Skocz do zawartości

Programowanie podświadomości


Ceranthir

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znacie jakiś „przepis” na programowanie podświadomości? Jak wiemy jest ona najważniejsza i warunkuje nasze życie, wiec lepiej mieć dobre i korzystne przekonania niż jakieś iluzje wtłoczone przez matrixa. Afirmacje, medytacja? Np. Chciałbym byc bardziej ekstrawertyczny niż jestem teraz, ale nie tak żeby przechodzić w skrajność mimo, ze jestem teraz introwertykiem to do klubów ciężko mi wychodzić, tak tez z poznawaniem kobiet mam, tzn. zabieram się jak pies do jeża i dziwie się czemu samotny jestem (nie żeby mi to przeszkadzało, pracuje nad sobą i czuje się w swoim towarzystwie coraz lepiej), jednak fajnie by było poznać raz na jakiś dziewczynę, poprzytulać się, poczuc kobiece ciepło, może jakieś bara bara:D jakieś pomysły? Chętnie posłucham wszystkich sugestii ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zmienisz, bo introwertyzm i ekstrawertyzm to kwestia zarządzania energią. Przede wszystkim, jeżeli jesteś introwertykiem to na głośnych imprezach się na dłuższą metę nie odnajdziesz, bo będą one Ciebie męczyć - nic w tym złego. Po prostu działaj w komfortowym dla Ciebie środowisku.

Masz fobię przed kobietami? (Nic rzadkiego w dzisiejszym czasach)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, może źle to ująłem, tak bardziej bym chciał się zbliżyć do ambiwertyzmu niż ekstrawertyzmu. Co do kobiet, to codziennie przebywam z nimi na studiach to tam jakos problemu z nimi nie mam, ale już poza uczelnia jest gorzej żeby poznawać, ani motywacji nie mam ani tez jakiejś szczególnej gadki żeby jakoś je rozemocjonować. Jestem tego świadom i pracuje nad tym, ale nie od razu Rzym zbudowano. Wydaje mi się również, ze przy urodziwszych kobietach zaczynam zie lekko stresować i już nie rozmawiam tak na luzie, tylko już myśle co mam mówić, wiec pewnie to kwestia przekonań. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że wizualizacja przyjemnych wydarzeń może mieć spory wpływ na pozytywne programowanie podświadomości. Słuchanie lekkich, uspokajających piosenek pozwalających odejść zmysłem o problemów dnia codziennego, pomagających się skupić na przyjemnych okolicznościach np. awansie, podróżach, przygodach. Ja praktykuje wspomniana metodę bezpośrednio przed snem, aby nie zasypiać z problemami w głowie a jak wiadomo podświadomość reaguje także na to co dzieje się w snach.

Edytowane przez rejdi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogłeś napisać, że boisz się walczyć i chcesz sobie przeprogramować umysł w tryb ulicznego wojownika. Nie ma tak łatwo, nie wystarczy podumać w dziwnych pozycjach i posłuchać nagrań. To nawet nie zadziała, trzeba iść na trening. Tak samo Tu musisz się przełamywać, to proces wieloetapowy.

 

Jak źle się czujesz w klubach to po co chodzisz? Możesz spróbować walnąć setkę i dwa piwa przed imprezą na rozluźnienie, ale jak i to nie pomaga to bez sensu jest się męczyć. Dodatkowy stres nie pomaga przy zawieraniu znajomości.

 

Polecam Ci dużo czytać forum, słuchać audycji Marka, dostrzegać pewne schematy u kobiet i nie idealizować ich. Dupa i cycki nie gryzą, przynajmniej z początku ;)

 

Podświadomość z czasem zaprogramuje się sama. Ile razy słyszysz/widzisz tę samą reklamę? Trzeba powtarzać żeby do łba weszło! Tak samo musisz przyjąć nowe wzorce myślenia i praktykować.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że (nazwijmy to roboczo) programowanie podświadomości w celu lepszych kontaktów z kobietami to strzelanie do much z armaty.

 

Raczej proponuję zając się przeprogramowaniem swojej podświadomości żeby mieć szczęśliwe, spełnione życie, żeby dotrzeć do sedna swoich pragnień, potrzeb, żeby zrozumieć siebie lepiej i móc kierować swoim życiem.

Żeby tylko wyrywać dupy i się poprzytulać, wystarczy poczytać dział "Podrywanie" i trochę pogadać z kumplami podrywaczami, niech Cię nauczą sztuczek.

 

22 minuty temu, Ceranthir napisał:

Cześć, znacie jakiś „przepis” na programowanie podświadomości?

Proponuję nie szukać szybkich przepisów ale zgłębić literaturę, na początek nie ma tego dużo, a dużo może dać:

dzieła @Fit Marek (Stosunkowo dobry i jego nagrania, jak wspomniana Modlitwa) oraz Murphy "Potęga podświadomości".

 

Przeszperaj w audycjach Marka, on tam w niektórych dużo omawia jak zrobić to co prawdopodobnie chcesz zrobić.

 

Również nagrania Paul McKenna kiedyś lubiłem słuchać.

 

Ciekawa pozycja to też "Psychocybernetyka", chyba Maxwell Maltz jeśli się nie mylę.

 

Możesz się też zainteresować NLP (Już nawet książka "NLP dla żółtodziobów" daje podstawy) i wyciągnąć stamtąd parę technik, które będą działac, ale wg mnie NLP to bardziej rzemiosło niż system wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyjść ze strefy komfortu i przełamywać swoje myślenie, robić wręcz przeciwnie, niż podpowiada Ci umysł.

Jeśli masz trudności z poznawaniem kobiet, to musisz to ćwiczyć, i to tak długo, aż poczujesz się w tym dobry, więc ćwiczyć, ćwiczyć, aż do skutku i nie zrażać się niepowodzeniami, przekuć porażki na zdobywanie doświadczenia, wyciągać wnioski, zmieniać taktykę, no cóż łatwo nie będzie, ale jeśli chcesz, to próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba złe napisałem, bo nie jest moim największym priorytetem poznawanie kobiet i ogolnie kobiety, bardziej żeby czerpać z życia wszystko co najlepsze, być bardziej szczęśliwym a mniej zamulać. Oczywiście wiem, ze nagrania pomagają ale bez żadnej praktyki to nawet sensu nie ma tego słuchać, ale chciałbym się można powiedzieć takim nagraniem wspomóc ;) 

jakos podnieść poziom życia, szczęścia. Jak będę szczęśliwy sam ze sobą i emanował pozytywnością to takie np poznawanie kobiet to będzie pestka, bo nie będę się przejmował co ona pomyśli, co inni pomyślą itp

Edytowane przez Ceranthir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.