Skocz do zawartości

Ciężkie brzmienie


dzimi

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.06.2017 o 12:05, Normalny napisał:

@azagoth Obecne czasy też nie są złe ;):

 

 

Paradise Lost pierwszy raz usłyszałem na tegorocznym Metal Hammer. Bardzo dobre granie, koncert zleciał szybko i intensywnie. Kawałek "No Hope in Sight" to zajebisty otwieracz.

 

Natomiast moje dwa hity z Metal Hammer to:

 

 

Na żywo nie brzmiały tak dobrze, no ale ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jak ktoś chce usłyszeć growling w wykonaniu damskim to polecam Arch Enemy, z początku krwawiły mi uszy, ale teraz ich doceniam mocno; nie będę wrzucał linków, bo podoba mi się sporo kawałków i nie chcę robić bajzlu.

Osobiście wolę znacznie bardziej obecną frontmenkę z Kanady, bo kiedyś była jakaś inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, No Gods No Masters napisał:

Jak ktoś chce usłyszeć growling w wykonaniu damskim to polecam Arch Enemy, z początku krwawiły mi uszy, ale teraz ich doceniam mocno; nie będę wrzucał linków, bo podoba mi się sporo kawałków i nie chcę robić bajzlu.

Osobiście wolę znacznie bardziej obecną frontmenkę z Kanady, bo kiedyś była jakaś inna.

Arch Enemy zajebiste,uwielbiam Melodic death metal. Amon Amarth,Kataklysm no i ostanio Heaven Shall Burn ciężko i agresywnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

@Normalny - Dark Tranquillity !!!

Prawie o nich zapomniałem - DZIĘKI. Jak oni zaczęli grać to było dla mnie coś niesamowitego. Razem z At The Gates oraz In Flames (bo Morbid Angel byli ciut za mocni a Paradise Lost za "cukierkowi") stworzyli podgatunek, który uwielbiam do dziś.

I ode mnie coś z dawnych, dobrych czasów raz jeszcze - pierwszy raz widziałem ich jeszcze na trasie z Paradise Lost, gdy nie byli super-znani. Rozjebali publikę na kawałki.

 

 

No i miodek oczywiście:

 

 

 

Edytowane przez azagoth
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.