Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Byłybiałyrycerz said:

Myślisz że te z tematu to na czysto xD ?, One z makijażem i straszą więc z czym do ludzi.

Myśle, że tak jest. Śmieszy mnei tylko kiedy ktoś ocenia na 2, 3 , 4 te laski. Gdyby jednak abstrahowac od oceniania, to mamy podobny gust, tyle ze ja lubię baby z "kudłami" czyli hrube, gęste włosy. Typ zydowski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Bombas said:

A co z nią jest nie tak? Mi się bardzo podoba. Czekam na twoje propozycje 8/9/10.

Nic z nią nie tak. Ale jak ktoś ocenia te z foto na tak jak Ty a "buja" sie w tej...która obiektywnie jest brzydsza od dwóch z nich, to wiesz...

Poza tym oczywiście to kwestia gustu. Mulą mnie tylko takie akcje gdzie ktos wyskakuje z takimi ocenami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Nadal czekam na twoją propozycję. Według mnie: (oczywiście oceniam tylko facjatę)
1- ma jakoś nienaturalnie widoczne kości policzkowe, jakoś mnie to odrzuca nie wiem czemu.
2- bardzo mi przypomina koleżanke z przeszłości, i to już mnie odpycha, poza tym blondynka więc minus ? 
3- jakoś tak "sukowato" wygląda
Oczywiście nie bierzcie tego komentarza dosłownie. Ogólnie wszystkie takie jakieś smętne jak to ktoś napisał powyżej. Może po alkoholu... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczę, że ocenianie tylko po facjacie jest lekko fałszywe. Ale cóż , dla deomi wszystko uczynię.

 

1) ta pańcia nie podlega mojej ocenie gdyż kompletnie nie jest w moim typie.

2) lubię takie podstarzałe MILFetki, dałbym mocne 6.

3) ehhh, gdyby nie te debilne minki. Myszce się wydaje, że jak utworzy misterny dzióbek czy roztworzy dzioba to jest to niby takie sexy. Nie, nie jest. Jest to śmieszne, sztuczne, żałosne, udawane i trąci błazenadą. Gdyby paniusia zaświeciła naturalnym szczerym uśmiechem, dałbym jej 8. No, ważne jest też by zaświeciła porządnym cycem. Dupka brazylijska też jest w cenie.

 

A tak w ogóle to liczy się tylko wnętrze.

 

Aha, ja i tak jestem ładniejszy od nich. ?

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.