Skocz do zawartości

Nowy związek po przejściach


WielkieOczy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Brat Jan said:

Nie rozumiem dlaczego nie możesz zawrzeć znajomości netowych i pisać z kilkoma paniami?

 

Daj sobie luzu i przeleć kilka pań zanim zaczniesz myśleć o nowym związku.

W temacie napisałem związek. Może wyolbrzymiłem. Ja nie szukam - poważnie.

 

Edytowałem post i dodałem jej odpowiedzi.

Edytowane przez WielkieOczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Brat Jan said:

Przeczytałem edycję, o ku..rwa. Tylko tyle i aż tyle.

Szanuj się!

 

Taki post jak ten cytat powinien być w świeżakowni. Z pytaniem końcowym: Jak żyć? :D

 

Ale to obrazuje schemat lasek i badbojów.

 

Baby to kurwy. Bez wyjątków.

Edytowane przez WielkieOczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Nie wiem, czy upublicznienie czyichś wiadomości, w założeniu prywatnej, jest prawnie dopuszczalne, ale na pewno nie jest w porządku. Wystarczyłoby streścić główne fakty.

Pierdolisz. 

Mam tłumaczyć dlaczego? Oszczędź mi :) 

 

 

Edytowane przez WielkieOczy
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość jest anonimowa. Więc nie widzę problemu.

 

Znałem też kiedyś taką mamuśkę. A. też dostała parę razy od męża badboy'a będąc z nim w UK. Miała dziecko, z którym uciekła do PL. Tutaj uzyskała rozwód i znalazła sobie innego, chyba beta.

 

Co mnie najbardziej bulwersuje, to jak wszyscy z jej rodziny ja bronili i jak się nad nią litowali. Jaka ona biedna, ile ona przeszła. Ona sama sobie winna jest, widziały gały co brały i myślało się gadzim mózgiem. Na potępienie dodatkowo wskazuje fakt, że naraziła dziecko na takie przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Bronisław said:

@WielkieOczy Twój nick to ma jakąś historię? Bo jak to czytam to właśnie takie mam ??

 

 

Ma. Gdy mnie aresztowano dostałem na 24h zatrzymaniu psychiatrę. Gdu mu opowiadałem o swoim życiu i dlaczego się tu spotkaliśmy - zrobił wielkie oczy.

Gdy byłem przesłuchiwany mój adwokat i oficerowie śledczy zrobili wielkie oczy

 

Gdy dostałem areszt na dwa miesiące do wstępnej rozprawy (bez kaucji) to wszyscy zrobili wielkie oczy poza oskarżycielem i kimś w rodzaju prokuratora.

 

Jak doszło do żolnierzy, że ktoś tam wyżej odpowiedzialny za całe ich wewnętrzne systemy, coś jak intranet, został oskarżony i zatrzymany, zrobili wielkie oczy :)

 

Jak media wewnętrzne zainteresowały się sprawą to wiem, że jak się dowiedziały to zrobiły wielkie oczy :)

 

Skłamałbym, gdybym napisał, że cała Dhekelia zrobiła wielkie oczy, bo zamieszkuję ją dużo cywilów z innych branż, działając na zlecenie   -nawet -  podwykonawców. Więc dla takich osób jest się anonimowym i nic na nich nie robi wrażenia. Bo nawet cie nie znają i walą ich cudze problemy. Ale.............. mieli wielkie oczy :D

 

Poza tym sprawa trochę wyszła poza baze. Więc parę mediów z regionów, z pogranicza, zjawiło się, przy moim pojawieniu po wyjściu z więzienia. Zrobili Wielkie Oczy.

 

Satysfakcjonuje Cię to wyjaśnienie? :D

Edytowane przez WielkieOczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WielkieOczy napisał:

Satysfakcjonuje Cię to wyjaśnienie?

Pewnie, że tak...

 

Wiesz, ale po tym wszystkim co Cię spotkało widzę, że dalej idziesz tym śladem, aby ten nick nie stracił na znaczeniu ?

 

Chyba, że chcesz napisać książę o takim tytule i w niej swoją autobiografie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Bronisław said:

Pewnie, że tak...

 

Wiesz, ale po tym wszystkim co Cię spotkało widzę, że dalej idziesz tym śladem, aby ten nick nie stracił na znaczeniu ?

 

Chyba, że chcesz napisać książę o takim tytule i w niej swoją autobiografie ?

Wiesz. Gdzięs wspominałem o dwóch kobietach, które szanuję. Jedyne jakie szanuję. One namówiły mnie do pisania. Nie mam wiele czasu, ale zapisuje dużo. Te ponad dwieście stron, o których gdzieś wspominałem, że są moją historią dla córek, gdyby coś mi się stało i wróciły do matki, a ona by im przedstawiała tęczową historie jej wobec nich. Nie planuje śmierci ;) Ale wolę dmuchać na zimne.

 

Do książki jak wspomniałem namawiają mnie dwie kobiety. Może na emeryturze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Jest anonimowa, ale zawiera masę faktów, daty, a ponadto obszerną próbkę stylu.

Jesteś tu jakimś debilem do podgrzewania wątków? @Fit Marek ci płaci, żeby był większy ruch? JPD.

 

Idz kurwa na świeżakownie i zajrzyj we WSZYSTKIE  wątki. Są tam daty, a często i prawdziwe imiona. Białych rycerzy. Pzecież to sa szczegółowe informacje.

 

 

Czy ja muszę dalej tłumaczyć? Nie chce mi się. Taka polemika zmierza do niczego. To jak rozmowa z moją żoną. It's you bejbe?

Edytowane przez WielkieOczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.