Skocz do zawartości

Ciężkie brzmienie


dzimi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A z ciężkiej muzy która słucham "od zawsze" (podstawówka) i do której regularnie wracam i pomaga mi w wielu momentach w życiu to zdecydowanie 4 pierwsze płyty Korna. Teraz nagrywają gówno dla dzieci, ale w oryginalnym składzie byli niesamowici. Takiego zwierzęcego napierdalania, agresji i energii nie znalazlem nigdy w żadnym innym zespole.

 

 

Exciter z  Kanady. Napisz, jak posłuchasz. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, a to znacie?

"This weird five-piece from Tampere/Seinäjoki (Finland) has returned with a massive example of cosmic extreme metal that mix the apocalyptic atmosphere of Killing Joke and Godflesh, a touch of Vangelis under cocaine, some kraut-rock and black metal, and the psychedelic touch of Hawkind. Great huh ?"

Z powyższych bardzo lubię Ghost - trafiają do mnie na fest, oraz Katatonię (kiedyś bardziej niż teraz)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Gdy w 1988 roku kończyłem 8-mą klasę , coś tam przygotowywaliśmy na sali gimnastycznej,  na zakończenie szkoły.

Przez cały dzień leciała kaseta "Master of Puppets"  - METALLICA, a najczęściej powtarzaliśmy sobie instrumentalny numer "Orion"...

Mam wielki sentyment do tej muzyki. Najlepszy heavy-metalowy kawałek ever! :-)

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ode mnie jeden kawałek czystego i zdrowego heavy metalu. Nie każdemu może się spodobać, ale proszę, by każdy obejrzał teledysk, ponieważ dotyczy on tematyki forum. Wyszukałem, że tytuł "Bite The Bullet" to idiom i oznacza "to accept something difficult and try to live with it". Zobaczycie przemianę gościa z pantofla w mężczyznę.

 

Bullet - Bite The Bullet

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.