Skocz do zawartości

Rozstanie - czyli zawsze jedna osoba zostaje na lodzie.


Rekomendowane odpowiedzi

Jest cała grupa jutuberow, których czasem oglądam, gdzie dziewczyny kopnely ich w dupę. Epidemia normalnie. Wszystkie chcą szukać lepszego misia. Tylko zapominają, że 3/4 z nich lepszego nie znajdzie, bo nie ma aż tylu lepszych "misiaczkow". Czasem mam wrażenie, że znalezienie chłopa, a potem dziecko, to ich jedyny cel w życiu. Przesłania jacy wszystko. Koleżka z filmiku ogólnie jest dupowaty. Widać różnicę w SMV. Facet jest chyba znany w świecie YouTube. Mamy tu klasyczny przykład, że laska wybiła się na popularnym kolesi, a teraz czas na lepszą gałąź, dlatego ogłosi y to publicznie, żeby wszyscy potencjalni lepsi wiedzieli, że moja szparka jest do zdobycia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kto tu dominował.

To jest typowy beta, nawet jeśli tam troszeczkę przypakował na siłce.
Widać, że genetycznie beta i z zachowania, ta jego babska gestykulacja, ta emocjonalność
Komentujący słusznie zauważyli jego wzrok i ten jego skrywany ból, tęsknotę za pańcią - to go zdradza jak on na nią patrzy.
A już szczególnie, gdy ona mu opowiada dyrdymały jak to on był ważny i jest ważny w jej życiu :) 
Ja nie wiem po co ten człowiek robi szopkę i sobie publicznie jaja odcina...

Ona za to w skowronkach, no wiadomo!
Przecież publika widzi bardzo dobrze, że misiu cierpi przez nią, że czuje tę stratę.
Ona musi zakomunikować wszystkim, że jest tak wartościową osobą, że po stracie nawet ten słynny youtuber czuje ból, jest skołowany i najchętniej by wrócił do myszki ;) 
Komunikuje też innym samcom oglądającym, że ona to nie byle jaka sztuka i potrafi grać ostro ze słabymi mężczyznami ;) 

To musiało się tak skończyć, bo to nie jest laska, która się zadowoli misiem pysiem.
Za wysoka liga dla misiów pysiów.
Hehe komentujący na yt, podobnie jak my, insynuują, że to pańcia zerwała :D 
To wszystko widać komu bardziej zależy, a przeważnie zależy zawsze mężczyznom, a zwłaszcza białorycerzom.


 

9 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Kuuurła, dobry chłopak, taki nie za ostry, taki nowoczesny.

Taki nie do chodzenia, taki nie do seksu.

Po prostu beciak xD 
Szkoda chłopa.

Chyba nie ma nic gorszego niż usłyszeć od laski, dla której nie jesteś atrakcyjny:
"Ty taki dobry chłopak jesteś, jeszcze znajdziesz, poznasz nową(Karyne)" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 No szkoda, mógłby tu zajrzeć, bo on nie jest głupi tylko oczywiście nieświadomy jak większość.

Z jego pozycją naprawdę myślę, że mógłby mieć ładniejszą dziewczynę od tego szczerzącego się.. czegoś, które zrobiło sobie reklamę.

Zapraszamy w forumowe progi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aceiro napisał:

Tak jak piszecie, jasne jest że to ona go rzuciła. Nie znam żadnego z nich, więc oceniam wyłącznie po wyglądzie. Laska zajebista, koleś taki se. Zapewne hypergamia at work.

Serio? Rzadkie włosy, ryj wiedźmy, taka pustka wyryta w spojrzeniu, i te udawane uprzejmości serio taka super laska?

 

Jako sprzątaczkę bym się wahał ją przyjąć a co dopiero na swojego pokemona. kek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

Komentujący słusznie zauważyli jego wzrok i ten jego skrywany ból, tęsknotę za pańcią - to go zdradza jak on na nią patrzy.

W dodatku on siedzi trochę zgarbiony, a ona bardziej wyprostowana, co znaczy, że laska jest pewna siebie, a on nie. W konsekwencji tego ona patrzy na niego z góry, to doskonale obrazuje jej przewagę psychiczną nad nim. Gościu siedzi jak przysłowiowa mysz pod miotłą :D Jak pies, który wie, że coś przeskrobał i czeka, aż pan go skarci :D

 

Wcale nie trzeba puszczać YouTube, żeby zobaczyć takie obrazki. Wystarczy gdzieś wyjść na jakąś imprezę, gdzie są pary i zobaczyć gości, co są pod pantoflem. Mowa ciała mówi wszystko. Choćby zaraz któryś pierdolił, że trzyma babę krótko, czy że on decyduje o czymś np. w domu to wystarczy spojrzeć właśnie na mowę ciała i wprawne oko zobaczy, kto rozdaję karty w związku. 

 

Nam, jako mężczyzną czytanie gestów, przychodzi o wiele trudniej, dlatego kobity są lepsze w tych wszystkich gierkach z flirtowaniem etc. A w konsekwencji widzimy coś takiego.

Twarda, wyprostowana postawa ciała, głęboki ton głosu, zdawkowana, dobra gestykulacja i już byśmy gościa odbierali trochę inaczej...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:


Chyba nie ma nic gorszego niż usłyszeć od laski, dla której nie jesteś atrakcyjny:
"Ty taki dobry chłopak jesteś, jeszcze znajdziesz, poznasz nową(Karyne)" 

A jak takie coś usłyszysz ?.

Dodam,że to było dobry facet z ciebie ale nie dla mnie. Ty mi nie ufasz tym czym mogę pójść na studniowke ,a jak nie ufasz to znaczy ,że ci nie zależy.

Odpowiedziałem , że na zaufanie trzeba zapracować.

No i koniec bez awantur itd 

Także chyba też stałem się beta...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

Jest cała grupa jutuberow, których czasem oglądam, gdzie dziewczyny kopnely ich w dupę. Epidemia normalnie. Wszystkie chcą szukać lepszego misia. Tylko zapominają, że 3/4 z nich lepszego nie znajdzie

Panowie. Przecież taki Gimper zarabia 10-20 tysięcy  $ miesięcznie. To kogo one szukają ?? Miliarderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Nie stałeś się beta, a byłes beta od początku. Pisałem ja, pisali inni  - konkretnemu facetowi baba nie pomyślałaby nawet żeby oznajmić ze idzie z innym na imprezę. 

A jak twoim zdaniem wpłynąć na zmianę tego?

Dodam , że z wyglądu wygladam na bad boya , ale widać kuleje psycha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz - Sam sobie odpowiedziałeś na własne pytanie. Pracuj nad psychiką, pewnością siebie i swoją samooceną. Przez to jesteś betą, ciepłą kluchą co boi się o myszkę. 

Pewny siebie facet nie pozwoli sobie na to by kobieta go upokarzała. Nie pozwoli też na obawę o utratę myszki, po prostu kobieta będzie wiedziała, że nie jest dla niego najważniejsza w życiu bo są inne w kolejce. Taka kobieta nie będzie wychodzić na imprezy bez misia, bo misio też wyjdzie sobie z kolegami na imprezę i może poznać jakąś lepszą kandydatkę. 

Tylko tak jak pisałem, to musi być absolutnie pewny siebie i znający swoją wartość facet. Takiemu facetowi, manipulatorki nie zryją beretu manipulacjami w stylu "Jak nie będziesz latał jak debil za mną, to idę do innego". Pewny siebie facet odpowie manipulatorce: "Spoko, zawsze są inne na tym świecie". 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maszracius_Iustus napisał:

Serio? Rzadkie włosy, ryj wiedźmy, taka pustka wyryta w spojrzeniu, i te udawane uprzejmości serio taka super laska?

Jako sprzątaczkę bym się wahał ją przyjąć a co dopiero na swojego pokemona. kek

Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Może nie jest to bogini, ale ja tam bym ją puknął. Najlepiej od tylca, przywiązawszy wprzódy do kaloryfera ?

Edytowane przez aceiro
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak z filmu strzelił sobie w nogę lewą, a prawą piłuje na wysokości uda, ślepcem był od zawsze... mam nadzieję, że tak zostanie. Jak jakimś cudem zaskoczy z wiedzą to i tak będzie za późno, film już poszedł, dostał łatkę. Jak go zobaczyli tak go opisali - ojciec mu nie mówił? Jak go zobaczyły tak go zapamiętały... Mam nadzeję, że nigdy nawet nie poczuje wstydu z powodu nagrania tego materiału, bo i po co... zawsze będzie jej przyjacielem i zawsze będzie miał słabość. Zawsze pomoże... niech poszaleje trochę na innych kutasach jak zobaczy, że może on był najbardzej fejmowy... jeszcze w przyszłości będzie ją utrzymywał z małym bąblem...

 

A wystarczy stosować się do „chujowej zasady”:

Nie? To nie. I chuj.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna jest znana sama z siebie? Raczej nie. Wybiła się na nim i uważa się za nie wiadomo kogo. Potraktowała go jako trampolinę i teraz szuka lepszego kolesia. 

Gimpera nie lubię, ale trzeba przyznać, że chłopak pracowity i obrotny. Powinien się jak najszybciej odciąć od znajomości z nią i nie dawać jej więcej fejmu. 

 

Jest taki youtuber fitnesowy, Szmexy. Chłopak kręcił kiedyś ciekawe, merytoryczne filmy. Później znalazł sobie dziewczynę (nieznaną na YT i instagramie), zaczął z nią kręcić filmy, pokazywać się z nią na instagramie i promować jej nowiutki kanał na YT. Ona głównie pokazywała dupe i nie wysilała się mocno, jechała na jego sławie. Wybiła się na nim i go rzuciła. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mortyy napisał:

Ta dziewczyna jest znana sama z siebie? Raczej nie. Wybiła się na nim i uważa się za nie wiadomo kogo. Potraktowała go jako trampolinę i teraz szuka lepszego kolesia. 

Gimpera nie lubię, ale trzeba przyznać, że chłopak pracowity i obrotny. Powinien się jak najszybciej odciąć od znajomości z nią i nie dawać jej więcej fejmu. 

 

Jest taki youtuber fitnesowy, Szmexy. Chłopak kręcił kiedyś ciekawe, merytoryczne filmy. Później znalazł sobie dziewczynę (nieznaną na YT i instagramie), zaczął z nią kręcić filmy, pokazywać się z nią na instagramie i promować jej nowiutki kanał na YT. Ona głównie pokazywała dupe i nie wysilała się mocno, jechała na jego sławie. Wybiła się na nim i go rzuciła. ;) 

Sprawdziłem tą dziewczynę. Dla mnie rakieta - www.instagram.com/satinva/

 

Zerknąłem jeszcze na Q&A i pytanie:

 

"Czy byłabyś ze Szmexym gdyby nie był dopakowany?"

- Nie zwróciłabym na niego uwagi. I śmieszne jest jeszcze to, że gdyby nie był youtuberem to też bym nie zwróciła uwagi i nie napisała. Hehe :)

 

Tutaj full:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Carleon napisał:

Panowie. Przecież taki Gimper zarabia 10-20 tysięcy  $ miesięcznie. To kogo one szukają ?? Miliarderów?

Nigdy babie nie dogodzisz, jak p. Marek w audycjach gadał jak wrzucisz 5 bab do grona 100 milionerów-milairderów tam też ich zhierarchizują bo taka jest ich natura!

 

Zobacz takiego piwdipaja on jest fhui popularniejszy od gimpyra, ale laske ma również cichą jak on sam a gimpyr na odwrót może on jest miękką fają a ta jego baba potrzebowała właśnie ogiera, którego w nim nie widziała. Widać po niej, że jej to jakoś nie ruszyło bo pewnie jest dużo chętnych a chłopak się zżył.

 

Frajer może dobrze zarabiać i być frajerem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortyy Szmexy spoko człowiek. Czasem oglądam jego filmiki. Posłużył jako typowa gałąź dla tej niuni. Cwana rura. Chłopaki z WK też byli samotni, a teraz jak się spopularyzowali od razu wszyscy kobiety posiadają. Widać po Szmexy, że go z lekka to szarpnelo, ale trzyma poziom. Robi swoje i nie odwala takich debilnych filmików jak gimper. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Master napisał:

Pamiętasz w której audycji?

Nie pamiętam.

Są tak chaotycznie nagrywane, że ciężko jest zapamiętać jakieś dobre momenty, czasem się zdarza w 1h audycji 10 min konkretu 50 min lania wody.

Np moją ulubioną audycją póki co jest, była i będzie: ,,3 rady dla nie tylko młodych mężczyzn''.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze z politowaniem na tych typów... i z pogardą na te laski dla kaski... To jest awizo do wszystkiego tego co piszemy na forum.

Nie jest mi ich żal. Dla mnie są to tzw. plastry na pizdę. Paniusie natomiast określiłbym w 3 słowach: atencjuszki, zetoniary, dupodajki. No i może jeszcze puste jak bęben - to ostatnie określenie lubię najbardziej.

 

Każdy kto prowadzi kanał na yt i ma jakąś imponującą liczbę subskrybentów - wie, ile czasu i energii kosztuje prowadzenie i montowanie. Nie ma czegoś takiego jak droga do celu, a przed celem obojętność,

Słabi nie dochodzą do celów, nie osiągają ich, wymiękają po drodze.

 

Dla mnie bycie jutuberem jest byciem pajacem i dwulicowym kimś. Wyjątkiem jest szef @Fit Marek. Bez lizania tyłka (no homo).

To dzięki jego felietonom, po którymś razie zauważyłem link do forum i dołączyłem do braci.

Takich autentycznych i konsekwentnych ludzi jak on, nie szukających poklasku jest garstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.