Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny film :)

1. Do zaspokojenia i możliwości dawania poczucia bliskości, fizycznie i co najważniejsze - mentalnie,

2. Do seksu, a jak! :D

3. Wspólny rozwój, motywacja, na różnych polach. Może to być aktywność fizyczna, nauka, dbanie o wygląd czy choćby granie w szachy,

4. Poczucie przynależności, czynienia życia partnera i mojego szczęśliwym. Tworzenie swojej jednostki społecznej (niekoniecznie w małżeństwie, szczerze mówiąc to nawet o takiej formie nie myślę),

5. Kiedyś - rodzina. Ale to jeszcze bardzo mglista wizja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2019 o 20:07, Cuba Libre napisał:

Bardzo ładnie przedstawiona idea prawdziwego związku, jaki stworzyć może kobieta i mężczyzna. 

Realizowanie dobra wspólnego, wspieranie się, rozwijanie przy kimś swoich pasji, dzielenie się nimi, i tak dalej. 

W bajkach i baśniach tak jest. W rzeczywistości tak nie jest.

 

Realizowania wspólnego dobra nie ma. There's no such thing. Był, jest i będzie tylko barter, wymiana dóbr. Ja ci coś dam a ty mi coś dasz w zamian. A jak ty mi nie dasz to zrobię migrenę i przez pół roku nie zobaczysz mojego krocza. A mówią, że mamy opresyjny patriarchat. Ja p...lę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.