Skocz do zawartości

Licealistka KOKSU


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wypowiedzi niektórych użytkowników zaczynam się zastanawiać czy aby red pill nie wszedł za mocno. 

U niektórych da się zauważyć krytykę kobiecej aktywności na każdym polu. Co by dana kobieta nie zrobiła = krytyka bo to kobieta. Całość połączona najczęściej z tworzeniem teorii odnośnie źródła danego postępowania owej kobiety. 

 

A przyszło Ci do głowy zasrany stulejarzu że dziewczyna z filmu być może za kilka lat pojedzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych zawodach, może na olimpiadzie? 

 

Byc moze kiedy ty przegrywie będziesz siedział w piwnicy i pisał kocopoły na temat swojej nieudolność bo hipergamia bo to bo tamto, ta dziewczyna będzie wchodzi na podium a w tle grali będą nasz hymn. 

 

 

Poza tym ciekaw jestem wyglądu niektórych z Was. Mogłoby być hmm... zabawnie :) w szczególności gdyby zdjęcia waszych twarzy i sylwetek skonfrontować z tym co waszym zdaniem powinna mieć i nie mieć kobieta ? 

Edytowane przez Zajac
  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Zajac said:

U niektórych da się zauważyć krytykę kobiecej aktywności na każdym polu. Co by dana kobieta nie zrobiła = krytyka bo to kobieta. Całość połączona najczęściej z tworzeniem teorii odnośnie źródła danego postępowania owej kobiety.  

Lepiej bym tego nie ujął.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zajac napisał:

A przyszło Ci do głowy zasrany stulejarzu że dziewczyna z filmu być może za kilka lat pojedzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych zawodach, może na olimpiadzie? 

No i co z tego? Mogę robić co chce i oceniać kogo chcę, szczególnie, gdy ktoś robi to publicznie. 

 

Równie dobrze mogę mieć zdanie, że profesjonalny sport w 90% to totalna paranoja i jak widzę małe dzieci, które 2-3h dziennie zapierdalają jak chomik od ściany do ściany na basenie to załamuję ręce.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zajac Akurat nie uważam, żeby osiągi jakiejś osoby (tylko i wyłącznie dzięki jej pracy nad sobą), w jakikolwiek wpływały na moją osobę w momencie wręczania jej pucharu, czy medalu...

To jest zasługa tylko i wyłącznie tej osoby - jeśli mówimy o sportach indywidualnych, a reszta to zwykła propaganda.

 

Znam jednego "miszcza", który skwitował to mniej więcej tak:

"... kiedy byłem na samym początku to nikt we mnie nie wierzył, a teraz kiedy jestem mistrzem świata i jestem tu gdzie doszedłem, każdy chce sobie przypisywać moje sukcesy...".

 

Wygląd nie jest wyznacznikiem intelektu. Zazwyczaj jest tak, że intelektualiści wyglądają marnie, bo większość czasu poświęcają nauce, pracy.

 

Człowiek uprawiający sport i poświęcający się jemu bezmiar czasu, zazwyczaj nie błyszczy inteligencją bo...

Ano dlatego, że nie ma czasu na czytanie, analizowanie. Jego droga do celu to pilnowanie diety, czytanie składu produktów, przygotowywanie posiłków, trening, sen i  tak w kółko.

Znam takie osoby, więc wiem jak to wygląda od strony profesjonalnej.

 

Kiedy przeglądamy insta, dlaczego robimy facepalm ? Czy dlatego, że sami tego nie robimy i zazdrościmy, czy dlatego że czujemy zażenowanie pompowaniem sztucznego ega ?

To jak z laskami. Nie mam nic do zaoferowania, to podtemperuje dupę - na pewno będą chętni. A to że później są nieporozumienia to wiemy o tym doskonale.

 

Dla przykładu przytoczę słowa jednej znajomej, która po urodzeniu dziecka niemiłosiernie cierpi na kompleks "im not fit ?".

Na insta wrzuca zdjęcie z okresu poporodowego z dzieckiem w tle (oczywiście wyblurowanym) oraz współczesne, z gumą na dupie a do tego opis: to był najgorszy okres w moim życiu...

Serio ?

 

Jak to celnie wypunktował Bolec, to jest jedna, wielka, pierdolona szopka !

Edytowane przez dyletant
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radeq napisał:

rly? 

 

 

No i co, wygląda jak facet? Mi subiektywnie się nie podoba, nie mój typ urody jako całokształt, ale figura przyzwoita, lepsze to niż laski które mają figurę "gruszki'.

1 godzinę temu, dyletant napisał:

Wygląd nie jest wyznacznikiem intelektu. Zazwyczaj jest tak, że intelektualiści wyglądają marnie, bo większość czasu poświęcają nauce, pracy.

Polecam obejrzeć filmy tego Pana, a później zobaczyć jak wygląda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie dziewczynie żyć. Co ona takiego robi złego? Złapała kiedyś za sztangę, okazało się, że to lubi i do tego jest w tym dobra.

To chyba lepsze niż interesowanie się tylko kolorem swoich paznokci?

Jak jej się znudzi dźwiganie to może pójść w fitness i zrobić sobie zajebistą figurę.

Niech robi to co robi, ja szanuję.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

No i co, wygląda jak facet? Mi subiektywnie się nie podoba, nie mój typ urody jako całokształt, ale figura przyzwoita, lepsze to niż laski które mają figurę "gruszki'.

Polecam obejrzeć filmy tego Pana, a później zobaczyć jak wygląda. 

Streść proszę to - do czego mam się odnieść bo zarówno pierwsza minuta jak i komentarze innych osób wręcz odpychają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwetka jest ładna, z twarzy nie brzydka ale za szerokie barki mnie odpychają.

Mi się podobają początkujące "fitnesski", bo wtedy właśnie zazwyczaj nie maja tak rozbudowanych barków czy innych części ciała.

I wszystko zgrywa się kobieco i seksownie, kolejny przykład na to, że trzeba mieć umiar.

 

No chyba, że chce się coś w tym sporcie osiągnąć, to pozostaje kłóć dupę a na starość wyrośnie broda i wąsy.

Tak przynajmniej było w przypadku pewnej zawodniczki kulturystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dyletant napisał:

Nie wiem czy śmieszkujesz czy mówisz serio, ale np. moja babinka po operacji jaskry ma w zaleceniach zakaz dźwigania i schylania. Jak to się ma w praktyce - insza inszość.

Tylko co ma powiedzieć robotnik pracujący na budowie...

Jestem badany pod kątem jaskry i jak lekarz mówi zakaz dźwigania to zakaz dźwigania. 
Pracę zmieniam by nie pracować fizycznie. 
Moja okulistka powiedziała, że mam sam podczas treningów wyczuwać czy w oku ciśnienie wzrasta. 

By mieć sylwetkę i kondycję polecam wyłącznie bieganie i basen + drążek do brzuszków w domu (oczywiście dla kogoś kto nie może z tego powodu co ja siłowni ^^).

Edytowane przez gryczany
Dodanie paru słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Sylwetka jest ładna, z twarzy nie brzydka ale za szerokie barki mnie odpychają.

Mi się podobają początkujące "fitnesski", bo wtedy właśnie zazwyczaj nie maja tak rozbudowanych barków czy innych części ciała.

I wszystko zgrywa się kobieco i seksownie, kolejny przykład na to, że trzeba mieć umiar.

 

No chyba, że chce się coś w tym sporcie osiągnąć, to pozostaje kłóć dupę a na starość wyrośnie broda i wąsy.

Tak przynajmniej było w przypadku pewnej zawodniczki kulturystyki.

Nawet fitnesski (nie wszystkie) się kłują, oczywiście w małych dawkach i środkami które nie powodują "wyrośnięcia penisa". 

5 godzin temu, dyletant napisał:

Streść proszę to - do czego mam się odnieść bo zarówno pierwsza minuta jak i komentarze innych osób wręcz odpychają...

Po prostu, po jego materiałach, sposobie wypowiadania się, można wywnioskować że coś ma pod kopułą. Robi także rzetelne materiały, zapierdala na siłce, nie wiem skąd to przeświadczenie że koksy to tylko jebanie siłownia i sterydy, a w głowie siano. Może gdzieś tacy ludzie nadrabiają swoje braki inteligencji.

 

Żeby osiągnąć estetyczną, symetryczną, dobrą sylwetkę, trzeba mieć trochę w głowie, trochę genetyki, dużo samozaparcia i dyscypliny. Często też dużo kasy na wspomagacze, trzeba umieć uzyskać połączenie mózg-mięsień, bo bezsensownym machaniem ręką, to co najwyżej możemy zwalić konia. Sam siedzę na siłowni około 8 godzin tygodniowo i mam czas na edukację i czytanie książek. Sam sobie także gotuję i sporządzam dietę. 

 

Zilustrowanie sylwetki o której mówię: https://www.google.com/search?biw=1920&bih=938&tbm=isch&sa=1&ei=j61DXO6QGc3WwALisI8g&q=zyzz&oq=zyzz&gs_l=img.3..0j0i67l2j0l4j0i67j0l2.33436.34089..34325...0.0..0.64.249.4......0....1..gws-wiz-img.zGJhbrCS-g0#imgrc=4jPMCN7HxRE07M:

10 godzin temu, radeq napisał:

No i co z tego? Mogę robić co chce i oceniać kogo chcę, szczególnie, gdy ktoś robi to publicznie. 

 

Równie dobrze mogę mieć zdanie, że profesjonalny sport w 90% to totalna paranoja i jak widzę małe dzieci, które 2-3h dziennie zapierdalają jak chomik od ściany do ściany na basenie to załamuję ręce.... 

Profesjonalny sport to 100% oddania w jakiejś sprawie, 100% poświęcenia się swojej pasji, moim zdaniem takim ludziom należy się szacunek a nie mówienie o paranoi. Dla niektórych życie jest ważniejsze niż przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aktywność fizyczna powoduje przyrost mięśni tak działa ludzki organizm. 

 

Wiadomo, że wysportowana kobieta będzie umięśniona, a w jaki sposób to zależy od dyscypliny sportu, który uprawia, diety i kilku innych czynników. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Zajac napisał:

A przyszło Ci do głowy zasrany stulejarzu że dziewczyna z filmu być może za kilka lat pojedzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych zawodach, może na olimpiadzie? 

Byc moze kiedy ty przegrywie będziesz siedział w piwnicy i pisał kocopoły na temat swojej nieudolność bo hipergamia bo to bo tamto, ta dziewczyna będzie wchodzi na podium a w tle grali będą nasz hymn. 

 

Oho! Pan piwniczny stulejarz(porównania zapewne zaczerpnięte z własne żywota) przepolerował zbroję i ogłosił wszem i wobec klasyczny odzew w obronie majestatu najsamporzód wspaniałej cipki.Wyślij jej laurkę z owym wpisem na forum, być może w nagrodę da Ci obetrzeć swe spocone bicepsy.

 

Każdy może wyrazić swoją subiektywną opinie, ale takim pieprzeniem sam idziesz w skrajność.Baby kulturystki zwykle nie są atrakcyjne dla płci przeciwnej jeśli się zbytnio rozrosną, a  co dzieje się prędzej czy później.I zmuszanie kogoś do zachwytu bo być może coś tam odjebie na olimpiadzie gówno w tym momencie ludzi obchodzi, bo to zwykłe mrzonki - takich agentek na instapatologi jest tysiące... od super fotografek po mistrzynie gotowania i fitnessu.Ile z nich coś naprawdę osiągnęło ku chwale ojczyzny, nie licząc tych co zjadając gówno szejka wzbiły się na wyżyny samodoskonalenia?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/20/2019 at 12:16 PM, Jebak Leśny said:

Baby kulturystki zwykle nie są atrakcyjne dla płci przeciwnej jeśli się zbytnio rozrosną, a  co dzieje się prędzej czy później.

Same nieatrakcyjne i rozrośnięte...

 

hqdefault.jpg

 

Gdy zmyją sztuczną opaleniznę i założą zwykłe ciuchy to nie będziesz miał pojęcia że to zawodowe kulturystki.

 

Ktoś tu chyba się naoglądał Caster Semenya'i i myśli, że tak wygląda kobieta.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wrotycz napisał:

Gdy zmyją sztuczną opaleniznę i założą zwykłe ciuchy to nie będziesz miał pojęcia że to zawodowe kulturystki.

Jeszcze trzeba dodać, że przed zawodami się docinają, odwadniają i robią inne cuda, żeby uwydatnić muskulaturę, na co dzień nie jest tak źle.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te wyglądają jeszcze ok, choć i tak jak dla mnie przesada.Jak najbardziej wysportowane samicę mają u mnie na starcie wielki plus, ale nie chciałbym przy miętoszeniu czuć stalowej rzeźby.Niepokojące odczucia bym miał podobne jak baba ogoli czaszkę na bardzo krótko.Strach zgasić światło bo po chwili nie wiadomo czy nie doszło do tragicznej pomyłki ?

Edytowane przez Jebak Leśny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziewczyna ma pasję, wyszła z otyłości. Wszystko pięknie.

Jej osobista sprawa czy poszła na skróty(sterydy) czy naturalnie, ważne że się wzięła za siebie.

Może będzie bodźcem dla innych. 

 

Zdjęcie do filmu było robione z takiej perspektywy by talia była wąska a ramiona szerokie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.