Skocz do zawartości

Powitawszy


bysiu_123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Panów, facet, 25 lat, Lublin. Od dłuższego czasu planowałem założyć konto i w końcu się to tego zebrałem, z czego jestem jak najbardziej zadowolony - niech nas będzie więcej :) . 8 lat w związku nieformalnym, na chwilę obecną od 2 miesięcy singiel i szczęśliwy człowiek. Audycji Radia Samiec słucham od około 1,5 roku. Forum przeglądam ..w sumie mniej więcej od rozstania z moją kochaną dziewczyną :D. Lektura jednego i drugiego stopniowo pozwoliła mi zmienić sposób myślenia i podejście do wielu spraw, a także zakończyć bez większego bólu tą relację i jako-tako skoncentrować się na własnym rozwoju. Czyli sytuacja dość typowa, jak sądzę, dla szanownych Braci. Gdy przyjdzie dogodny moment postaram się napisać też coś w dziale "moja historia", i mam nadzieję, że przyczynię się w jakimś stopniu do rozwoju naszej społeczności. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.