Skocz do zawartości

Rozmowa dwóch świadomych mężczyzn - Rollo Tomassi i Andrew Tate


Imbryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

P.s. Tate to w ogóle przekoń.

Ostatnio prawdopodobnie poderwał lub dał się poderwać córce Jordana Petersona.

 

Ploteczki tutaj, Dude Party No.5:

https://youtu.be/WjwzD9mhTew?t=17m10s

 

Oczywiście trzeba być świadomym że Tate jako mężczyzna jest mistrzem w MMA a zarobkowo ma firmę z dziewczynami przed sex kamerkami. :)

A w dzieciństwie był mistrzem szachowym.

Kolorowy chłopak. 

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.01.2020 o 15:54, JoeBlue napisał:

Mógłby też dopracować stronę techniczną, jest cholernie amatorska.

Amatorski to fakt, ale widać że gościu ewoluuje, kiedyś tylko pisał bloga i książki, teraz od niedawna kanał yt, krok po kroczku robi sobie lepsze studio, lepszy mikrofon.

 

W dniu 14.01.2020 o 15:54, JoeBlue napisał:

ale słuchać dwie czy dwie i pół godziny filu na YT to ponad moje siły

Rollo to gawędziarz, on ma takich dwugodzinnych pogadanek do kilku w tygodniu. Dla mnie akurat 2 godziny są optymalne, lubię takie audycje.

 

A tutaj kolejny wywiad (tym razem nie Rollo) z moim ulubionym chadem Andrew Tate. W żołnierskich słowach opisuje naturę komunikacji i pracy z kobietami.

 

Edytowane przez Imbryk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój ulubiony chad Andrew ma 1,5-roku młodszego brata, którego kocha, z którym mieszka i prowadzi firmy, z którym ma bliską więź i który jest trochę spokojniejszy.

Tym razem w rozmowie z 16 stycznia 2020: mój ulubiony filozofo-obserwatoro-dumator redpillowy Rollo Tomassi i brat mojego ulubionego chada - Tristan Tate.

Polecam.

 

 

Ponieważ kilka filmów z tymi gośćmi wstawiłem a filmów z nimi się ostatnio namnożyło, to już daruję sobie wrzucanie kolejnych, wyszukiwarkę każdy umie obsługiwać - no chyba że znajdę jakiś mega ogień wart polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.