Skocz do zawartości

Licealistka KOKSU


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

@Jebak Leśny

No sam przyznam, że zbyt duży trening nie służy samicom. Laska z filmiku z samej natury nie jest jakaś brzydka z twarzy. Pełne i symetryczne kształty. Co do jej ciała uważam, że za bardzo się wychudziła. Miała wcześniej nadwagę, więc poszła z jednej skrajności w drugą. Mimo, że twarz okej to proporcje ciała przy jej obecnej masie i wzroście jak dla mnie dziwnie wyglądają. Zwłaszcza te szerokie barki takie mocno nienaturalne.

 

Wcześniej wyglądała tak:

 

 

Podniosłem temat bo coraz więcej dziewczyn chodzi na siłownie. Też za młodu są szkoły i klasy sportowe gdzie jest czasem więcej dziewczyn niż chłopaków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ksanti napisał:

Podniosłem temat bo coraz więcej dziewczyn chodzi na siłownie. Też za młodu są szkoły i klasy sportowe gdzie jest czasem więcej dziewczyn niż chłopaków.

Świat schodzi na psy - od niedawna również i w Pulandii. Przecież te wszystkie "zainteresowania" biorą się z mody, a moda zza granicy, tak jak przeboje.

Widziałeś w XX wieku, żeby jakiś polski przebój podbił Europę ?

Bo ja nie.

I tak jest ze wszystkim.

Naśladownictwo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co nią kieruje. Ma ładną twarz na której mogła by sporo ugrać, np. znaleźć wymarzonego partnera itd. Kobiety mają obsesję na punkcie swojego wyglądu a ta jednak woli budować mięśnie, które nie są kobiece. Zastanawia mnie co jej to daje. To jej pasja? Sposób na atencję? Siła przydaje jej się w pracy? Z powodu dawnego wyglądu ma inne podejście? Może to ma związek z durną modą na "napakowane" kobiety z sześciopakiem? Może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ,że dba o siebie i o zdrowie. :) Widać,że dobrze się z sobą czuje. Kobiecość to w dużej mierze zachowanie. Super ,że dziewczyna ma zajawkę. ;)  Rekreacyjny sport zawsze spoko.  @Ksanti zajebiście się takie barki przytula. :) 

Widać jak bf w zdrowych granicach wpływa na atrakcyjność. :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Zastanawia mnie co jej to daje.

Spójrz na te stado dziko wyjących szympansów gdy targa do góry kilogramy złomu, wywiady, filmiki... od takiej dawki atencji pewnie dostaje orgazmu na samą myśl o treningu.No wiec idzie dalej w temat skoro skuteczny - to jak narkotyk.Szczególnie, że jako pulchny kaszalot zapewne nie mogła liczyć na nic więcej poza drwinami.

Edytowane przez Jebak Leśny
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wole dziewczynę z siłowni, przynajmniej jest jakaś pasja poza insta. 

 

Prawda jest taka że w chuj ciężko zbudować masę mięśniową przy ktorej wygląda sie nie kobieco. Szczególnie bez sterydów.

 

Cialo kobiety pod wpływem ciężarów, przy dobrym trenerze zmienia się w bardzo dobry sposob:

-większy podniesiony, jędrny tyłek,

-mniejsza ilość fatu w miejscach gdzie było go za duzo,

-lekko zarysowane ramiona, bez zwisającego tłuszczu,

-lekkie kreski na brzuchu, 

-szersze bary i plecy (Oczywsicie nie do przesady, chodzi o figurę w kształcie klepsydry)

-boczki znikną, 

-podbródek w wypadku zmiejszenia bodyfatu także zniknie.

 

Może i jest to moda, ale lepsza taka moda niż moda na Jebanie szczura, albo palenie fajek. 

A dziewczyna ulepszając swoje ciało, pokazuje że ma charakter. 

 

Dodam jeszcze że takie ćwiczenie z odpowiednią dietą, może przedłużyć czas atrakcyjności w swoim życiu, a nie żadne chodakowskie i inne chuje muje przed tv.

Zilustrowany wygląd kobiety uczęszczające na siłownie.

V

https://goo.gl/images/fMvLEc

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ksanti napisał:

Podniosłem temat bo coraz więcej dziewczyn chodzi na siłownie. Też za młodu są szkoły i klasy sportowe gdzie jest czasem więcej dziewczyn niż chłopaków.

Kiedyś na kursie tańca (2x więcej chłopa niż lasek), nagle pada hasło:

- podejdzie na siłkę obok, pewnie jest tam więcej lasek  niż facetów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Ciekawe czy dziewica ;)

 No Ma ryja, więc dziewica. 

 

40 minut temu, zuckerfrei napisał:

@AR2DI2 ja chciałem. :(  Drań. 

A kto by nie chciał?

 

37 minut temu, AR2DI2 napisał:

Na wpisy o dziewicach jest limit. Sorry. Ksanti tego pilnuje ?

Dziewica 

Dziewica 

Dziewica

Żelazna dziewica

 

Teraz limit już faktycznie jest zużyty. Awaria error przykro mi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszenie ciężarów nie zawsze ma dobry wpływ na długowieczność. Powód ? Wykańczanie stawów.

Znam 2 gości, którzy poświęcili się ciężarom (nie wiem czy z jakimiś osiągnięciami). Dzisiaj jeden chodzi o kulach, drugi po kilku operacjach również kuleje, a wyglądał naprawdę zaskakująco.

 

Ludzie, którzy zaczynają wchodzić w temat siłowni, muszą przestawić całe swoje dotychczasowe życie, a jeśli chcą zobaczyć zadziwiające efekty - muszą podporządkować je diecie i treningom.

 

Uważam, że to pewnego rodzaju rezygnacja z życia dla wyglądu, nawet nie samopoczucia, skoro większość dnia to bycie wydymanym po treningach, nie mówiąc o samych treningach.

 

Wielu ludzi dzisiaj zmusza się do tego, a czasami kończy się to dla nich bardzo źle, ponieważ przed przystąpieniem do "akcji zrzucania balastu", nikt nie weryfikuje aktualnego stanu zdrowia tych ludzi.

 

Według mnie sama dieta wystarczy, aczkolwiek tak jak napisałem, wszechobecny "hype" w pewien sposób wyklucza tych, którzy nie postępują jak wzorcowi siłacze, odchudzacze itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

Np ja mam zalecenie od okulisty żeby unikać podnoszenia ciężarów.

Nie wiem czy śmieszkujesz czy mówisz serio, ale np. moja babinka po operacji jaskry ma w zaleceniach zakaz dźwigania i schylania. Jak to się ma w praktyce - insza inszość.

Tylko co ma powiedzieć robotnik pracujący na budowie...

W Polsce istnieje przeświadczenie, że jak nie leje ci się z dupy pot, to się nie napracowałeś... O prawie do odpoczynku już nie wspomnę. Zupełnie jakby na kierowniczych stanowiskach byli jacyś potomkowie Hitlera i Stalina.

 

Tak mi teraz przyszło do głowy... A może takie kobiety to wulkany hormonów ? Zbiega się to z młodym i jak wszyscy wiemy tartacznym wiekiem - a w efekcie jest to sposób na wyładowanie. Takie a nie inne, ponieważ...

No właśnie @Ksanti... Takie że może być dziewicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dyletant napisał:

Podnoszenie ciężarów nie zawsze ma dobry wpływ na długowieczność. Powód ? Wykańczanie stawów.

Znam 2 gości, którzy poświęcili się ciężarom (nie wiem czy z jakimiś osiągnięciami). Dzisiaj jeden chodzi o kulach, drugi po kilku operacjach również kuleje, a wyglądał naprawdę zaskakująco.

 

Ludzie, którzy zaczynają wchodzić w temat siłowni, muszą przestawić całe swoje dotychczasowe życie, a jeśli chcą zobaczyć zadziwiające efekty - muszą podporządkować je diecie i treningom.

 

Uważam, że to pewnego rodzaju rezygnacja z życia dla wyglądu, nawet nie samopoczucia, skoro większość dnia to bycie wydymanym po treningach, nie mówiąc o samych treningach.

 

Wielu ludzi dzisiaj zmusza się do tego, a czasami kończy się to dla nich bardzo źle, ponieważ przed przystąpieniem do "akcji zrzucania balastu", nikt nie weryfikuje aktualnego stanu zdrowia tych ludzi.

 

Według mnie sama dieta wystarczy, aczkolwiek tak jak napisałem, wszechobecny "hype" w pewien sposób wyklucza tych, którzy nie postępują jak wzorcowi siłacze, odchudzacze itd... 

Widać, że nigdy nie trenowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dyletant napisał:

Nie wiem czy śmieszkujesz czy mówisz serio, ale np. moja babinka po operacji jaskry ma w zaleceniach zakaz dźwigania i schylania. Jak to się ma w praktyce - insza inszość.

Tylko co ma powiedzieć robotnik pracujący na budowie...

?

Mówię poważnie i mam na to papiery, no ale wiadomo że nie zawsze jest to możliwe, no i w pracy tak to załatwiłem że nie muszę podnosić nic ciężkiego.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Prawda jest taka że w chuj ciężko zbudować masę mięśniową przy ktorej wygląda sie nie kobieco. Szczególnie bez sterydów. 

Prawda. Prawda.

Prawdziwe kobiety (nie trans) wyglądają kobieco nawet jak pakują (było m.in. tutaj).

Żeby wyglądać jak facet, trzeba być facetem. Kobiety w podnoszeniu ciężarów, zwłaszcza w dużych wagach nie wyglądają zbyt apetycznie ale jaką one mają wagę? Reszta, tak jak ta tutaj wygląda bardzo dobrze a na ulicy, nawet w lecie byś nie poznał.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.