Skocz do zawartości

Takie oogłoszonko Parafialne


Rekomendowane odpowiedzi

"Szczerze i bez bólu? 
Nie nudzi was życie solo? 
Ja rozumiem wygoda, zero obowiązków.
Ale czy nie marzy Ci się posiadać  przygody i wspomnienia tylko z jedna kobieta ? 
Czy nie marzy Ci się zrozumienie i szczera osoba a także autentyczność co w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe ? 
Z kim chcesz rozmawiać o problemach , marzeniach i planach jak nie z przyszła żona? 
Z kumplami ? 
Nie da się całe życie z kumplami ! 
Kiedyś musi pojawić się kobieta ..."

 

 

Pani LAT 26 :D Zastanawiający jest fakt że pomimo jej niewątpliwej  atrakcyjności (gęste wlosy,szczupła sylwetka,smukła buźka) jest nieoblegana że zakłada tindera.Dodam że marzeniem tej Pani jest posiadanie gromadki dzieci xd Bracia słuchajcie,a ile to jest gromadka?  haha ?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adams napisał:

Pucuj zbroję.

Adams,co ty!? :D Przecież żartuje,walić taką babe i takie "propozycje" A panna powinna się pojawić tylko że w innej formie niż ta Pani oczekuje xd.A dzieci też zbędne.Po co na tym świecie kolejny człowiek nieszczęśliwy(zegar biologiczny tyka i stąd takie ogłoszenia)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, WuJomucha20 said:

"Szczerze i bez bólu? 
Nie nudzi was życie solo? 
Ja rozumiem wygoda, zero obowiązków.
Ale czy nie marzy Ci się posiadać  przygody i wspomnienia tylko z jedna kobieta ? 
Czy nie marzy Ci się zrozumienie i szczera osoba a także autentyczność co w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe ? 
Z kim chcesz rozmawiać o problemach , marzeniach i planach jak nie z przyszła żona? 
Z kumplami ? 
Nie da się całe życie z kumplami ! 
Kiedyś musi pojawić się kobieta ..."

 

 

Pani LAT 26 :D Zastanawiający jest fakt że pomimo jej niewątpliwej  atrakcyjności (gęste wlosy,szczupła sylwetka,smukła buźka) jest nieoblegana że zakłada tindera.Dodam że marzeniem tej Pani jest posiadanie gromadki dzieci xd Bracia słuchajcie,a ile to jest gromadka?  haha ?

Też dzisiaj przeczytałem ten profil z opisu tej przepięknej dziewczyny z Tindera. Sprytna mina przeciwpiechotnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze i bez bólu to kiedy skończy się pierdolenie głupot, a zacznie działanie w imię własnego dobra, bez uzależniania szczęścia od kurwa obcych ludzi?

 

:D

 

A tak na marginesie o swoich problemach z nikim nie rozmawiam, tylko je kurwa rozwiązuję :D Do chuja, to takie trudne? :D Jakby słowa i rozmowa komukolwiek pomogły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

Szczerze i bez bólu to kiedy skończy się pierdolenie głupot, a zacznie działanie w imię własnego dobra, bez uzależniania szczęścia od kurwa obcych ludzi?

 

:D

 

A tak na marginesie o swoich problemach z nikim nie rozmawiam, tylko je kurwa rozwiązuję :D Do chuja, to takie trudne? :D Jakby słowa i rozmowa komukolwiek pomogły.

Przy niektórych problemach potrzebna jest rozmowa + działanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Z kim chcesz rozmawiać o problemach , marzeniach i planach jak nie z przyszła żona? 

To one są generatorami wszystkich międzyludzkich problemów.

Marzenia z kobietą ? Chyba o jej marzeniach. Jak realizować  marzenia to tylko swoje i tylko samemu - keine grenzen, jak śpiewał Michał ?. \

Plany... Jest taki kanał na yt - Bez Planu - się nazywa.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się akurat marzy przeżycie przygody z jedną kobietą, ale realia niestety są drastyczne i na to rzadko kiedy pozwalają. Kto nie chciałby czerpać wiecznej przyjemności z faktu posiadania kobiety na wyłączność? Żyjesz spokojnie, spełniasz się, codziennie seks, o który nie musisz się ubiegać bajerując inne łaski, podróże, raz na jakiś czas akt wzmożonej adrenaliny w innych aspektach życia, aby nie było nudne. Żyć nie umierać ?

 

Już nie popadajcie w paranoję i nie udajcie jakiś niewiarygodnych samców ,,sralfa,, bo już był na tym forum nie jeden taki samiec ,,sralfa,, a potem się okazało, że oddawał swoją wypłatę dzierlatce i miał wyznaczany hajs na kawę i browara.

 

Życie szybko weryfikuje.

Edytowane przez rejdi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zuckerfrei napisał:

Z dzikami jest tak, że wszystkiemu winien jest kornik drukarz. 

Brzmi sensownie ;)

18 minut temu, rejdi napisał:

Mi się akurat marzy przeżycie przygody z jedną kobietą, ale realia niestety są drastyczne i na to rzadko kiedy pozwalają. Kto nie chciałby czerpać wiecznej przyjemności z faktu posiadania kobiety na wyłączność? Żyjesz spokojnie, spełniasz się, codziennie seks, o który nie musisz się ubiegać bajerując inne łaski, podróże, raz na jakiś czas akt wzmożonej adrenaliny w innych aspektach życia, aby nie było nudne. Żyć nie umierać ?

Jak byłem mały to czasem prosiłem mamę aby kupiła mi np taki fajny zestaw klocków lego, bo ja chcę! A mama wtedy odpowiadała że ona to by chciała gwiazdkę z nieba.

22 minuty temu, rejdi napisał:

Już nie popadajcie w paranoję i nie udajcie jakiś niewiarygodnych samców ,,sralfa,

Ok, będziemy udawać beta-bankomaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Taboo napisał:

Jak byłem mały to czasem prosiłem mamę aby kupiła mi np taki fajny zestaw klocków lego, bo ja chcę! A mama wtedy odpowiadała że ona to by chciała gwiazdkę z nieba.

Ok, będziemy udawać beta-bankomaty ;)

Mówimy teraz o abstrakcyjnych kwestiach, które w życiu nie będą miały miejsca, ale kto w młodości nie miał takich marzeń?

 

Jeśli piszesz, że można udawać beta-bankomat jako zamiennik to domniemam, że udajesz aktualnie alfę :).  Nie trzeba nic udawać, tylko warto egzekwować w życiu pewne zachowania, które dają podstawkę do tego, że w głebi siebie nie czujesz się betą. Nie trzeba też się tym afiszować, bo sytuacja jak wyżej napisałem zweryfikuje. Każdy z nas dał się złapać nie raz na sztuczki kobiet i nie da się tego wymazać, ale można ograniczyć robienie siebie w balona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WuJomucha20 napisał:

Nie da się całe życie z kumplami ! 
Kiedyś musi pojawić się kobieta

A potem kop w dupę od życia i powrót do kumpli hahaha :D

 

Nie no, podobno mieszka taka jedna w Himalajach, niewiasta dziewica, której nie zależy na pieniądzach, nie manipuluje dla własnych korzyści, w pełni odwzajemnia miłość. Tak słyszałem.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, rejdi napisał:

Jeśli piszesz, że można udawać beta-bankomat jako zamiennik

Nie, tego nie sugerowałem, to było ironiczne stwierdzenie ;)

54 minuty temu, rejdi napisał:

Każdy z nas dał się złapać nie raz na sztuczki kobiet i nie da się tego wymazać, ale można ograniczyć robienie siebie w balona.

Jasne i takimi rzeczami właśnie się tutaj dzielimy i staramy sobie pomóc, mało zauważyłem tutaj zgrywania "alfy" (są przypadki oczywiście, ale marginalne, patrząc na całokształt). 

 

A to że ktoś sobie wyrobił pogląd że np nie chce teraz wchodzić w związki, to jest jego indywidualna sprawa, która ukształtowała się przez doświadczenia i zdobyta wiedzę. Nie widzę zgrywania czegokolwiek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.