Skocz do zawartości

Zdjęcia po rozstaniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zauważyłem pewna zależność. Zawsze kiedy zrywałem z kobietą, nawet gdy to były licealne związki, byłe myszki wystawiają zdjęcia na portalach społecznościowych co każdy wie, że się dzieje. Nawet nie chodzi o zdjęcia z nowym gachem tylko takie żeby pokazać się dla innych samców. Nigdy tego nie doświadczyłem tak szybko, gdy to kobieta zerwała sama od siebie, działanie w drugą stronę jest szybsze. 

 

 

Wiem, że radzicie zablokować fejsa i inne kontakty po rozstaniu, ale od czasów gimnajzum mnie to ciekawiło, po tym jak pierwsza dziewczyna którą zostawiłem, po tygodniu powrzucała zdjęcia z sesji na której była poubierana i umalowana na ostrą czerwień. Taka oznaka silnej niezależnej kobiety w wieku 16 lat, co mnie do tej pory bawi :D

 

 

Według was po co to robią? Żeby podbudować samoocene po odrzuceniu, zobaczyć ilu adoratorów jest na miejsce byłego, czy próba manipulacji, żeby zobaczył co stracił był zazdrosny i wrócił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turop napisał:

żeby zobaczył co stracił był zazdrosny i wrócił? 

Między innymi tak, one dobrze wiedzą, że zajrzysz na profil.Wtedy jeśli myszka wygląda na atrakcyjną i sypią się komplementy lizusów, ty dostaniesz dolegliwości bólu dupy nawet pomimo tego że ją wcześniej pogoniłeś.Ogólnie prymitywne instynkty i takie tam ludzkie zoo ? Niestety w takich manewrach jesteśmy nie mniej posrani od kobiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, brama85 napisał:

Moje byłe farbowały tuż po rozstaniu włosy na inny kolor niż zazwyczaj miały.

Koleżanka byłej z długich włosów ścieła się na irokeza takiego ze boki na 0. 

 

9 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Normalna rzecz, dużo takich przypadków. Najlepiej nie zaglądać i sie takimi rzeczami nie przejmować.  Co z oczu to z serca. 

Wiadomo, że normalna, ale co nimi kieruje, jaki cel w tym? Chcą pokazać się w roli cierpientnicy, że były tak ubezwlasnowolnione przez tyrana, że nie pozwolił im zmienić fryzury :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z moją oglądałem film i grała w nim jedna blondynka.

 

Była - Tobie podobają się blondynki, prawda?(była brunetką)

 

Ja - (Pytanie zasadzka) Zależy jakie. Blondynka blondynce nierówna ;) 

 

Po rozstaniu z mojej inicjatywy przefarbowała się na blond i wjebała sobie sesję fotograficzną.

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, brama85 said:

Kiedyś ziomek powiedział mi, że jak już jest kiepska atmosfera w związku i w między czasie kobieta się farbuje to właśnie zaczęła szukać nowego bolca.

To samo jak zaczyna dbać o siebie, nowa bielizna itd Ameryki nie odkrył. Nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej doświadczeni, jeżeli są poza forum, mało mnie interesują.

Just now, Turop said:

Przypomniało mi się jak oglądałem program gdzie Britney Spears ogoliła się na łyso. Eksperci tłumaczyli to wołaniem o pomoc. Czyli można to porównać do zmian które robią po rozstaniu, chyba ma to jakiś sens.

No tak i co w związku z tym? Muszą odreagować. Przyczyna -->skutek. Sterczący nowy fiutek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

No tak i co w związku z tym? Muszą odreagować. Przyczyna -->skutek. Sterczący nowy fiutek. 

Właśnie chyba w sedno. Nawet jak się czują źle, nie szukają źródła problemu tylko idą na łatwiznę, dlatego tak szybko dochodzą do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak z memem grubiej, mało atrakcyjnej feministki. Jedyne co potrafi zmienić to fryzura, jeszcze bardziej bzdurną i rozjebaną. To nie wymaga wysiłku np fizycznego, tylko jakaś tam gotówka. Mało tego, po takim zabiegu czuje się jak królowa. I idzie po Szejka.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z Mcdonalds. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.