowiązywać.

Ja tych pseudosamców nazywam biało-pizdeo-rycerzami.
To jest okropne..
Te białe pizdy niszczą rynek matrymonialno-seksualny..
Wejdziesz na profil bardzo atrakcyjnej pańci i tonę tych pizdeuszowych komentarzy od rycerzyków...
Rycerze przybiegają na koniach z nadzieją, że pańcia zwróci na nich uwagę, że zapunktują u nich liżąc dupę :)
Ci ludzie to zakała męskości.

 

 

19 minut temu, koniu napisał:

Na kobiety masz mnóstwo czasu. Jako 30-latek gustujesz w 20-25 latkach. Jako 35-latek: 23-27 latki, jako 40-latek masz masę ładnych 30-latek. Na związki masz czas nawet na spokojnie do 45-50-tego roku życia. Jako 50-latek szukasz ładnej 40-latki. 

Mamy niemal identyczne podejście do tej sprawy.

Chociaż na forum nie braknie nam tu rycerzy z lekkim białym zabarwieniem ;) 
Co to wmawiają nam, że oświecone trzydziestki czy czterdziestki to idealne partnerki dla mężczyzny ?
Bracie istny śmiech na sali, może gdybym rzeczywiście był alienowany i nie znał żadnych kobiet, to bym w takie bujdy uwierzył.

Natomiast ja spotykałem się i znam kobiety w różnym wieku, więc wniosek wystawiłem jeden:
Prócz pozycji zawodowej, bycia łatwiejszą z wiekiem - nie widzę żadnych różnic :) 
Fochy, shittesty, manipulacje, gry słowne, nielogiczne dyrdymały, emocjonalność - to posiada kobieta w każdym wieku.

Owszem bardzo młode kobiety(od 15 do powiedzmy 22) są przeważnie głupawe, szczególnie nastolatki i nie mają żadnej wiedzy, bo żyją na pasku rodziców.
Nie wiedzą nic o życiu, ponieważ te znają tylko ze szkoły...

To wszystko się zmienia gdy kobieta idzie do pracy albo idzie studiować i musi sama się utrzymać - wtedy zasmakuje co to jest gorzki smak życia.
I to samo tyczy się nas, mężczyzn.

Wtedy naprawdę już nie ma znaczenia czy to dojrzały owoc po 50-stce czy młoda klacz 25-letnia.
Charakter, nawyki, emocjonalność, shittesty - to pozostaje na zawsze, a z wiekiem charakter nawet może ulec zgorzknieniu... ;) 

@Stephen bracie drogi!
Na własnej skórze doświadczyłeś co oznacza kobieca wdzięczność i honor!
Cieszę się, że nie mieliście żadnych dzieci i, że wyjdzie z tego bez większych kosztów.
Dziękuje też Tobie, za pouczającą historie - na pewno ja, jak i inni młodzi bracia, nauczymy się na twoich błędach i wyciągniemy wnioski.

Podstawowa zasada, by nie rozpasać kobiety - dasz palec, to urwie całą rękę.
A gdy już pańcia ma te pieniądze, to musisz być stanowczy, nie dać sobie wejść na łeb i przede wszystkim zawsze zarabiać więcej.

Mi się wydaję, że ona od początku miała coś nie tak z piątą klepką.
Sam to ująłeś pięknie, że w wieku 20 lat myślałeś towarzyszem, a nie głową.

Masz teraz lekcję, aby kobiety brutalnie selekcjonować i toksyczne pasożyty eliminować z życia.
Masz pozycję, masz hajs, masz doświadczenie, wygląd na pewno też masz - zatem możesz przebierać towarem jak mało kto...



Życzę powodzenia w dalszej drodze na tym łez padole ;) 

1 minutę temu, Carleon napisał:

Nie znam ani jednej rówieśniczki która nie ma IG ;)

Ja chyba też...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie porozumiem. Jak to jest że, myślenie penisem, może doprowadzić do takich sytuacji?

I jak to jest, że mężczyzna, nawet ogarnięty, myślący mózgiem, potrafi pokochać kobietę bezwarunkowo?

A kobieta już tylko warunkowo?

 

 

Bardzo dobrze, że trafiłem na to forum w tak młodym wieku. Jaki mam teraz. Co prawda, zero związków, ale z perspektywy czasu uważam, że wygrałem bardzo dużo szczęścia. Obecnie się rozwijam i dążę do tego co autor. Tyle, że zero kobiet.

Tylko, że ja jetem dziwnym człowiekiem i seks zawsze był u mnie na drugi miejscu, nie wiem może to przez fap trwający latami?

Ale dzięki takim historiom, mężczyźni otwierają oczy.

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.