Skocz do zawartości

Kobiety z Azji nie takie święte


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy usłyszałem że mówi tylko o Chinkach i że na zachodzie kobiety nie wyciągają pieniędzy od mężczyzn to postanowiłem strzelić sobie w łeb. Na razie tylko z łapy. ;)

 

1268409527_by_5ciastek_600.jpg

 

Bracie @Piter_1982 gratuluję wyciągania wniosków o całej Azji (w tytule) na podstawie samych Chin.

Do tego gdybyś nie zauważył to nie ma nacji gdzie kobietom nie zależy na pieniądzach i mogą żyć bez nich. 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trop napisał:

A które kobiety są "święte"?

No właśnie.

Ludzie zrozumcie, że Azjatki to żaden złoty Graal.

Wszystko zależy od Was. Skośne oczy i wychowanie w tradycyjnej kulturze to tylko dodatek.

Jak nie będziesz mądry i nie będziesz trzymał ramy ta nawet święta Cię wydyma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała czujność to podstawa :), każda leci na status i kase.

 

Dla kontrastu moja Tajka, z którą spędziłem trochę czasu.

 

Myślę, że fajne porównanie do internetowych photoshopowych fotek, które koledzy zamieszczali w innych wątkach, moim zdaniem Pani 6-7/10.

 

 

 

b38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AR2DI2 napisał:

Foto z neta walnąłeś. Stoi jak klasyczny ladyboy - fiut między zaciśniętymi nogami. Dłonie jak bokser...

Ardi miałeś jakieś doświadczenia z ladyboyami?
Cenię twoją wiedzę jaką wnosisz na forum, ale skądś się ta wiedza musiała wziąć - poprzez doświadczenia.
Nie żebym coś insynuował ?
Pytam z ciekawości tylko.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polka jedzie po Azjatkach i to nie wszystkich a tylko Chinkach. Pomijając że Karyny same uważają się za święte skacząc po bolcach i robiąc misiów na hajs; to w państwie środka jest bardzo duży niedobór kobiet na rynku matrymonialnym.

3 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Raczej wrzuciłem na ostudzenie dla Braci, którzy piszą jaka to Azja spoko.

Spoko dla mężczyzn, którzy potrafią prowadzić w związku i nie inwestują zasobów w dziewczyny z dziećmi, poznane w barach, na portalach randkowych i klubach ze stripteasem dla obcokrajowców.

3 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Laska mówi, że na zachodzie też to się dzieje, ale nie w tak bezpośredni sposób. 

No tak dojenie misiów po cichu mniej kłuje w oczy. Alimentami, prezentami, podwózkami, podziałem majątku, itd.

1 godzinę temu, Leszy napisał:

Wszystko zależy od Was. Skośne oczy i wychowanie w tradycyjnej kulturze to tylko dodatek.

Dokładnie ale jak ktoś jest miękki to nawet tradycyjnie wychowana kobieta z czasem wejdzie mu na głowę przesuwając stopniowo granice.

1 godzinę temu, Tomko napisał:

No to teraz żeś zawalił niektórym użytkownikom życie. 

Bez urazy, ale Twoje negowanie wszystkiego co Azjatyckie i dziewic jest już nudne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Ragnar1777 said:

Ardi miałeś jakieś doświadczenia z ladyboyami?

Nie miałem, ale jestem zalogowany na portalu randkowym z Tajkami, i tam jest  mnóstwo lasek z fiutami, które szukają sponsorów. Każde foto całej sylwetki jest identyczne jak to co wrzucił Johnny - charakterystycznie ściśnięte nogi mające przytrzymać fiuta z tyłu. 
Jak wrzuci inne foto tej samej laski (?) to uwierzę. 

Teraz widzę, że wrzucił, ale od pasa w górę, więc niemiarodajne. Nie czepiam się, ale jak dla mnie to dziwna ta laska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Szczególnie jednemu poszukiwaczowi wiadomo jakich kobiet.. xD

Akurat... było wielokrotnie wałkowane, że Chiny to najgorsza możliwa opcja co też nie oznacza, że wszędzie tak jest.

 

1 godzinę temu, Augusto napisał:

 

1491387030_ftrjj0_600.jpg

No i to się nazywa "równouprawnienie" xD

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johny_B kolego bracie Dżony Bi!
Jak na Azjatkę to twoja pańcia reprezentuje dość wysokim poziom.
Na ogół Azjatki nie powalą z twarzy, jeśli porównamy np. do Rosjanek czy Latynosek.

 

2 minuty temu, Ksanti napisał:

No i to się nazywa "równouprawnienie" xD

Przynajmniej część żołnierzy nie będzie musiała jeździć na ręcznym xD 



 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.