Skocz do zawartości

Mąż nie wie że to nie jego dziecko. Trzy wpisy.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zend napisał:

Myśl logicznie - w całej masie tematów tu jest pisane, że my jesteśmy dużo wyżej od kobiet jeśli chodzi o zasady, moralność. Jest wiele prześmiewczych i sarkastycznych wpisów odnośnie kobiet i ich oszustw i narzekanie, że kierują się gadzim mózgiem. Tymczasem dzięki takim jak Ty czy @Bonzo czy @Still czy @AR2DI2 wychodzi na to, że jesteśmy ani trochę nie lepsi, że nie jesteśmy wyżej jeśli chodzi o zasady czy gadzi mózg. Wychodzi na to, że po prostu nie mamy tyle okazji co kobiety - ale gdybyśmy mieli - ruchamy innym żony, siejemy takie same spierdolenie moralne.

Kolego masz kilka postów i już wyznaczasz co jest ideą forum? No proszę... Nigdzie na forum nie mówi się, że jesteśmy lepsi od kobiet, tylko że są one TAK JAK MY LUDŹMI a wmówiono nam, że to kochane, wrażliwe niemal anielskie istoty. Kminisz różnicę? 

 

Ideą forum, jest dzielenie się doświadczeniami, wymiana poglądów. A nie jakieś sianie moralności. Chcesz się uczyć moralności idź na forum, nie wiem, strzelam katolickie czy inne związane z tym. 

2 godziny temu, zend napisał:

Czyli idea forum nie ma żadnego sensu, bo przychodzi zdradzony chłopak, a doradzają mu potencjalni ruchacze jego kobiety. Czy Ci wymienieni rozumieją tę żenadę i paradoks czy trzeba im to wbić do łba młotem?

Jaki paradoks? O czym ty piszesz... Doradzają mu bardziej doświadczeni. JEGO KOBIETY Panie a to rzecz jest? Ja myślałem, że kobieta to też człowiek i ma wolną wolę, a to ci niespodzianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SSydney napisał:

Kolego masz kilka postów i już wyznaczasz co jest ideą forum? No proszę... 

To nie tak. On po prostu czyta forum już od dłuższego czasu. :lol:

Chce braciom wmówić, że przychodzi tu w roli Rejtana i pokazowo rozdziera szaty przed nami. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, zend napisał:

To jest akurat głupi cytat, pokazujący, że jeśli chcemy wierzyć w Boga, to tak trochę bardziej myśląc samodzielnie i bardziej w charakterze ogólnego Stwórcy, niekoniecznie wierząc we wszystko co w Biblii.

http://biblista.pl/ukryte/czytelnia-biblijna/1484-cudzoostwo.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SSydney napisał:

Nigdzie na forum nie mówi się, że jesteśmy lepsi od kobiet

Dlaczego kłamiesz? Posty jednoznacznie ośmieszające kobiecą logikę oraz całe tematy i posty o tym, że kobiety rujnują nam cywilizację JEDNOZNACZNIE mówią, że JESTEŚMY lepsi od kobiet - taka bije z nich JEDNOZNACZNA wymowa, więc nie kłam publicznie przed ludźmi.

17 minut temu, SSydney napisał:

 tylko że są one TAK JAK MY LUDŹMI a wmówiono nam, że to kochane, wrażliwe niemal anielskie istoty. Kminisz różnicę? 

Nie, kolego. Wiele razy było pisane to co powyżej oraz m.in to, że kobiety kierują się gadzim mózgiem - narzekanie na to. Masa, masa postów o tym, że jako mężczyźni mamy zasady i tym różnimy się od kobiet. MASA TEMATÓW I MASA POSTÓW o takiej wymowie więc NIE ŁŻYJ PUBLICZNIE!

 

18 minut temu, SSydney napisał:

Ideą forum, jest dzielenie się doświadczeniami, wymiana poglądów. 

Nie, kolego. Ideą forum ma być wskazywanie zasad jakimi powinien podążać mężczyzna i jak układać swoje życie. Tymczasem tutaj koledzy których wymieniłem nakłaniają aby wprowadzić całkowitą anarchię i pozbyć się zasad. Nawet informują, że ruchają mężatki. Dochodzi do paranoi w której przychodzi zdradzony mąż, a 'doradza' mu facet, który mu tę żonę przeleciał. Tak to wygląda obrazowo. Takich rzeczy się na forum NIE TOLERUJE i nie taka była myśl forum więc przestań łgać i przeinaczać i nie relatywizuj bo nie ma żadnego relatywizmu. Albo coś jest dobre i właściwe, albo NIE. Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, zend said:

Czy Ci wymienieni rozumieją tę żenadę i paradoks czy trzeba im to wbić do łba młotem?

To tobie trzeba wbić do łba młotem, że jak go zdradziła, to zrobiła to jako świadomo, samodzielna jednostka. 

Pozatym panie moralisto Arch, jak tam twoje morale po łazeniu na prostytutki? To jest moralnie niewłaściwe, jak uznaje nasza kultura. Co w tej kwestii nam powiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędem @arch jest to, że loguje się i łatwo go zdemaskować, @arch spokojnie powoli małą łyżeczka, zaczynaj spokojnie, małymi postami. Szybko idzie Cię wyczuć. 

 

 

Masz tak, straszne myślenie życzeniowe...

 

Inny aspekt życia, duchowni, wszyscy są tam tacy czyści i krystaliczni? A przecież powinni. 

 Wszytkie czyny w Twoim życiu były moralne? Życie takie nie jest...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei na początku mnie dziwiło jak łatwo rozpoznajecie użytkownika arch, teraz mnie to nie dziwi. xD

32 minuty temu, zend napisał:

Nie, kolego. Ideą forum ma być wskazywanie zasad jakimi powinien podążać mężczyzna i jak układać swoje życie. 

Tak tak "PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA MUSI...." dowaliłeś do pieca. 

 

Wracając do tematu, Panie przecież często powiedzą prawdę, zwłaszcza na anonimowym forum. Prawdy o pochodzeniu dziecka można dowiedzieć się zupełnie przypadkiem, gdy kobietę poniosą emocje i będzie chciała za wszelką cenę dowalić oponentowi w czasie kłótni. 

 

Mnie ojciec się nie wyprze. Ostatnio pisałem na Badoo z laską z mojej rodzinnej miejscowości (bywam tam raz na pół roku od 8 lat). I ona w pewnym momencie pyta czy moja siostra to (imie siostry)? Zdziwiłem się i zapytałem o co biega. A ona, że pokazała matce zdjęcia a mama powiedziała "wykapany ...(imię ojca)".

Ja się zastanawiam czy małżeństwo moich rodziców to jakiś ewenement? No sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, SSydney said:

A ona, że pokazała matce zdjęcia a mama powiedziała "wykapany ...(imię ojca)".

Czyli zna Twojego ojca, na to wygląda. A ta Twoja koleżanka to czasem do Ciebie nie jest podobna? ;) Żartuję. Ale czytałem o tym, że zdarzało się, że chłopak spotkał dziweczynę, zakochali się, mieli dziecko, a podczas badan w szpitalu wyszło ze są spokrewnieni. Kiedy pytano ich jak się dobrali, odpowiedzieli ze czuli się bardzo bliscy sobie od pierwszej minuty. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 to miasteczko ma 13 tys. mieszkańców. Mój ojciec pracował w sklepie z meblami, do tego jest bardzo kontaktowym facetem i zna pewnie połowę miasta.

Koleżanka nie jest podobna do mojego ojca, ale do swojej rodziny bardzo. :P Co ciekawe ja podobieństwa swojego do niego nigdy nie widziałem ? 

Moje rodzeństwo też wykazuje podobieństwo do rodziny ojca i do ojca. Może moja mama jest tą z Himalajów? xD

 

Czy ojciec zdradził matkę? Nie wiem, ręki nie dam uciąć ale myślę, że nie. 

Czy miałby ku temu okazję? Myślę, że tak nawet moja jedna ex mówiła, że jest przystojny. Ma 50 lat ale dla mnie to on się od ponad 10-15 lat w cale prawie nie zmienia, parę zmarszczek i siwych włosów doszło ale wygląda dobrze. Odkąd za moją namową zmienił pracę poprawił zarobki znacząco(wcześniej się bał ze względu na dzieci i inne kwestie) Myślę, że mógłby wybierać w Paniach 30+, kocham mamę i w ogóle ale jest ona w wieku ojca do tego ma dużą nadwagę. Usprawiedliwiłbym ojca "skoki w bok" haha. Ale z tego co z nim rozmawiałem to nie w głowie ma przygody, chyba chce spokojnie sobie żyć dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zend napisał:

kobiecą logikę

Tu ładnie dowaliłeś.

 

Większość użytkowników ma ugruntowany światopogląd, przekonania często wynikające po prostu z obserwacji świata. W dodatku mało kto ma tu 18 lat tylko więcej. Teraz wpadasz Ty któryś już raz i nawracasz, moralizujesz nawet ''starych wyjadaczy''. Ty, co jeździsz na dziwki. Przecież to jest takie niemoralne. Może myślisz że nawrócisz niektórych z nas i rzeczywistość się zmieni.

Piszesz naiwnie jak dziecko, chcesz żeby świat był dobry a ludzie przestrzegali zasad ? Ty chyba jeszcze oglądasz bajki i komedie romantyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meg4tron napisał:

Tu ładnie dowaliłeś.

 

Większość użytkowników ma ugruntowany światopogląd, przekonania często wynikające po prostu z obserwacji świata. W dodatku mało kto ma tu 18 lat tylko więcej. Teraz wpadasz Ty któryś już raz i nawracasz, moralizujesz nawet ''starych wyjadaczy''.

Nic nie rozumiem z tej wypowiedzi, nie widzę żadnego odniesienia do moich argumentów. Albo jesteś trollem, albo udajesz, że 'dyskutujesz' bo boisz się normalnej dyskusji na argumenty.

3 godziny temu, SSydney napisał:

Tak tak "PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA MUSI...." dowaliłeś do pieca.

Nie przeinaczaj i nie manipuluj. To nie było takie 'prawdziwy mężczyzna musi' jak próbujesz insynuować.

4 godziny temu, AR2DI2 napisał:

To tobie trzeba wbić do łba młotem, że jak go zdradziła, to zrobiła to jako świadomo, samodzielna jednostka. 

Chłopie, na litość Boską, to, że jeden sąsiad podsunie Ci pod nos ŚWIADOMIE pieniądze innego sąsiada, to nie znaczy, że biorąc je, jesteś rozgrzeszony. Analogicznie, to, że ŚWIADOMIE kobieta Ci się podsunie pod nos, to nie znaczy, że 'biorąc ją' jesteś rozgrzeszony. Krzywdzisz tym jej męża - i nie gdybaj że inni by wzięli - nie wiesz tego, nie gadaj o innych tylko o sobie. Nie odpowiadasz za czyny innych tylko za swoje.

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Błędem @arch jest to, że loguje się i łatwo go zdemaskować, @arch spokojnie powoli małą łyżeczka, zaczynaj spokojnie, małymi postami. Szybko idzie Cię wyczuć. 

 

Nawet gdybym był tym rzekomym archem, to nie rozumiem czemu miałbym być zainteresowany 'skradaniem się' aby nikt mnie nie 'wyczuł'. Widzisz jakieś konsekwencje tego, że ktoś 'wyczuł' domniemanego archa dla tegoż Archa?

3 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Typ łazi po prostytutkach, a innych chce uczyć moralności.

Ruchając prostytutki nikogo nie krzywdzę, nie rucham nikomu kobiety - no, chyba, że nieświadomie. Nie przyczyniam się do krzywdzenia mężczyzny.

Edytowane przez zend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, zend said:

Ruchając prostytutki nikogo nie krzywdzę, nie rucham nikomu kobiety - no, chyba, że nieświadomie. Nie przyczyniam się do krzywdzenia mężczyzny.

1 - Samo zaprzeczenie w jednym zdaniu

2 - chodzenie do burdelu tez jet naganne moralnie, na równi z prostytucją. Jak sobie radzisz z tym dylematem moralnym? 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AR2DI2 napisał:

1 - Samo zaprzeczenie w jednym zdaniu

W niczym sobie nie zaprzeczam. Nieświadomy grzech, to nie grzech, grzech musi być świadomy. W 90% ruchacze mężatek doskonale wiedzą, że posuwają jakiemuś nieszczęśnikowi kobietę.

 

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

 - chodzenie do burdelu tez jet naganne moralnie, na równi z prostytucją. Jak sobie radzisz z tym dylematem moralnym? 
 

Uznaję tylko moralność opartą o krzywdę/brak krzywdy drugiego człowieka. Chodząc na prostytutki nie robię nikomu nic złego. Ty ruchając mężatki robisz. Jej mężowi. I nie zasłaniaj się głupio, że 'jak nie ja to inny'. Po 1 nie wiesz czy będzie ten inny, bo z założenia, skoro mówimy o zasadach, to po to, aby miało je jak najwięcej mężczyzn, ergo: aby Ci 'inni' też tego nie robili. Równie dobrze w latach 50-tych dużo więcej mężczyzn by odmówiło posuwania mężatek, bo kręgosłup moralny ludzi był znacznie większy. 

Po 2 jak już pisałem - to, że niektórzy łamią prawo, to nie znaczy, że wszyscy mamy je łamać i ma zapanować anarchia. 

 

Ruchanie komuś żony to upadlające i obrzydliwe zachowanie. Trzeba być niepełnosprawnym emocjonalnie aby coś takiego robić świadomie i na dłużej. Po prostu mieć zanik empatii i uczuć wyższych. A to nie jest żadne 'alfa' - to jest zwykłe upośledzenie umysłowe. Nie ma się czym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, zend said:

Uznaję tylko moralność opartą o krzywdę/brak krzywdy drugiego człowieka.

Czyli swoją własną. Tyle mi wystarczy. Jesteś zwykłym hipokrytą, stosująca mentalnośc Kalego "jak Kali robić być dobrze, jak Kalemu się nie podobac być źle". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma się co sprzeczać. @AR2DI2 ma ugruntowane zdanie na temat bzykania mężatek a jest to stary wyjadacz i znawca tematu. Zdania raczej nie zmieni. Ja szanuje jego podejście bo każdy ma prawo do swojego zdania.

 

Ja mam podobne zdanie na ten temat co @zend. Ba, nie bzykał bym nawet laski, która ma chłopaka. Kiedyś nawet @Fit Marek o to zahaczył mówiąc o wracającej karmie.

 

Nie podsuwajmy kobietom swoich gałęzi tylko dlatego, że jej jest źle na aktualnej. Niech weźmie odpowiedzialność i wcześniej zerwie skoro tak jej źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, misUszatek said:

@AR2DI2 ma ugruntowane zdanie na temat bzykania mężatek a jest to stary wyjadacz i znawca tematu.

Tyle, że ja ani nie byłem jakimś specjalnym amatorem mężatek, ot trafiały się statystycznie rzecz biorąc. Nie obstaję więc jakoś specjalnie przy haśle "ruchać,jebać( mężatki) nic się nie bać". Pod wpływem doświadczeń jednak z nimi, wiem jak to działa, i wiem, że całe moralizowanie w zderzeniu o realne życie jest uja warte. To w zasadzie cały mój przekaz. 

Ja mogę uwierzyć w prawdziwość przekonań komuś kto miał sytuację ze sexowna męzatka mu właziła do łózka, a on powiedział "stop! mężatek nie biorę!". Jednak zdecydowana większość tylko teoretyzuje, więc nie są wiarygodni w swoim oburzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, AR2DI2 said:

Zdrada ( przyjęcie łapówki) nie jest karalne, i nie prowadzi do czynów karalnych ( jeśli mówimy o konsekwencjach "normalnych" zdrady wykrytej - rozwód itd). 

Fakt, że coś nie jest karalne nie dowodzi, że jest moralne a nawet zgodne z prawem. Jest wiele rzeczy, których prawo nie uznaje za dopuszczalne ale tego nie karze.

Usunięcie ciąży jest nielegalne ale kobieta nie jest karana (art. 152 kk). To wg ciebie dowodzi, że usunięcie ciąży jest moralne dla kobiety ale dla lekarza już nie. Argumentacja świetna.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, wrotycz said:

Jest wiele rzeczy, których prawo nie uznaje za dopuszczalne ale tego nie karze.

Wymień te rzeczy. Przynajmniej 5.

 

 

3 minutes ago, wrotycz said:

Usunięcie ciąży jest nielegalne ale kobieta nie jest karana

Dałeś przykład hipokryzji politycznej, więc przykład ów jest do dupy. I nie wmawiaj mi w tej kwestii czegoś, czego nie powiedziałem, bo nie rozmawialiśmy o tym, więc nie wiesz jakie mam zdanie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.