Skocz do zawartości

Rozstanie - czyli zawsze jedna osoba zostaje na lodzie.


Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem dziś na pewien materiał na YT, który wrzucam poniżej:

 

Mamy tutaj już ex - parę, dziewczyny oczywiście nie kojarzę natomiast Gimpera owszem, choć nawet nie wiem co on nagrywa ale jego ksywkę słyszałem.

Obejrzałem prawie całe i.. miało być tak dojrzale, tak nowocześnie, tak bą tą, tak uroczo, romantycznie i jakby tak patrzeć tylko na słowa - to było.

 

A jakby spojrzeć na całość, to ja widzę gościa, który wciąż chciałby z tą dziewczyną być, kurwa dla mnie on wygląda jakby miał się tam popłakać.

Laska jest radosna jak skowronek i niby głosi te swoje pierdy ale myślę, że są powody ku temu aby tak się zachować.

Wydaje mi się, że ten film jest również z jej inicjatywy. No dobra ale po co to piszę?

 

Po to, żeby zauważyć, że choćby dopisywać do tego piękne słowa naszych niezmiernie empatycznych pań psycholożek to i tak nie zmieni niczego.

W przypadku rozstania zawsze jedna strona się "odkochać" nie zdoła. Tu mamy tego dobitny przykład.

Te czerwone oczy, dramat.

 

Temat jest podobny do wątku @Mordimera ale jako, że skupiam się tutaj tylko na tej parze, to pozwoliłem sobie wrzucić.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak, że ona się nim bawi dalej. Patrzy tak z dystansem, rozbawieniem i wesołością na "zbitego szczeniaczka", którego sama zbiła, i napawa się jego słabością, widokiem miłości w oczach, i cierpienia bez niej.

A on - szczeniaczek, który tęskni, i jest taki rozmiękczony i rozklejony bo pani serca siedzi obok.  Zabujany. Sili się tylko na luz, ale nie wychodzi mu.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% przypadków rozstań kończy się całkowitym zerwaniem kontaktów lub jakimiś przykrymi sytuacjami (delikatnie to ujmując :D)

 

Dla mnie zwykłe pierdololo pod publikę, obejrzałem do 4min, dalej nie dałem rady słuchać tej błazenady, zwłaszcza ze strony tego gościa. Zwyczajnie się upodlił i tyle. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno była to jej decyzja którą, musiał przyjąć jako "ich wspólną decyzję", żeby zachować twarz.

Jeśli jeszcze go to nie ruszyło to pewnie lada moment uderzy z siłą atomówki.

 

W ogóle co to ma być? 

Już bym wolał rzucanie talerzami i wyzywanie od najgorszych. 

Takie bajki to mogą dzieciom opowiadać na dobranoc.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś widać ćwiczysz na siłowni, łapki dosyć duże, bareczki spompowane, pewnie ze 130kg na klatkę dzwigasz? :P

 

No i chuj z tego, jak 50 kilowa istota rozjebała Cię do takiego stopnia że nadal za nią skamlesz, co widać u Ciebie nawet wtedy kiedy zamknę oczy :)

 

A tak na marginesie, do czego to doszło że po rozstaniu nagrywają razem jakiś pieprzony film na YouTube, świat staje na głowie...

W dodatku na filmie wygląda to tak, że jakby powiedziała do niego żeby zaklaskał uszami, to pewnie by to zrobił, nie gnoję gościa, ale kurwa, miejmy do siebie szacunek, jako mężczyźni! 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym gdzieś pisałem i był tu taki wątek, kobiety bardzo lubią ze swojej winy podczas rozstania robić winę wspólną :)

Tak jak z "robiliśmy" , podczas, gdy robił facet i "kupiliśmy", gdy kupił facet co fajnie zaznaczył @Mosze Red w jednym wątku.

Czyli laska podczas takiej "refleksji" która kończy słowa, że chce się rozstać wypala, jakby chciała się usprawiedliwić:

"Wiesz, obydwoje nie potrafiliśmy się docenić, bla bla " i inne bzdury.

 

Co rodzi kolejny problem - facet zaczyna się bardziej starać, bo przecież to po połowie jego wina!

Tak mu powiedziała! To musi być prawda.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to tak lepiej by było rzucić przekleństwami, wyrzucić z siebie wszystko i mieć wywalone na resztę.

Co to za różnica, co ta druga osoba sobie o Tobie pomyśli, skoro i tak się rozstajecie?

Na moje oko on dał jej się tak wepchnąć pod pantofel, że on chce wierzyć w to co ona mówi, mimo, że tak naprawdę go to cholernie boli.

 

Ale, zaraz zaraz, odezwą się panie - on jest taki dojrzały, zobaczcie, jaka klasa, jaki bą tą, to jest dobry chłopak!

Znacie tą gadkę? ;) No właśnie, w ten sam sposób kobiety mówią o grzecznych chłopcach - których nie chcą.

Obecny system kastruje facetów tak, że jaja wypadają z każdej uchylonej szafy.

 

1486829479_ul36vd_600.jpg

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że łatwo się gada, ale koles jakby nie pajacował, a miał ciut wiedzy, to by mógł fajnie w tym filmiku pokazać inaczej tą historię, a ją zbić z tropu kompletnie. 

Jeśliby miał wiedzę, to by wiedział, że się skończyło, i nie liczył na ckliwe powroty, więc mógłby zrobić tak, że w pewnym momencie on mówi: "...było na początku trudno, jak to po zerwaniu. Ale już jest ok. Co więcej, przemyślałem sprawę dogłębnie, na zimno, i wyszło mi, że nawet lepiej ze tak sie stało. Ja mam wady, Ewelina ma wady, po prostu nie pasujemy do siebie. Było minęło".  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Ja mam wady, Ewelina ma wady, po prostu nie pasujemy do siebie. Było minęło".  

...mam nadzieję, że z Gosią ułoży nam się już dużo lepiej."

-Z jaką, kurwa, Gosią?!

-Jeśli chcecie w następnym filmiku dowiedzieć się z jaką Gosią, dawajcie łapki w górę i subskrybujcie kanał!".

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Pozytywny said:

...mam nadzieję, że z Gosią ułoży nam się już dużo lepiej."

Hahah dokładnie. To mozna rozbudować dalej, i jeszcze mocniej, z pierdolnięciem gwiazdy w potylicę jej własną bronią. Np " Dobrze że teraz to się stało. Nie dałbym rady dłużej żyć na dwa fronty" ;) hahah

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem chłopina okazał się pożytecznym (dla niej) idiotą... Chyba nie ma lepszego sposobu zakomunikowania innym kutangom, niż na wizji - przekazując komunikat : '' tak, plotki okazały się prawdziwe jestem wolna i żeby nie było wątpliwości - moja ci**ka ogłasza nowy casting..''

 

Mam nadzieję, że chłopak w przyszłości nie popełni takiego błędu, na filmiku wypadł jak mąż - cucold..

('' tak, to prawda moja żona polubiła czarne parówy, a ja zawsze marzyłem o wyprawie do Afryki, cieszę się, że udało nam się wypracować kompromis...'' ).

 

Niestety bialorycerstwo może brać przykład z takiego zalosnego kabaretu...A laska podpomowała swoje ego na wszelkich płaszczyznach - zakładam nawet, że chwali eksa do swoich koleżanek - taki fajny, empatyczny, dojrzały w kwestii rozstania.. 

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Komti napisał:

Tymczasem chłopina okazał się pożytecznym (dla niej) idiotą... Chyba nie ma lepszego sposobu zakomunikowania innym kutangom, niż na wizji - przekazując komunikat : '' tak, to prawda, jestem wolna, moja c***ka ogłasza nowy casting..''

Nie znam sprawy, ale wygląda, że tam nowy kutas już zaklepany. Co oczywiście nie wyklucza dalszego castingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wrażenie, że 'modne' 'jutuberki' prowadzą casting na okrągło ;)Ot taka tam hipergarmia w wersji turbo..

Za niedługo już pojawi się kolejny chłopak ze spuszczoną głową.. mam tu na myśli Dominika A Więc. Towarzysząca mu 'psycho-loszka' rozgląda się cały czas ( w swojej atencyjno - histerycznej manierze) . widać, że chłopina pomimo udawanego dystansu i pseudo-alfikowania, białorycerzy po maksie ;)

Wydaje mi się, że wywleczenie na ekran yt kolejnej 'dramy' rozstania jest kwestią nieodległego czasu. 

 

Wspólne zamieszkanie w Waw, a miało być tak pięknie.. 

 

 

Edytowane przez Komti
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Komti said:

- zakładam nawet, że chwali eksa do swoich koleżanek - taki fajny, empatyczny, dojrzały w kwestii rozstania.. 

No tu to bym polemizował. Raczej opowiada, że "szalał za mną, i zrobiłby wszystko, zreszta widziałyście, ale jest jednak niedojrzały". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.