Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
dzimi

Ciężkie brzmienie

Polecane posty

Jako, że zawsze lubiłem metalowe klimaty, wklejam link do legendarnego  teledysku. Nakręcony został na koncercie w Moskwie w 1991 roku (rok upadku ZSRR). Mówi się o 700 tys do 1,5 mln widzów na żywo:

• Like 1

A tutaj kapela śpiewająca w języku sławnych filozofów. Świetne połączenie muzyki z teledyskami:

• Like 2

Gość Dr Caligari

Rammstein widziałem na żywo podczas Impact Festiwalu w Warszawie w zeszłym roku - niemiecki kunszt :) Ja teraz odświeżam licealny romans z Sepulturą:

Max Cavalera ma gardło jak komin cementowni Górażdże :P

• Like 2

Mimo, iż jak to mówią - na starość się łagodnieje, wciąż pozostaję wierny rockowo-metalowym klimatom :D 

Słucham od 20 lat i raczej niewiele w tym temacie się zmieni w najbliższym czasie, choć oczywiście eksperymentuje z innymi gatunkami muzyki :)

Coś ode mnie na dobranoc :)

https://www.youtube.com/watch?v=AK1TnheTdww

• Like 1

Ciężko wybrać coś jedynego spośród wszystkich kapel i kawałków, może po prostu wrzucę całą swoją playlistę ;p Kolo 1000 numerów... :D

A u mnie teraz leci sobie: 

• Like 4

Jeśli ktoś przepada za Toolem to warto zerknąć na Perfect Circle, z wokalistą właśnie wspomnianego Toola ;)

• Like 2

@bumblebee

Jeśli mówimy o dziwnych projektach Maynarda, znasz może Puscifera? :D

Obiło mi się o uszy, ale jeszcze nie wbijałem się w ten projekt. Ciekawe z pewnością, ale warto by się zapoznać z większym materiałem ;) 

Temat trochę przycichł, a tak być nie powinno w tym wątku :-) Duzo przedniej muzyki się tutaj pojawiło. A co sadzicie o 

Ostatnio jakoś mi po głowie chodzi, choć Panowie ewidentnie diabełki lubią. 

• Like 1

Niezłe, naprawdę niezłe Mr Rabbits ;) Mi ostatnio wpadła w łapska dawno zaginiona w czeluściach 47m* genialna płytka. Polecam :P

• Like 3

"Dirt" jest klasykiem, klasyki. Jak to kiedyś wspomniał mój kumpel "Ich się albo kocha, albo nienawidzi i nie można przetrawić." Ja akurat uwielbiałem te grunge'owe hałasy w liceum, wiele lat temu. Az się łza w oku zakręciła, bom już dawno nie słyszał.  

Film dla fanów ciężkiego brzmienia z południa Stanów Zjednoczonych - Pantera, Down, Eyehategod itd

Niezłe, naprawdę niezłe Mr Rabbits ;) Mi ostatnio wpadła w łapska dawno zaginiona w czeluściach 47m* genialna płytka. Polecam :P

Wychowałem się na tym, dzieki stary

Temat trochę przycichł, a tak być nie powinno w tym wątku :-) Duzo przedniej muzyki się tutaj pojawiło. A co sadzicie o 

Ostatnio jakoś mi po głowie chodzi, choć Panowie ewidentnie diabełki lubią. 

Na koncercie Shining byłem kilka lat temu w krakowie kiedy supportowali Satyricon :) 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.