Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Florence Przyznam się szczerze, że zawsze mnie kręciły niskie dziewczyny i te, które mają trochę więcej ciała. Jedna z dziewczyn z którymi się spotykałem była trenerką personalną miała świetny tyłek, ale za to małe cycki druga miała nadwagę, ale za to świetne cycki.

 

Niestety facet czasem musi wybierać między fajnym tyłkiem a świetnymi cyckami ;)

 

No, ale gdyby zapukała do mnie kobieta z Twojego avatara to akurat bym się nie obraził i chętnie bym ją wpuścił ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

Pytam o ocenki na podstawie tych zdjęc. Chce wyciągnać pewne wnioski :P

A co, chcesz skopiować "styl" Avatara tych niuń?

1 i 3 są po prostu szpetne, pani nr1 to taki 80% plastik, 3 to 90-95%, nie chciałbym się obok nich obudzić rano. Kłaść się z "księżniczką" i obudzić ze strzygą? Nie dziękuję, nawet Wiedźmin nie miałby jaj do takiej roboty.

2 już naturalniej, ale i tak przeciętnie, takie 5 albo 6 na 10.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Magician napisał:

Mam startować? Trochę strach. Zmiażdży mi peniska.

Jeśli będzie głodna to obawiałabym sie nie tylko zmiażdżenia. :unsure::lol: Ale wnioskując po wcześniejszym poście @Byłybiałyrycerz by zaryzykował. :lol: :P

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

Przyznam się szczerze, że zawsze mnie kręciły niskie dziewczyny i te, które mają trochę więcej ciała. Jedna z dziewczyn z którymi się spotykałem była trenerką personalną miała świetny tyłek, ale za to małe cycki druga miała nadwagę, ale za to świetne cycki.

 

Rozumiem, ;) trochę sie nabijałam :P mi samej nie podobają sie wysokie dziewczyny jeśli mam spojrzeć obiektywnie na wygląd kobiet, tylko raczej średniego wzrostu i szczupłe, ale nie wychudzone. ;)

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

Niestety facet czasem musi wybierać między fajnym tyłkiem a świetnymi cyckami ;)

 

 

Chyba, że kobieta ma figurę klepsydry, ale jednak raczej jest tak jak piszesz. ;)

U mnie piersi myślę, że ok do mojej figury, ale pośladki są moim największym atutem. :P

Przed chwilą, Magician napisał:

Psiknie Ci gazem w oczy,

:D Trafiłeś, bo mam czasem w torebce hahah :lol:

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

Wziąłbym majtki w zastaw.

Gorzej jakbym akurat nie miała... :lol::lol:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lxdead napisał:

Kłaść się z "księżniczką" i obudzić ze strzygą?

Nie jestem z natury płochliwy i nie spierdalam 'jak coś się dzieje'. Ale bałbym się spotkać z panią Anją Rubik czy z panią Chodakowską bez makijażu w ciemnej ulicy. Myślę, że bym uciekł, bez walki. Strzygi.

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powstrzymajcie się przed uploadowaniem zdjęć ze swoich "prywatnych kolekcji" jeśli znajdują się na nich osoby trzecie.

 

Możecie osadzać linki do zdjęć/ profili publicznie dostępnych ale powstrzymajcie się przed udzielaniem prywatnych informacji na temat tych osób (informacji, których dana osoba sama nie opublikowała).

 

Więc proszę, bez komentarzy, że ktoś jet chory psychicznie, czy wywlekania prywatnych brudów.  

  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magician napisał:

Ale bałbym się spotkać z panią Anją Rubik czy z panią Chodakowską bez makijażu w ciemnej ulicy.

Ale wpaść w ciemnej uliczce na cyc.. tzn na panią Krupę to już by chyba tak źle nie było ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

 Jestem szalenie inteligentna tylko niestabilna emocjonalnie.

Pamiętasz pierwsze,drugie lub trzecie połączenie autostradowe?(neuronów).

 

Bo mnie ta wypowiedź zalatuje(i tu ewidentna celowość)w poszukiwaniu KATALIZATORA Tweiiii wersji IZOTOPU.

 

Zresztą kiedyś był film pod t."Best of the best".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, brama85 said:

Moja żona jest ładniejsza od tych wszystkich pań. Dziękuję. 

Wiemy, wiemy. Twoja żona jest ładniejsza niż mis świata,, lepsza w łóżku niż luksusowa prostytutka, lepiej dotuje od Makłowicza, lepiej zarabia niż Cukierberg itd. itp.

Coś konkretnego powiesz?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@AR2DI2 Nie wiem jak tu zmieścić zdjęcie, zawsze pokazuje za duże

Kira Najtli czy jak to się piszę xD

Natalie Portman

Tori Black

A mój typ to 

 

Jak mnie wkur.ia to pieprzone mlaskanie i szelestanie do ucha... Chyba bym ocipiał jakbym na słuchawkach miał tego słuchać!

 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.