Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. No jedyneczka to taka naciągana Five może Five point five out of Ten w maksie.
2. Słodka blondi no no no, tutaj bym dał max 7,5/10. Wystarczy, aby te brwi poprawiła.
3. No tutaj laska ma tone tapety na mordzie, aż się świeci. Aczkolwiek ma te pożądane rysy twarzy - dałbym jej te 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, giorgio napisał:

Prawdziwa kobieta zaczyna się od C.

Od D. I pośladek musi też być jędrny. A nie tylko wytapetowana facjatka. Ale to tylko moje wynaturzone prywatne zdanie.

 

3 minuty temu, giorgio napisał:

29 lat? UUU pani, to już końcóweczka.

Nie mów tak brzydko o kobietach. 29latka jeszcze rok spokojnie pociągnie i będzie skutecznie przyciągać januszy by się gzić wespół zespół bezecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand Mnie to w sumie interesuje jak zeszłoroczny śnieg. Przy rozpierdolu, który ma w głowie może wyglądać jak połączenie 10 najlepszych modelek w jednym a i tak trzymałbym się z daleka.

Ale podziwiam (szczerze) jej umiejętność manipulacji stadkiem samców. @deomi to wyuczone czy dar naturalny?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, deomi napisał:

Jestem szalenie inteligentna tylko niestabilna emocjonalnie.

Jesteś szalenie niestabilna emocjonalnie i niestabilnie inteligentna.

 

To ty masz małe cycki? Przez 5 stron podbijam wątek a tu taki druzgocący news. A mogłem przez ten czas na tinderku poznawać jakiegoś szejka.

Edytowane przez Magician
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.