Skocz do zawartości

Polki pomogą imigrantom w zdobyciu obywatelstwa


Rekomendowane odpowiedzi

"Jeżeli masz problem z przedostanie się z Afganistanu do Europy to możesz liczyć na pomoc ze strony Polek. Jedne chcą za to pieniądze a inne zrobią to za darmo. Wklejam link do jednej z wielu stron na których Polki szukają obcokrajowców."

 

http://randki.hiperogloszenia.pl/randki-cudzoziemcy/0/0_oferta_0/

 

Cytat

Hej tu Mirka młoda szczupła zwrost niska z tatuażami dziewczyna może Ci pomuc w zdobyciu obywatelstwa polskiego mogę zaoferować meldunek pracę pomuc znaleźć mogę dać ślub nie koniecznie związek musi być mogę Ci pomuc wzmian za pomoc finansowa koszt za ślub itp 8 tys do uzgodnienia jeszcze telefon XXX XXX XXX Mirka

 

xD

 

Źródło: https://www.wykop.pl/link/4751159/polki-pomoga-imigrantom-w-zdobyciu-obywatelstwa/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tim2049 napisał:

Ślub wyceniony na 8k, ale bez nocy poślubnej. Nie wiem czy to dobry deal ?

A ten deal jest dobry? :)

 

Cytat

POSZUKUJĘ ZAMOŻNEGO SPONSORA. Ja w wieku 26lat, bardzo mocno puszysta. Ogromny, ciężki biust, pupa i pośladki. Szczera, zabawna, sympatyczna. Potrzebuję sporą kwotę gotówki. Nie będę się tu roztkliwiać po co i na co. W zamian proponuję swoje towarzystwo. Jestem z Dolnego Śląska. Szukam Pana, który jest konkretny!

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wiosce to tutaj regularnie pojawiają się, ekhm propozycje, żeby stare baby brały kawalera za hajs. 

 

Nie wiem, ile się na to godzi, a ile nie, ale skala jest dość duża tej poczty pantoflowej, skoro nawet do mnie doszedł temat. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.