Skocz do zawartości

Wasze "wpadki"


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Nazwa tematu być może sugeruje, iż z góry zakładam że mieliście wpadkę, jednak tak nie jest, po prostu nie wiedziałem jak go inaczej nazwać ?

 

Wracając do sedna. 

Chciałbym się Was zapytać czy przydarzyło się to Wam? 

Z czego to wynikało, brak zabezpieczenia, pęknięta gumka, coś innego? 

Byłbym wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami. 

 

Jestem trochę paranoikiem, wpadki się mega boję, temat założyłem po to żeby, być może, dowiedzieć się czegoś nowego, na co zwracać uwagę i dzięki temu jak najbardziej to możliwe zminimalizować ryzyko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to jest, żeby nie ufać partnerce, tylko nosić własne ogumienie. Ot, co. Cała filozofia. Maksymalnie niwelujesz ryzyko wpadek wszelakich.

 

Był taki obrazek w temacie: "Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0". Jak to mawiają: Dobry żart tynfa wart", więc wklejam i tu:

 

2cdddb4d937957c9b2281f2a8b9eee65.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi specjalnie na seksie nie zależy, wystarczy mi oral.

Moja dziewczyna nalega, niby mówi że wszystko ok jak wspominam o tym, ale z drugiej strony wiem, że jakby nie było ruchanka to by się

ten związek skończył dość szybko, więc czasami zastanawiam się czy dla komfortu psychicznego z nią nie zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się zalewać kilka razy dwie przygodne samice w czasach białorycerskości oraz jedną w związku kiedy brała pigułki.

Dziś wiem jakie to było głupie i ile miałem szczęścia że nie skończyło się dzieckiem albo wenerykami.

Teraz tylko własne gumy.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.