Skocz do zawartości

Dotyczy "Brak ochoty na rozmowę z kobietami"


Rekomendowane odpowiedzi

 

I ja mam podobnie ale w każdej dziedzinie życia.

Nie chce mi się gadać z facetami bo i tak wiem że chcą mnie tylko przelecieć.

Nie chce mi się chodzić do pracy bo idąc tam i tak myślę tylko  o tym by jak najszybciej stamtąd wrócić.

Spotykam się ze koleżaneczkami i w sumie też nie chce mi się słuchać tych samych pierdół.

What the fuck?

Czy komuś w ogóle się coś jeszcze chcesz?

Co Wam się chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się od dawna nie chce poznawać nowych kobiet. Wszystko to jedno i to samo, tylko twarze i ciała się trochę różnią, ale soft w tych główkach jest taki sam. Zawsze taki sam.

 

8 minut temu, deomi napisał:

Co Wam się chce?

Bardzo wiele rzeczy mi się chce. I nie chodzi tu o sexy. Które są mocno przereklamowane, tak na marginesie.

 

9 minut temu, deomi napisał:

Nie chce mi się gadać z facetami bo i tak wiem że chcą mnie tylko przelecieć.

Czyli deomi uważa się za dżoanę krupę. Jak zwykle Twoja skromność przechodzi ludzkie pojęcie. Czym byłby rezerwat bez Ciebie? Pustką w oceanie nicości.?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2019 o 21:14, deomi napisał:

Co Wam się chce?

Czytać Twoje spierdolone wypociny bo:

Dnia 15.01.2019 o 21:14, deomi napisał:

Nie chce mi się gadać z facetami bo i tak wiem że chcą mnie tylko przelecieć.

Szukasz `Ksiecima Wspaniałego` a takich obecnie brak w zasięgu.

 

Dnia 15.01.2019 o 21:14, deomi napisał:

chce mi się chodzić do pracy bo idąc tam i tak myślę tylko  o tym by jak najszybciej stamtąd wrócić.

Tu potwierdzenie tezy o zasobach atencji i genie. NO `kombajn` mucha nie siada.

Dnia 15.01.2019 o 21:14, deomi napisał:

ze koleżaneczkami i w sumie też nie chce mi się słuchać tych samych pierdół.

Widocznie one mają większe sukcesy i guuuul strzela. Zazdrość łapie za serduszko.

 

Dnia 15.01.2019 o 21:14, deomi napisał:

What the fuck?

AAA tu odpowiem od siebie tak od serducha!

Weź się dzida za robotę porządnie.

Przestań biadolić. 

Książę sam się nie znajdzie.

Jesteś tyle na forum.

Użyj wiedzy stąd.

I nagle się okaże iż jesteś w czołówce.

 

Dnia 15.01.2019 o 21:14, deomi napisał:

Co Wam się chce?

Problem iż Tobie ogólnie to chyba tylko leżeć i biadolić.

 

Kiedy byłaś ostatni raz kręcić tyłkiem na baletach(po waszemu potańczyć)???!

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Inside napisał:

Nikt Ci nie każe gadać, możesz po prostu dać się przelecieć.

Jak śmiesz tak mówić? deomi nie jest taka. Jest inna niż wszystkie. Jest porządna. Sól tej ziemi. Oddaje krocze tylko z miłości. I nie interesują jej doczesne dobra materialne, dla niej liczy się tylko to by ten właściciel 20cm grubej mięsistej żylastej lancy miał dobre serduszko. I to jest miłość, jak w książkach piszą.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, deomi napisał:

I ja mam podobnie ale w każdej dziedzinie życia.

Nie chce mi się gadać z facetami bo i tak wiem że chcą mnie tylko przelecieć.

Nie chce mi się chodzić do pracy bo idąc tam i tak myślę tylko  o tym by jak najszybciej stamtąd wrócić.

Spotykam się ze koleżaneczkami i w sumie też nie chce mi się słuchać tych samych pierdół.

What the fuck?

Może zacznij robić to co lubisz, a nie ciągle oceniasz innych. 

 

Szkoda na to czasu.

 

Masz jakiś plan na ten rok? co zrobisz w nim dla siebie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician U facetów jest identycznie. Z tym że jest to soft: "byle przelecieć". 

Dzoana Krupa czy nie- ważne że w miarę młoda.

To co Ci się chce? Wymień jeśli masz ochotę.

 

@Tornado Błędne twe założenia. Wspaniałych nie ma. Koleżanki niektóre mają sukcesy, niektóre jeszcze większe porażki. Ogólnie nie odczuwam zazdrości. Bo nie mam już żadnych pragnień.

Dyskoteki -troche mi się znudziło, ale może trzeba odwiedzić :P 

 

@trop:D

@Mniam Zazdroszczę fajnych ludzi wokół siebie, ja nie mam już gdzie kogoś poznać, poza tym mi się nie chce.

@dobryziomek W sensie, zanim zaczełam pracować w domu :D 

@Bronisław Mam zaplanowaną autodestrukcję ? Nie wiem co mogłabym zrobić i po co.

 

Jestem kurwa w jakieś totalnej próżni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

 

@Bronisław Mam zaplanowaną autodestrukcję ? 

Wiesz, że takie komentarze mogą być niekorzystnie dla Ciebie zinterpretowane?

 

Nie tylko ten konkretny, ale ogólnie wiele Twoich postów może spowodować, że kiedyś ktoś się tym poważnie zainteresuje i odwiedzi Cię policja.

 

I co wtedy zrobisz? Widzisz tu każdy do Ciebie podchodzi z dystansem, ale nie każdy internauta może być taki lajtowy jak my.

 

Ktoś się może przestraszyć, że planujesz samobójstwo albo coś gorszego.

 

Uważaj co piszesz taka darmowa porada ;)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co @deomi zazdroszczę Ci.

Też bym chciała sobie pomarudzić jaki to świat jest zły, jacy ludzie okropni i życie do dupy. Że do pracy mi się nie chce iść i robić wiele innych rzeczy. Ale wiesz co...nie stać mnie na to po prostu...nie stać mnie na taki luksus, żeby mieć depresję.

Nie mam na to czasu i ochoty bo muszę myśleć jak zapewnić sobie i swojemu dziecku godziwą egzystencje, a także o innych sprawach dnia codziennego.

Zdarzają się kłopoty, problemy zdrowotne, ale nie biadole, szukam rozwiązań, pomysłów, by jak najmniej ucierpieć, by jak najmniej szkód było.

Wobec ludzi staram się postępować tak jak wobec siebie bym zrobiła, czyli uczciwie i słusznie.

Ja rozumiem, że jesteś młoda i szukasz głębokich przekazów, ale odpowiedź jest tak blisko Ciebie.

Szukasz sensu życia? Po co.... deomi przecież Ty nim jesteś.

 

@deomi ten post jest moją odpowiedzią na wszystkie Twoje depresyjne tematy?

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

facetami bo i tak wiem że chcą mnie tylko przelecieć.

Bo tak są skonstruowani, ja już się nie łudze, nie chodzę do gimbazy, żeby oczekiwać "czystej miłości" :P:D

ale gdybyś umiała zbudować jakąś dłuższą relacje to nieczułabyś się tylko potrzebna do seksu. ;) Zresztą kobiety, mają takie same potrzeby seksualne jak mężczyźni...na mnie źle wpływa nawet kilka dni celibatu, męczę się po 2-3 dniach kiedy np mój facet wyjeżdża. :)

 

 

Naprawdę oczekujesz czegoś więcej niż powierzchowności  od facetów  z którymi umówisz się na kilka spotkań? ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Policja przyjedzie i pojedzie. Ale w sumie racja. Szkoda że nie można otwarcie pisać o pewnych sprawach. I tak się pilnuje. 

Policjo gdybyś to czytała nie popełniam samobójstwa ani morderstw ani innych takich. Możecie się zajmować innymi sprawami.

@Eleanor Masz rację. Myślę że głównym problemem mojego spierdolenia jest nerwica i praca w domu. Nie mam poczucia przynależności do żadnej grupy. 

Z drugiej strony kontakt z grupą, szczególnie nieprzyjazną, niesympatyczną,źle znoszę. Nie umiem walczyć o swoje, nie umiem szybko nawiązywać kontaktów.

Pracuje na własnych zleceniach, poświecając na nie ok 6 h dziennie o dowolnej porze, z czego mam większą kasę niż te 2 tysiące które dałby mi prywaciarz przy zapieprzu 8h dziennie z dojazdami, sobotami, niedzielami, i większym stresem.

@Lalka

 Tak samo nudna i beznadziejna jak reszta. Tylko bardziej oświecona i zrezygnowana.

@Florence No ja też wiem na czym to polega, ale jestem już tym znudzona :P Głębsza relacja w domyśle związek? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć wartościowych ludzi trzeba szukać. Czasem długo. Ja gdy nie jestem zainteresowana, po prostu ucinam. Myślę że trzeba wrzucić też trochę pokory... To, że nie można się z kimś normalnie dogadać, to nie musi znaczyć, że wszyscy źli i puści, może po prostu różnica charakterów.

Zastanawiałam się nad tym ostatnio... Uważam, że większość ludzi jest mało interesujaca (brak celów w życiu, zainteresowań). Ale nic się na to nie poradzi i nie ma co się zamykać w swojej bańce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Nie chce mi się gadać z facetami bo i tak wiem że chcą mnie tylko przelecieć.

Jeśli nie masz nic więcej do zaoferowania facetom poza swoją wagina z półrocznym terminem ważności, to się im nie dziwie. Napisz lepiej czy idziesz jutro na randkę i czy pozbyłaś się pryszcza i czy masz już na jutro push-up☺

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, deomi napisał:

Z tym że jest to soft: "byle przelecieć".

Nie. Nie każdy facet myśli by przetrzepać krocze laski. Są tacy którzy zastanawiają się nad ontologią bytu, zamiast włożyć prącie w soczystą vaginę. Nie każdy myśli by zalać do pełna kobietę, która nigdy nie była i nie będzie jego.

 

Większość facetów to janusze, myślą że kobieta da im szczęście. Nie, nie da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.