Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie:

1 - 6/10

2 - 6/10

3 - 7/10

 

Każdej dałem minimum 6kę, dlatego, że one nie są brzydkie. Po prostu nie są w moim guście, a ostatnia dostała 7kę, bo podobają mi się jej gęste włosy i ma ciekawy kształt twarzy.

Ogólnie w modellingu jest trochę pań z takimi intrygującymi buziami, np: Cara Delevigne (choć obecnie chyba ma krótkie włosy a więc już tak.. be), Anja Rubik też ma takie wystające kości policzkowe.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ocenię, średnio mi tapeta podchodzi nawet na ścianie. 

 

Starzejącego się z klasą, naturalnego zadbanego milfa, ocenię na dychę, a wytapetowanej 20-stce, stojącej pół dnia przy betoniarce dam 2 za sztuczność, a po zmyciu do tego milfa się nie umywa. 

 

Oczywiście lekki makijaż mi nie przeszkadza, ale jak kobieta przekracza wskaźnik BMI z uwagi na beton to tabliczka z dwójką idzie w górę. 

 

Subtelność, naturalna kobiecość u mnie jest w cenie, betonu mamy wszędzie nadmiar. 

 

Edit: odkąd spotkałem kobietę z bardzo charakterystycznym małym nosem, bardzo proporcjonalnym do reszty twarzy, zwracam dużą uwagę na tą właśnie część twarzy i dałbym jej 8-9, a ma ponad 40 dyszki. ;)

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że odrzucam typową skalę stopni w zakresie 0-10, gdyż uważam ją za podświadome stawianie na piedestale pań z wyższymi notami, wymyśliłem coś prostszego i bardziej „tolerancyjnego”. 

 

Przedstawiam państwu Skalę Koksownika. 

Oceny są w przedziale 0-1 bez ułamków dziesiętnych.

0 oznacza pannę nierębną

1 oznacza pannę rębną

Można ją uatrakcyjnić, dopisując znak „-„ czyli „ruchałbym z braku laku”, oraz „+” - ekstra sztuka.

Plusów i minusów nie dajemy przy zerze, no bo nie ma w naturze zera dodatniego ani ujemnego. :) 

Dzięki mojemu patentowi nie dyskwalifikuję 6-tek względem 9-tek a także ograniczam różnice w subiektywnych werdyktach między rozmówcami do minimum.

 

Tak więc @deomi

1. rębna

2. rębna

3. rębna

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Pięknam i uroczam? :D 

 

Brałbym ?

 

3 minuty temu, Magician napisał:

to nasza deomi?

Któż to wie :D 

15 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Ja nie ocenię, średnio mi tapeta podchodzi nawet na ścianie. 

 

 

15 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Subtelność, naturalna kobiecość u mnie jest w cenie, betonu mamy wszędzie nadmiar. 

 

W pełni się z Tobą zgadzam.

Ja również wolę takie zwykłe dziewczyny :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rozmiar S? To chyba jakieś żarty.

- Biustonosz A75? Chyba wiem gdzie tkwi twój problem z facetami. Prawdziwa kobieta zaczyna się od C.

- 29 lat? UUU pani, to już końcóweczka. Dębowa jesionka kupiona? 

 

Nie jest dobrze. 

Ale nie martw się @deomi, będąc mocno pijanym w klubie, dałbym ci szansę. 1(słownie jedną) :) 

Edytowane przez giorgio
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.