Skocz do zawartości

Noblista pozbawiony nagrody. Lewactwo oburzone prawdą.


deleteduser24

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny objaw lewackich zaburzeń umysłowych - za słowa prawdy o murzynach, zostaje pozbawiony nagrody Nobla, a dotychczasowi wspołpracownicy odcinają się od niego.

 

https://nczas.com/2019/01/12/bezdenna-glupota-lewactwa-odkrywca-dna-i-zdobywca-nobla-pozbawiony-tytulow-za-rzekomy-rasizm/

 

To musi pierdolnąć pod ciężarem własnego zidiocenia. Tylko kwestia czasu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, szkoda słów.

 

Prawdopodobnie zwrócenie uwagi, że np. czarnoskórzy w USA mają na swoim koncie nieproporcjonalnie duży % przestępstw i silną nadreprezentację w zakładach karnych, biorąc pod uwagę jaki procent

populacji tego kraju stanowią, też niebawem będzie mową nienawiści. Chyba, że doda się, iż to wina niewolnictwa w przeszłości i system jest niesprawiedliwy, wtedy ok.

 

A poniżej przykładowa mapka ze średnim IQ w poszczególnych krajach...za cholerę nie mogę tutaj znaleźć żadnego punktu zaczepienia. :P 

 

DGjBxi3PIPHpMdGvnbqWnJJ3S438s1PX01G4rQD.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tfuuu badania DND ttuu..... już byli tacy, - nazywali się nazistami i byli z Marsa, mówili  w języku z brzmienia podobnym do jezyka niemieckiego....ale tylko tak z grubsza, po przegranej wojnie wrucili na swoją bazę po ciemnej stronie Księżyca.

Badania nad genetyką to kontynuacja nazistowskiej eugeniki. A tfuuu, a tak pozatym to biali mężczyźni wymyślili badania DNA by poniżać kobiety i dyskryminować je oraz poniżać innych ludzi o odmiennej barwie skóry.

No i tak wogóle to jak mi udowodnicie istenie DNA ... jak go nie widać....

 

? Niestety ale ten "zachodni" naukowiec nie przypadł im do gustu, dobrze będzie jak się tylko na tym skończy...gorzej jak mu odbiorą tytuły naukowe ( a nie tylko honorowe ) i zakażą wykonywania zawodu.

 

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewactwo to bardzo ciekawe schorzenie umysłowe polegające na życiu w pewnej wygodnej dla siebie i niemającej nic wspólnego z faktami rzeczywistością. Przecież jeśli fakty mówią co innego, tym gorzej dla faktów. 

Zapytaj lewaka ile nagród Nobla mają czarnoskórzy. Odpowie, że mniej bo to rasizm.

Zapytaj lewaka ile nagród Nobla z fizyki, chemii, medycyny czy ekonomii mają kobiety. Odpowie, że mniej bo to seksizm.

Zapytaj jaką znaczącą w dziejach ludzkości cywilizację stworzono w Afryce przez czarnoskórych, która przetrwała wieki i, z której czerpano w innych częściach świata. Odpowie, że tak nie można mówić, bo to faszyzm.

Zapytaj od w takim razie czy obecna cywilizacja zachodnia, w której żyje i z której czerpie profity i dzięki której ma wygody została stworzona przez białego człowieka czy może murzyna w Afryce. Nic nie odpowie, zapewne dostaniesz w mordę.

Już nawet mówienie, że z biologicznego punktu widzenia są różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną wywołuje agresję. NO bo jak to? Kobieta i mężczyzna są sobie równi, facet ma waginę, a kobieta penisa.

Tak może coś tu zostawię:

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda boli. Oni (lewacy) akceptują jedynie wyniki "badań" przeprowadzonych przez swoich lewackich "naukowców". Nie wiem czy pamiętacie jak naciągali fakty i mijali się z prawdą przy globalnym ociepleniu. To co się dziwić, że powstaje kwik ponieważ ktoś śmie twierdzić zgodnie z prawdą, że istnieją różnice pomiędzy poszczególnymi rasami. Niestety dużo osób uważa się za inteligentnych i powtarzają bezkrytycznie bzdury, które przeczytają w "Polityce", "Gazecie wyborczej" czy "Onecie", ewentualnie usłyszą w radiu TOK FM. Niestety takie osoby są co najwyżej "yntelygente ynaczey". Dyskusja z takimi nie ma zazwyczaj sensu bo po prostu jest ich więcej i zakrzyczą swojego oponenta nie zwracając uwagi na rzeczowe argumenty. Na koniec i tak usłyszy się, że jest się faszystą.

Nie wiem czy słyszeliście ale ponoć za czasów Stalina w Sowietlandzie było tak: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej." Komuna ma się dalej mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krugerrand napisał:

 

Zapytaj lewaka ile nagród Nobla mają czarnoskórzy. Odpowie, że mniej bo to rasizm.

Zapytaj lewaka ile nagród Nobla z fizyki, chemii, medycyny czy ekonomii mają kobiety. Odpowie, że mniej bo to seksizm.

 

 

 

 

Z niecierpliwością czekam, kiedy stwierdzenie że 2 to mniej niż 3 zostanie uznane za seksizm jako takie. Wszystkie cyferki "2" mogą się poczuć wykluczone i popaść w bulimię.

Skutkiem rozszerzania się lewactwa będzie zanik jakiegokolwiek myślenia i opisywania rzeczywistości, no bo jeszcze komuś zrobi się przykro. Na końcu tej drogi jest zakaz porównywania czegokolwiek z czymkolwiek. 

 

Lewactwo jest kobietą w tym sensie, że eksponuje emocjonalno-psychologiczne skutki jakichś twierdzeń ( "mowa nienawiści", "wykluczenie") w miejsce kryterium prawdziwości (prawda to czy fałsz, że kobiecy mózg jest inaczej ukształtowany niż męski). W normalnym świecie dowód prawdy kończy dyskusję. Co więcej, w ramach prawdziwej wolności słowa powinno się dopuścić mówienie głupot, bo ludzie się mylą, bo taka jest ceną realnego postępu. 

 

Jak rozmawiam z postępowcem, to tak jakbym gadał z kobietą. Jak kiedyś kobietom w swojej rodzinie powiedziałem że zamach na WTC to nie jest największa tragedia w historii USA, to one od razu myślały, że popieram terrorystów i nienawidzę USA. Z pół godziny musiałem tłumaczyć, że powiedziałem jedynie co powiedziałem i nie wynika z tego żaden ukryty podtekst. Wątpię czy dotarło. I z lewakiem jest dokładnie tak samo.  Powiedzenie czegoś, co nie pasuje do postępowej wizji świata nie spowoduje u lewaka refleksji, czy to jest prawdą, czy nie, tylko skrajnie histeryczną reakcję tyyyyyy faaaszystoooooo! 

 

Rzeczywistość się dla lewaka nie liczy. Słowa u lewaka nie są nośnikiem informacji, tylko oddają stan emocjonalny mówiącego. 

 

Taki to mamy "po(d)stęp"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Krugerrand said:

Lewactwo to bardzo ciekawe schorzenie umysłowe polegające na życiu w pewnej wygodnej dla siebie i niemającej nic wspólnego z faktami rzeczywistością.

To prawda, jest to jakiś rodzaj patologii mózgu. To takie duże dzieci, które nie potrafią dostrzegać zagrożeń.

Lewak ma poglady lewicowe, ale jest to niedojrzała forma lewicowca, cechująca się slepym idealizmem, i naiwnym zasysaniem każdej "humanitarnej" i "rónościowej" bzdury, którą wydali z siebie jakiś osobnik uważany przez niego za autorytet. 
Ekonomii nie rozumie w ogóle, więc przyjmuje to co jest w stanie pojąć - pieniądze się biora z bankomatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewactwo ma bardzo selektywną inteligencję, to co im jest wygodne przerysowują, a to co im nie pasuje to najlepiej oskarżyć o faszyzm, nazizm, ksenofobię i w sumie to innych argumentów nie mają...a i tak wszystkiemu są winni biali mężczyźni. Socjalizm był jednym wielkim nieudanym eksperentem gospodarczym i spolecznym, poza tym jest bardzo bardzo niebezpiecznym " narzędziem" , dla mnie to pierwszy przejaw myśli i idei prowadzenia wojny wybrydowej - rozpierdol przeciwnika od środka na jego własnym terenie.

Wszystko to zaczyna być chore, przez wszechobecną propagandą która pod płaszczem ideii tolerancji oraz groźby oskarżenia o ksenofobię forsuje się dyktat mniejszości. Do czego to prowadzi ... do rozwalenia od środka społeczeństwa a co za tym idzie całego kraju .... ciekawe kto potem to wszystko pozamiata ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak Mandeli pośmiertnie tego Nobla odebrali? On był takim czarnoskórym, anty-białym Hitlerem, tylko że z mniejszym budżetem... więc wszystko na swoim miejscu, lewactwo zadowolone, mimo obecnej sytuacji w RPA - mimo mordów, mimo gwałtów.

 

Tutaj więcej na temat:

https://nczas.com/2013/12/27/mandela-komunistyczny-pseudobohater-z-rpa/
https://pl-pl.facebook.com/KamilCebulskiPL/posts/641050722750697:0
https://www.wykop.pl/link/3670127/czarni-rasisci-z-rpa-niszcza-bialych-ludzi-mandela-to-bohater-czy-terrorysta/

 

A tu macie ciekawy artykuł na wikipedii - o kontrowersjach odnośnie nagród Nobla:

https://en.wikipedia.org/wiki/Nobel_Prize_controversies

Jest tego mnóstwo lecz mimo to wszyscy siedzą cicho. Szczekają jedynie na starszego zasłużonego człowieka bo był troszkę "zbyt naukowy".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 proszę bez tytułów clickbait szczególnie, że wprowadzają w błąd. Wystarczy zagłębić się w treść artykuły, który jest mówiąc delikatnie mocno nierzetelny.

 

Nikt nie odebrał ani nagrody, ani tytułu naukowego. Odkąd "Laboratorium" może pozbawić kogoś tytułów naukowych, a tym bardziej nagrody Nobla? 

 

Został pozbawiony tytułów honorowych można by się domyślać, że chodzi o doktorat honoris causa ale z racji tego, że mówimy o labie, którego był szefem przez wiele lat, a nie uczelni wyższej raczej przypuszczam, że chodzi o jakieś nagrody/ tytuły nadawane przez tą instytucję.  

 

"The private, not-for-profit lab removed Watson’s honorary titles, saying his views are “reprehensible, unsupported by science, and in no way represent the views of [the lab].”"

 

Przypuszczalnie chodzi o jakiegoś honorowego dyrektora tego laba czy inny pierdół, który otrzymał jako uznanie zasług od firmy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, AR2DI2 napisał:

To prawda, jest to jakiś rodzaj patologii mózgu.

Ta patologia mózgu przejawia się dla mnie zagarnięciem pojęć i takim ich przekształceniem, aby nie miały one nic wspólnego z oryginalnym znaczeniem, a służyły ich idei. Dla przykładu, dziś wielu lewaków, a zarazem socjalistów (bo lewak i socjalista to dla mnie to samo) nazywa się liberałami, a ich pomysły są liberalne. Bardzo często słychać to w mediach głównego ścieku dezinformacyjnego. Współczesny liberalizm to kontrola jednostki oraz całego społeczeństwa prze aparat państwowy pod płaszczykiem tzw. dobra jednostki i ogółu. Oni wiedzą lepiej niż ja sam co ja mam robić i jak ja ma to robić. Tymczasem liberalizm w pierwotnym znaczeniu oznaczał coś zupełnie innego, było to danie jednostce a zarazem społeczeństwu maksimum wolności ograniczonej jedynie prawem, czyli rób to na co masz ochotę byleby było to zgodne z prawem i nie naruszało interesów innych.

Nie bez przyczyny mówi się dzisiaj o Adamie Smith'ie, że jest przedstawicielem klasycznych liberałów, a nie liberałów we współczesnym znaczeniu tego słowa. Te dwie rzeczy trzeba jakoś odróżnić.

 

Sam byłem jakiś czas temu w szoku jak się okazało, że niektórzy poszli dalej i już zawłaszczają słowo "libertarianizm", czyli coś bardziej radykalnego od klasycznego liberalizmu:

 

 

35 minut temu, AR2DI2 napisał:

Ekonomii nie rozumie w ogóle, więc przyjmuje to co jest w stanie pojąć - pieniądze się biora z bankomatu. 

To prawda, oni nie mają zielonego pojęcia o ekonomii. Dla nich to jest to "coś prostego", wystarczy zaingerować w proces gospodarczy, powiedzieć ludziom co mają produkować, ile tego i po ile mają sprzedać. Brzmi prosto, ale to tak nie działa. O tym ile i czego wyprodukować oraz po ile sprzedać decydują konsumenci zgłaszając swój popyt. Stąd prawo popytu i podaży, które ich przerasta.

Oni zdaje się nie tylko wierzą w bankomat jako miejsce powstania gotówki, ale dla niektórych z nich to jest drukarnia. Tu muszę się zgodzić. Jednak parę lat temu gadałem z takim socjalistą, co to mówił, że na wszystkie bolączki jakie trapią nasz kraj potrzeba więcej pieniędzy i jeśli będzie ich więcej, to więcej ich wydamy i będzie ok. Pytam się więc skąd te pieniądze? Niech NBP dodrukuje. Zripostowałem ok, ale co z inflacją i wytłumaczyłem co i jak. Był to koniec naszej rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.