Skocz do zawartości

'Walka z mową nienawiści' :-D


Rekomendowane odpowiedzi

Słucham, patrzę i po prostu nie mogę w to uwierzyć co wyczyniaja Ci ludzie z totalnej opozycji. Żeby nie było to nie jestem żadnym fanatykiem pisu, bo tez maja swoje na sumieniu, ale do rzeczy. 

Jeszcze nie dawno totalniacy życzyli jqk najgorzej politykom partii rządzącej, nawolywali do zamachów a teraz protestuja przeciwko mowie nienawiści. To jest choroba psychiczna bo inaczej nie można tego nazwać żeby tak się kompromitowac i najlepsze w tym wszystkim jest to ze wielu ludzi daje sie ciągle na to nabrać. Rozumiem że wielu ich popiera bo mają w tym swoje interesy,  ale żeby zwykly szary obywatel przyklaskiwal na wszystko co robią bo tak mówią tvny i różnej maści celebryci 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa zagrywka marksistów, Takie słowo-klucz którego po czasie nikt nie rozumie i nawet nie wie do czego się to odnosi a służy po to by stygmatyzować niewygodne jednostki. Za ZSRR to był kułak, białogwardzista,trockista-zinowiewowiec, za komuny reakcjonista i ekstrema a dziś mamy faszystę,rasistę, rozsiewacza mowy nienawiści i pewnie jeszcze sporo tego wymyślą. Ot taki wytrych jak ktoś się nie podoba to się go nazywa piewcą mowy nienawiści i już gostek wykluczony z towarzystwa. Na szczęście dziś się za to czapą nie płaci jak dawniej ale kto wie co jeszcze marksiści wymyślą.

Edytowane przez jaro670
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na 'Walka z mową nienawiści' :-D

To są hipokryci, a nasz naród to ogłupione zombie. Jeszcze nie tak dawno Krystyna Pawłowicz o swoich politycznych konkurentach mówiła, że są „poselskim bydłem, które zagraża polskim instytucjom”. Grzegorz Schetyna nazywał PiS, "szarańczą, którą należy strząsnąć z drzewa". Lech Wałęsa chętnie by pałował, Bronisław Komorowski walił dechą, a Radek Sikorski dożynał. Jarosław Kaczyński o posłach opozycji mówił, że są kanaliami mającymi „zdradzieckie mordy”. Wszystkie te miłe słowa padały podczas oficjalnych występów publicznych..

I oni teraz mówią o walce z mową nienawiści? To już się w głowie nie mieści co się odjaniepawla w tym chorym kraju. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta walka nie jest sprawiedliwa. Widzicie, że zaraz pozamykali wszystkich którzy groziłi śmiercią politykom po wydarzeniach z Gdańska. Jednak da się wyłapać szybko takie towarzystwo. Panowie grożący bliskim kolegi @Fit Marek nie mają zaraz wjazdów policji pomimo ciągłego prześladowania.

Edytowane przez brama85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wolverine1993 napisał:

Słucham, patrzę i po prostu nie mogę w to uwierzyć co wyczyniaja Ci ludzie z totalnej opozycji. Żeby nie było to nie jestem żadnym fanatykiem pisu,

Hahaaha. To zwykła "opozycja". Tylko nazwana "totalna" przez tych zaściankowych kretynów. Za PO oni byli jeszcze gorszym, zajadłym psem. W sensie dobrze udawali. 

 

Zwykły szary obywatel nie pamięta co było 3 lata wcześniej w "polityce", ale pamięta wszystkie promocje w Media Markt na 10 lat wstecz. Ot Polska. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wgl tracić czas na rozważanie napięć między opozycją a partią rządząca, jeśli obie te formację to są lokaje względem silniejszych graczy, czytaj (Izraela i USA) wydających polecenia do realizacji.

 

Tutaj nawet ambasadorzy USA i Izraela mają decydujący wpływ na to co te marionetki robią w w Warszawie to napewno też w kwestiach dotyczących podgrzewania atmosfery pomiędzy tymi dwiema partiami mają decydujący głos.

 

Nasi politycy są tylko od organizacji spotkań, a decyzję podejmują mądrzejsi, nawet w błachych sprawach. 

 

Jeśli uważacie, że te spiny sa prawdziwe to uświadamiam was, że te marionetki nawet nie posiadają prawa decydowania kto co powie i na kogo (dostają wytyczne od A do Z napisane na kartce i muszę się tego nauczyć na pamięć). 

 

W tym kurwidołku już nie ma nawet krzty niezależności i suwerenności, więc darujcie sobie roztrząsanie takich spraw i nie dajcie się ulegać tej masowej propagandzie.

Edytowane przez rejdi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne że tacy ludzie mówią o jakimś honorze, sprawiedliwości i moralności. Sami nakręcają spiralę a jak pęknie to robią z siebie ofiary. Szkoda że większość społeczeństwa wciągnęło się w tą sztuczną wojenkę między Pisem a PO. Zwykli ludzie walczą i kłócą się między sobą a te psy z polityki trzepią gruby hajs i mają w dupie nas wszystkich. Ale nie powiem, wkurwia mnie te ich gadanie, szczególnie przed wyborami że chcą nam polepszyć życie, setki obietnic. Nawet wykazują empatię wtedy. Tylko jak dojdą do koryta to jest nagłe zaćmienie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego polityka, jak chyba wogóle każdego kto się za politykę cechuje jedną wspólną cecha, zresztą bardzo wygodna - krótka pamięć, czasowa amnezja czy pomroczność jasna.

Tak więc dla opozycji wszystkie obraźliwe chasła są wyrażaniem opinii, konstruktywną krytyką, kiedy u adwersarzy są one właśnie mową nienawiści.

Np... serial "Ucho prezesa" - nie to nie mowa nienawiści, to satyra, jednak już krótkie animowane filmiki z platstelinowymi bohaterami, przypominającymi polityków opozycji obecnej władzy....to już mowa nienawiści.

Tak więc było i będzie to stosowane wybiórczo, pewnie stanie się to narzędziem walki politycznej.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie używajmy tej nowo mowy. Nienawiść to uczucie a mowa to forma przekazywania informacji. Jeśli chcemy przekazać komuś że go nienawidzimy to mówimy wprost "nienawidzę cię". Określenie czegoś mową nienawiści jest tylko czyjąś interpretacją jakiejś wypowiedzi. Ukucie tego terminu służy umożliwienia cenzurowania czyichś wypowiedzi przylepiając łatkę określenia niby rozumianego przez ogół. Dojdziemy do tego że wypowiedź "lubię jak pada śnieg" będzie mowa nienawiści skierowaną przeciwko murzynom, ludziom chodzącym do solariów, producentom olejków do opalania ... . 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Można się było tego spodziewać. W tym kierunku idzie cały zachód, będzie szła również Polska.

Kwestia czasu jak przyklepią nową ustawę nt. ,,mowy nienawiści".

 

,, Czy nie rozumiesz, że nadrzędnym celem nowomowy jest zawężenie zakresu myślenia? W końcu doprowadzimy do tego, że myślozbrodnia stanie się fizycznie niemożliwa, gdyż zabraknie słów, żeby ją popełnić. (...) Z roku na rok będzie coraz mniej słów i coraz węższy zakres świadomości." G. Orwell- Rok 1984

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaro670 napisał:

Typowa zagrywka marksistów, Takie słowo-klucz którego po czasie nikt nie rozumie i nawet nie wie do czego się to odnosi a służy po to by stygmatyzować niewygodne jednostki. Za ZSRR to był kułak, białogwardzista,trockista-zinowiewowiec, za komuny reakcjonista i ekstrema a dziś mamy faszystę,rasistę, rozsiewacza mowy nienawiści i pewnie jeszcze sporo tego wymyślą. Ot taki wytrych jak ktoś się nie podoba to się go nazywa piewcą mowy nienawiści i już gostek wykluczony z towarzystwa. Na szczęście dziś się za to czapą nie płaci jak dawniej ale kto wie co jeszcze marksiści wymyślą.

 

Mam wywalone na politykę.

Ale nie znoszę organicznie postępowej do absurdu "sojowe latte" lewicy i agresywnego feminizmu.

Ktoś z Was już to pisał.

Ja to tylko powtórzę.

 

Gdy w rozmowie atakuje was radykalnie postępowa lewica lub skrajna feministka użyjcie ich broni.

Zacznijcie otwierać szeroko oczy i z wyrzutem zarzucać im:

faszyzm

nietolerancję

rasizm

uprzedzenie płciowe

 

A najlepiej kombo:

 

Nie mogę tego słuchać!

Jak tam możesz mówić!

Przecież to CZYSTY NIETOLERANCYJNY FASZYZM BAZUJĄCY NA RASISTOWSKO PŁCIOWYM, NIETOLERANCYJNYM UPRZEDZENIU DO LUDZI.

 

I powtarzać to jak mantrę!

 

Widok ich twarzy jak zaczynają się tłumaczyć - bezcenny.

Wy się nie tłumaczcie.

Niech sami giną od własnej spierdolonej argumentacji.

 

Nie mam nic do normalnej lewicy.

Uważam, że jest potrzebna jako balans dla części prawicy.

Taki naturalny.

Ale radykalizmu nie znoszę organicznie.

Z obu stron.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od  roku '89 czyli odkąd mniej więcej rozumiem o co chodzi trwają tylko przepychanki między gangami politycznymi z lewej strony. Lewica postępowa bije się z lewicą konserwatywną i na odwrót. Im jestem starszy tym mam większy dystans do tego szamba. Mowa nienawiści to tylko kolejna twarz mitycznego "wroga społecznego", z którym trzeba zaciekle walczyć i który przecież musi istnieć aby szambo mogło mieszać się dalej w swoim kotle - oczywiście wszystko kosztem naszych pieniędzy... 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Gdy w rozmowie atakuje was radykalnie postępowa lewica lub skrajna feministka użyjcie ich broni.

Zacznijcie otwierać szeroko oczy i z wyrzutem zarzucać im:

faszyzm

nietolerancję

rasizm

uprzedzenie płciowe

To dalej agresywny lewak czy feministka będą tobie TO zarzucać. Dlatego popularny ostatnio mem NPC to bardzo trafna przenośnia dla agresywnej lewicy, o co ta ma autentyczny ból dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Myrmidon said:

Od  roku '89 czyli odkąd mniej więcej rozumiem o co chodzi trwają tylko przepychanki między gangami politycznymi z lewej strony. Lewica postępowa bije się z lewicą konserwatywną i na odwrót. Im jestem starszy tym mam większy dystans do tego szamba. Mowa nienawiści to tylko kolejna twarz mitycznego "wroga społecznego", z którym trzeba zaciekle walczyć i który przecież musi istnieć aby szambo mogło mieszać się dalej w swoim kotle - oczywiście wszystko kosztem naszych pieniędzy... 

Cieszę się że ktoś też to rozumie. Słyszę czasami że takie SLD to partia lewicowa a PiS prawicowa. Jak dla mnie obie to partie lewicowe. Lewicowo międzynarodowe (komuniści) i lewicowo narodowe (jak NSDAP). 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Orybazy napisał:

Cieszę się że ktoś też to rozumie. Słyszę czasami że takie SLD to partia lewicowa a PiS prawicowa. Jak dla mnie obie to partie lewicowe. Lewicowo międzynarodowe (komuniści) i lewicowo narodowe (jak NSDAP). 

Polska to bardzo dziwny kraj... Przyjęło się, że ci, którzy sympatyzują z kościołem to prawica. Tylko czy aby na pewno...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Myrmidon napisał:

Przyjęło się, że ci, którzy sympatyzują z kościołem

Może wskażmy najpierw, które partie nie sympatyzują z kościołem.

 

Że, SLD nie sympatyzowało? Śmiech na sali. Że, PO nie sympatyzuje? Śmiem wątpić. Wiadomo, te partie nie robią tego tak otwarcie jak PIS, nie jeżdżą na audiencję do O. Dyrektora. Nie robią jednak nic co mogło by zaszkodzić kościołowi lub ograniczyć jego wpływy.

 

Były partie, które wypowiedziały otwartą wojnę kościołowi ale już ich nie ma, popadły w polityczny niebyt, wystarczy wspomnieć Ruch Palikota.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.