Skocz do zawartości

Mąż nie wie że to nie jego dziecko. Trzy wpisy.


Rekomendowane odpowiedzi

49 minutes ago, AR2DI2 said:

Dokładnie. W całej tej racjonalizacji przedstawionej we wpisach im chodzi o jedno - dobre geny, i wszystko co rzeczone ze sobą niosą, od wyglądu, poprzez warunki fizyczne, a na przebojowości kończąc.

No niby tak i w sumie nie ma sie co tu wpieniac, ze chca najlepsze geny (nie usprawiedliwiam ciagotek do zdrady) ale przeciez w dzisiejszych czasach zasoby gwarantuja raczej panowie z bankow/firm IT i tak dalej a niekoniecznie koles o kwadratowej szczece ze spojzeniem skurwiela.

 

Wiec te geny (wyglad, sila fizyczna etc) az tak nie sa istotne w dzisiejszych czasach jak byly kiedys. Czy Bill Gates to jakis fizyczny samiec alfa? No nie. 

 

Gdyby troche bardziej pomyslaly to by tez braly pod uwage fakt, ze facet inteligentny (zalozmy informatyk) przekaze dziecku tez genetycznie jakas czesc inteligencji a co za tym odzie wieksze szanse na “lepsze zycie” dla dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Perun82 said:

Nie popełniamy przestępstw bo z tyłu głowy mamy fakt ewentualnej penalizacji czynu.  A nie dlatego, że to jest "złe". Wystarczyłoby zrobić coś na wzór Nocy oczyszczenia. Dać ludziom świadomość totalnej wolności na 12 h - bez żadnych konsekwencji. 

O tak. Z 2 tyg temu oglądałem ten film. Co prawda jest przerysowany, ale ten cytat z niego jest jakże prawdziwy.

A moralnośc, etyka...to twory sztuczne, dodatkowo ewoluujące i podlegające zmianom. Jeszcze tak niedawno niemoralne było spanie z kimś przed ślubem. Gdybyśmy dyskutowali z 30 lat temu tutaj na temat "spałem ze swoją laską przed ślubem", znaleźliby się tacy, którzy czując się na pozycji moralnei wyższej, prawiliby kazania o tym jak to pewne sprawy wprawdzie nie są penalizowane, ale moralnie są niewłaściwe. I co? Tak była na prawdę kiedyś. Gdzie ta moralnośc?
Uległa zmianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Niejednokrotnie brzydkiej jak noc.

Jak śmiałeś tak nazywać Polki, kobiety z kraju pomiędzy Odrą a Bugiem. To kobiety, Polki, Inaczej mówiąc: księżniczki, alternatywnie: królewny.

Wielbcie je, one mają przecież waginę;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Bonzo napisał:

Ale to nie jest moje podejście tylko stwierdzenie twardszego od diamentu FAKTU. 

Nie zrozumiałeś. Nie twierdzę, że nie znajdzie się choć jedna osoba na tej planecie która nie ruchnie mężatki jeśli ta będzie na to otwarta, twierdzę natomiast, że przestrzeganie i egzekwowanie pewnych zasad powoduje, że te zasady są RZADZIEJ łamane. Tak jak prawo jest rzadziej łamane niż gdyby panowała anarchia, tak jak nie morduje się i nie okrada ludzi na ulicach, tak w społeczeństwach piętnujących ruchanie mężatek, jak np w konserwatywnych latach 50-tych RZADZIEJ do tego dochodziło. Bo ludzie bardziej wierzyli w Boga, bali się ostracyzmu i przestrzegali zasad.

 

Ty natomiast proponujesz nam totalną anarchię - weź to wolnostojące auto z kluczykami w stacyjce, bo jak Ty go nie weźmiesz to ktoś inny go weźmie. Kopnij leżącego, bo przecież i tak inni go skopią jak Ty tego nie zrobisz. To Twoje podejście - anarchia.

 

1 godzinę temu, Bonzo napisał:

Bo to nie ludzie projektowali popęd seksualny u nich samych. 

Ludzie mają nie tylko popęd seksualny ale i mózg wyższy - korę nową, to odróżnia ich od zwierząt.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, zend said:

Ty natomiast proponujesz nam totalną anarchię - weź to wolnostojące auto z kluczykami w stacyjce, bo jak Ty go nie weźmiesz to ktoś inny go weźmie. Kopnij leżącego, bo przecież i tak inni go skopią jak Ty tego nie zrobisz. To Twoje podejście - anarchia.

Arch kurwa...to było tłumaczone milion razy tutaj - baba to nie auto, zaś kradzież jest karana, a zdrada nie. Skończ pierdolić, ze tak powiem.

 

 

8 minutes ago, zend said:

Ludzie mają nie tylko popęd seksualny ale i mózg wyższy - korę nową, to odróżnia ich od zwierząt.

Tak, i dlatego biegasz po kurwach płacąc im 150 -200 zł za godzinę. Masz podobno mózg, więc wyłącz tą niemoralną potrzebę łazenia po kurwach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zend napisał:

Ludzie mają nie tylko popęd seksualny ale i mózg wyższy - korę nową, to odróżnia ich od zwierząt.

Ale bez spełnienia potrzeb niższego rzędu mózg wariuje. Mózg to jest nasza zaleta i zarazem przekleństwo - bo jesteśmy jego zakładnikiem.  Od zwierząt nic nas nie odróżnia. Po prostu weszli na wyższy stan - cywilizacja. Ale do jej budowy trzeba było oszukiwać ludzi. Cywilizacja to jedna wielka dżungla, iluzja "człowieczeństwa", które kończy się gdy nie ma co jeść, pić. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Perun82 napisał:

Ale bez spełnienia potrzeb niższego rzędu mózg wariuje. 

Po 1 - to zależy od człowieka, Alexander Selkirk znany jako Robinson Crousoe kilka lat był na bezludnej wyspie i jakoś nie zwariował. A że ponoć ruchał kozy - kto go tam wie, nawet jeśli, lepsze to niż ruchać komuś żonę. Zawsze można chodzić też na diwy, ja bardzo polecam, świetna sprawa - mam kilka swoich zaklepanych, jakbym zarabiał z 20 tys. zł to bym odwiedzał je spokojnie 4 razy w tygodniu, a czasem zamawiał na całą noc.

19 minut temu, AR2DI2 napisał:

Arch kurwa...to było tłumaczone milion razy tutaj - baba to nie auto

To jest dokładnie analogiczna sytuacja. W jednej masz wolnostojące auto albo lepiej: reklamówkę z kasą sąsiada, gdzie wiesz, że jak zabierzesz nikt się nie dowie. W drugiej masz 'otwartą' jego żonę. To jest ta sama sytuacja. Kolega ruchacz mężatek powiedziałby wtedy: bierz tę reklamówkę, jak Ty jej nie weźmiesz to weźmie inny. 

Od strony moralnej oba przypadki to WYRZĄDZENIE SPOREJ KRZYWDY SĄSIADOWI. I wyrządzisz ją TY, bez znaczenia czy 'ktoś inny by to zrobił jakbyś Ty nie wziął. Nie interesuj się kimś innym i nie gdybaj co by było. TY WZIĄŁEŚ = TY SKRZYWDZIŁEŚ.

 

19 minut temu, AR2DI2 napisał:

Tak, i dlatego biegasz po kurwach płacąc im 150 -200 zł za godzinę. Masz podobno mózg, więc wyłącz tą niemoralną potrzebę łazenia po kurwach. 

Bo nikomu nie wyrządzam tym szkody. Miałem raz ewidentną sytuację, kiedy mężatka chciała mi dać dupy - nie skorzystałem, obrzydzało mnie to wręcz.

 

Tak samo, miałem kiedyś epizod, że pisywałem swego czasu do niektórych ładnych lasek na fejsie (z jedną nawet wyszło z tego coś więcej) - ZAWSZE gdy widziałem zdjęcia laski z jakimś facetem, etc. pomijałem profil - nie pisałem do niej. Bo nie zamierzam komuś robić takiego świństwa.

Dlatego kolega @Still czy @Bonzo są zaprzeczeniem zasad tego forum i powinni się tu nie udzielać z jednego prostego powodu - bo forum traci sens. Bo jak to wygląda - przychodzą faceci, z przekąsem ujadają na kobiety które oszukują swoich misiów - a jak przychodzi co do czego to oni są tymi z którymi ich oszukiwały - ruchaczami zajętych kobiet. To jest po prostu ŻENADA chłopaku, dno dna, totalne spierdolenie. Wygląda to bardzo prosto: spierdolenie kobiet wykpiwają jeszcze bardziej spierdoleni faceci. DNO.

 

Na szczęście nie ma tu takich zbyt wiele, głównie Ty i tych dwóch.

Edytowane przez zend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Znowu głupoty piszesz Arch. Reklamówka to rzecz martwa, która nie może o sobie decydować. Baba może. 

Chłopcze - winę ponoszą obie strony - kobieta za niedochowanie wierności i facet za ruchanie mężowi żony - wyrządzenie mu szkody. Jakby żaden facet jej nie ruchnął to nie miałaby jak zdradzić, więc mąż by nie ucierpiał. A skoro mówisz, że zawsze ktoś by się znalazł - to jest logika na zasadzie - wprowadźmy anarchię i nie przestrzegajmy prawa, bo przecież i tak znajdzie się ktoś kto złamie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zend napisał:

Dlatego kolega @Still czy @Bonzo są zaprzeczeniem zasad tego forum

O zasadach nam tu pisze 22 multi konto tego samego użytkownika. No proszę. Do czego to doszło? O zasadach poucza nas ktoś, kto je notorycznie łamie i ma je w bardzo głębokim poważaniu.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Perun82 napisał:

Ale anarchia jest naturalnym stanem. Dlatego są zgrzyty w stosunku do moralności. Po to ludzi się socjalizuje by byli posłuszni systemowi, a nie naturalnej anarchii. Jednak natura zawsze daje o sobie znać.  

Bzdura, anarchia jest krytycznym stanem. Nawet wśród zwierząt, myszy dzielą się społecznie na tych którzy mają więcej dzieci i mniej, rozdzielają teren, budują własne 'kopce'. Poczytaj o eksperymencie Calhouna, swoją drogą świetnie obrazującym co dziś dzieje się z ludźmi.

 

21 minut temu, Krugerrand napisał:

O zasadach nam tu pisze 22 multi konto tego samego użytkownika. No proszę. Do czego to doszło? O zasadach poucza nas ktoś, kto je notorycznie łamie i ma je w bardzo głębokim poważaniu.

 

Kolego - ja już pisałem, że nie jestem żadnym Waszym urojonym Archem. W ogóle nigdy na żadnym forum czegoś takiego nie miałem. Tworzę konto, piszę pierwsze posty a tu mnie nazywają jakimś Archem i mówią jak do starego znajomego. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, zend said:

Kolego - ja już pisałem, że nie jestem żadnym Waszym urojonym Archem. W ogóle nigdy na żadnym forum czegoś takiego nie miałem. Tworzę konto, piszę pierwsze posty a tu mnie nazywają jakimś Archem i mówią jak do starego znajomego. WTF?

Nie pajacuj, ani ty taki cwany za jakiego sie uważasz nie jesteś, ani chłopaki tutaj nei są tak głupi jak ci się wydaje w tej łepetynie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zend napisał:

Kolego - ja już pisałem, że nie jestem żadnym Waszym urojonym Archem. W ogóle nigdy na żadnym forum czegoś takiego nie miałem. Tworzę konto, piszę pierwsze posty a tu mnie nazywają jakimś Archem i mówią jak do starego znajomego. WTF?

Po pierwsze: kolegami nie jesteśmy, u mnie na taki status trzeba sobie zapracować.

Po drugie: widzę, że wjeżdża znajomy schemat.

 

Na przyszłość, ponieważ już ci pisałem: do Rezerwatu moja droga oraz:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand

Sex pozamałżeński, szczególnie z prostytutkami jest uznawany za naganny i niemoralny. Dawanie dupy za kasę, czyli kurestwo płatne jest jeszcze bardziej naganne i niemoralne w świetle opinii społecznej. W obu procederach uczestniczy, i chce uczyć zasad moralnych innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma (mężatka) wytłumaczyła mi kiedyś w bardzo zawiły sposób, że zdradza swojego męża dla jego dobra, żeby poczuł jej niedobór i bardziej starał się o nią, bo to słodkie, kiedy jest zazdrosny.

 

Inna znajoma, również mężatka, bardzo inteligentna, tym razem po doktoracie  z chemii i pracująca na prestiżowym uniwersytecie, spotyka się wieczorami z kolegą z zagranicy o śniadej karnacji w jego kawalerce. Podobno w celu szlifowania języka angielskiego i dyskusji nad zagadnieniami z dziedziny chemii, bo niby w jakim innym celu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, Panowie skończcie z tym ruchaniem mężatek. To było przerabiane tyle razy... jedni są za a inni przeciw... ok tego się trzymajmy... mnie argumentacja @Bonzo czy @Byłybiałyrycerzprzekonuje i jak nadarzy się okazja to tez skorzystam. Kobieta to nie rower czy samochód...koniec kropka... facet dymający ją nawet nie powinien sobie zawracać głowy czy ona ma męża... a co mnie to boli? 

 

A tak poza tym to z tym dymaniem mężatek to jest zawsze never ending story.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SSydney napisał:

A tak poza tym to z tym dymaniem mężatek to jest zawsze never ending story.

 

> wejdź w DOWOLNY wątek na forum. Nawet dotyczący gotowania kisielu na małym gazie

 

> wpisz "rucham mężatkę i dobrze mi z tym".

 

> wciśnij enter

 

> <Hiroszima.>

 

 

Panowie, to już kurwa nudne jest... Ile można wałkować ten sam temat.

Staje się to już pomału forumowym prawem Godwina...
"Argumentum ad uxorem"

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.