Skocz do zawartości

Wojny z męskością ciąg dalszy - Amerykańskie Tow. Psychologiczne i Gillette atakują


Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, imprudent_before_the_event said:

Taki przekaz ma jednak pewną zaletę.

Bo powiedzmy sobie szczerze, mało która głupota w historii upadła pod wpływem świadomości ludzi. Większość upadała pod własnym ciężarem.

A więc nim większe spierdolenie tym lepiej. Bo bliżej do końca i resetu

Dokladnie. To samo tyczy i babskiego spierdolenia, roszczen, i przyczyny tego - feminizm.

 

Ten wrzód tak napecznieje, ze sam pęknie. 

 

Po prostu czekac. Oczywisnie nie biernie. Ataki odparowywac kopami w dupę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koniec z kupowaniem czegokolwiek z tego koncernu. Za utożsamianie męskości z przemocą, seksizmem i wszystkim co najgorsze, oczywiście tylko o białą męskość chodzi bo ta ciemniejsza jest całkiem fajna i postępowa. W***cie się ze swoim korpo seksizmem i rasizmem. Mnie już mózgu nie spierzecie, ale mam syna, któremu chcecie ten jakże postępowy przekaz ładować od najmłodszych lat do głowy niczym kościół katolicki poczucie winy za śmierć niejakiego Jezusa.

 

Nie wydam ani grosza na jakichkolwiek ich produkt, chyba że wyląduję w Afganistanie albo innej Kambodży i po tygodniu niemycia zębów będzie to jedyna opcja.

 

Przynajmniej sądząc po komentach i liczbie dislajków szykuje się największa reklamowa porażka w historii YT.

 

Ściągawka:

pandgboycott.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meg4tron napisał:

Mężczyzna który ma swoje zdanie, postawi się kobiecie i nie podda się presji otoczenia jest jak dinozaur w tych czasach. 

@Meg4tron

No to już masz jednego który czasem w sposób klasyczny jest z tego powodu atakowany.

 

22 minuty temu, NurniF napisał:

Jak dla mnie same zalety, łącznie z ekonomią takiego rozwiązania.

@NurniF

No ja mam jakiś wyjątkowo twardy zarost i golenie zwykłą maszynką jest jak tortura w gestapo. Także używam elektrycznej z Philipsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest w tym najbardziej żałosne? Że ta białorycerska, antymęska reklama jest nakierunkowana tylko na Europę i Amerykę Północną, do białych - bo tylko ich można swobodnie gnębić. Poszukałem w internecie jak wyglądają reklamy (tfu!) Gillette w innych krajach. I obraz sytuacji robi się jeszcze ciekawszy:

 

Reklama Gillette Kenia 2018. Spójrzcie jaka seksistowska (...wg tych polityczno poprawnych, lewackich standardów). Zero wzmianek o metoo, patriatchcie i "białej winie". Mężczyzna o dziwo nie jest ukazany jak pipa, jest wręcz stereotypem silnego i przystojnego mężczyzny a panienki do niego zlatują się jak muchy do... czegoś tam:

 

Reklama Gillette Izrael 2018. Czy Żydów ukażą jako "dobrych" słabych, emocjonalnych frajerów albo silnych oprawców? Z napisów nic nie rozumiem (a się wycwanili z tym własnym alfabetem :D) ale widać, że ich nie szczuje się winą za bycie mężczyzną. Wszystko na luzie, miła muzyczka:

 

No i najlepsze na koniec - dosłownie "najlepsze" :D. Hasła reklamowe z powyższych reklam to "The best a man can get" ("Najlepsze co może dostać mężczyzna"). Natomiast w tamtej rasistowskiej, anty-białej, anty-męskiej reklamie jest "The best a man can be" ("Najlepsze czym może być mężczyzna"). Czyli kim? Niewolnikiem? Podnóżkiem dla kobiet? Zapłakaną pipą? Beta bankomatem? Już nie jest tym który może dostawać/zdobywać tylko jest śmieciem, który ma być tym co chce zasrane lewactwo. Wg Procter & Gamble. A tfu!

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 7
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy komentarz jednej z osób pod filmikiem.

 

Cytat

Ironic that this ad campaign was directed by Australian director Kim Gehrig, who has been accused of sexuaI abuse by 2 men & 5 women when they were minors. Her victim's videos exposing Ms. Gehrig for being a predator have been on Youtube for a number of years - 1 dating back to 2010. Yet this paedophiIe is trying to smear the vast majority of men as predators & abusers? Gilltette, did you even do a cursory background check on Ms. Gehrig's Somesuch & Co. firm before hiring her to direct this campaign? Explain why your company's associated with a predator who's actions lead to the suicide of one of her victims in 2016!!

 

Takie komentarze są regularnie usuwane, więc dla ciekawostki to wrzucam. Jeżeli to jest prawda, to w sumie wiele mówi.

Edytowane przez Messer
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Tu na forum takie dinozaury mają spokój ale w matrixie zaczynają się standardowe, wkurwiające pytania typu:

-Dlaczego nie masz dziewczyny?

-Jesteś gejem? 

 

Albo stwierdzenia że ''pewnie Cię jakaś kobieta zraniła''. Taka matrixowa klasyka. Jak nie płyniesz z prądem, robisz coś wbrew ogólnym konwenansom to z automatu jesteś obgadywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Meg4tron napisał:

Tu na forum takie dinozaury mają spokój

No to jedyne miejsce wśród w pewnym sensie obcych w którym mam spokój.

 

16 minut temu, Meg4tron napisał:

Jesteś gejem? 

To słyszę dość często, podobno nawet niektórzy sąsiedzi tak myślą.

 

22 minuty temu, Meg4tron napisał:

Jak nie płyniesz z prądem, robisz coś wbrew ogólnym konwenansom to z automatu jesteś obgadywany.

Zawsze miałem tak że wolałem coś robić tak jak ja chcę, i to o czym piszesz odnosi wręcz proporcjonalnie odwrotny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Zarząd wierzy w słupki i stan konta. 

Gillette do jakiej korpo należy ten brand?

@Augusto Zobaczcie sobie oceny pod filmikiem. Bojkot na youtube jak lawina. Ale im te słupki polecą na łeb na szyję. I bardzo dobrze - ktoś wyleci na zbity ryj. Pewnie jakaś nowoczesna "menagerka". Ogarnia mnie przyjemne uczucie ciepła... Uwaga!

so_good.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzejkNaftowy napisał:

Wiecie co jest w tym najbardziej żałosne? Że ta białorycerska, antymęska reklama jest nakierunkowana tylko na Europę i Amerykę Północną, do białych - bo tylko ich można swobodnie gnębić.

To wygląda jak reakcja na budzenie się mężczyzn (z matrixa).

Bo mówią tam że mężczyzna powinien tępić "nieodpowiednie" zachowania innych mężczyzn.

Czyli przekaz dla białorycerzy, żeby utrudniali prawdziwym mężczyznom życie oraz żeby przypadkiem sami nie próbowali żyć jak prawdziwi mężczyźni.

W tych częściach świata lewactwo zaszło najdalej, a więc tam jest najwięcej białych rycerzy i można wdrażać kolejny etap zlewaczenia jakim jest próba dobijania ostatnich prawdziwych mężczyzn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gówno w tv zanim się pojawi to musi zostać przefiltrowane przez urzędasów.

To istna pogarda ludzi rządzących wobec obywateli. Plucie im w twarz, ludziom uczciwym, pracowitym, harującym na jebane podatki.

Kurfa, nie wierzę co widzę w reklamie, to jest kpina.

Ale gówno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

A jak jest z goleniem czaszki maszynką na żyletki? Kiedyś próbowałem golić twarz żyletkami ale się pozacinałem i zniechęciłem.

Bo to zależy i od techniki (ręka) i też sporo od maszynki. Są z otwartym grzebieniem (np R41, też się czasem zacinam i ałun jest w akcji) i z zamkniętym, bardzo łagodne. Ogólne na bańkę i dla początkujących to bym polecił z takich powszechnych R89. Nie udało mi się nigdy zaciąć nawet pod włos, nie wiem co trzeba by wyczyniać. Świetna jest. Fryzjer może być nawet nietrzeźwy ;)

 

Na codzień (no, prawie) używam amerykańskiego Webera, ale mam go z czasów jak jeszcze ta manufaktura robiła głowice. Teraz chyba już tylko uchwyty robią. Gość pewnie zrzynał konstrukcję z japońskiego Feathera a w dodatku żaden tam chromowany mosiądz tylko stal okrętowa. Świetna maszynka. Najlepiej jest też przetestować różne żyletki a są sklepy, które oferują zestawy testowe po np. 2 szt. różnych producentów w pakiecie kilkunastu. 

 

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

koncerny są jak pajeczyna. Nie kupisz żiletta, a kupisz coś innego, tyle, że od ktorejs z firm nalezacych do koncernu w ktorym jest zylett.

Dokładnie. Tak jest np. z moimi ulubionymi Astrami. Wykupiona przez Gila z produkcją w matuszce rassiji. Jedyna pociecha, że daję im zarobić jakieś 20 PLN rocznie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ancalagon mało ci, wstydź się że jesteś biały a nie piszesz śmieszkowate komentarze.

 

 

 

 

Myślę, że zamiast rozpaczać zróbmy coś z sensem.  Dwie rzeczy przychodzą mi do głowy

 

1. Napiszmy do Atora (co by nie sądzić, o nim wydaje się logicznie myślący, zaangażowany i ma zasięgi) żeby poruszył temat pedofilskich zachować wśród kobiet. Wielokrotnie podkreślał jak brzydzi go to przestępstwo. Czasami ma białorycerskie zachowania ale podejrzewam, że wynikają z zawężonego pola widzenia (nikt mu nie pokazał pewnych zjawisk) a nie myślenia. 

 

2. Dziś było o kampanii jednej z firm, może warto wybrać jakiś jeden temat i ich namówić, żeby w przyszłym roku zrobili o nim kampanie (że dziecko potrzebuje ojca, a nie tylko matki+500 lub inny).

 

ps. słownik w operze - nie ma słowa pedofilka - podkreśla na czerwono, ech, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.