Skocz do zawartości

Kobieca aparycja a problemy z podrywem


CRISM

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kobiecy wygląd jest poważną przeszkodą w podrywie?  Zastanawiam się czy mój kobiecy wygląd, nie powoduje tego że jestem przezroczysty dla kobiet.  Mam bardzo kobiecą twarz(sporo ludzi mówi mi, że twarz mam jak kobieta), małe delikatne dłonie, jestem dość niski. Zastanawiam się nad tym, gdyż mam kolegę z którym jak gdzieś pójdę do klubu lub inną imprezę, kobiety same go zaczepiają i prowokują, nie musi robić kompletnie nic, czasami ja zainicjuję rozmowę, a i tak on wychodzi z Panią. Ja nigdy, nie czułem takiego zainteresowania kobiety mną. On zainteresowanie kobiet ma ot tak na co dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kogo podrywasz, bo gusta są różne, ale jednak bardziej męski fenotyp jest bardziej atrakcyjny dla kobiet.

Chyba masz za duże parcie na kobietę (jak wiele facetów tutaj tak w ogóle).

W innym Twoim wątku widziałem, że nieźle zarabiasz, robisz dobre kroki (siłka, auto, kurs tańca itp.), jednak mam wrażenie, że nie robisz tych rzeczy dla siebie, a właśnie po to by być bardziej atrakcyjnym, a to nie o to chodzi. To co robisz, to rób dla siebie. Kobieta nie jest sensem, fakt, jest miłym dodatkiem, a zauważysz to jak faktycznie w ten sposób będziesz to traktował, bo one też będą czuły to, że jest Ci dobrze, a przez to im z Tobą może być lepiej.

A wracając do tematu, to jak chcesz wyglądać bardziej męsko zawsze możesz zapuścić brodę :) Nie wymaga wiele wysiłku, a zainteresowanie samic wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barhar napisał:

A wracając do tematu, to jak chcesz wyglądać bardziej męsko zawsze możesz zapuścić brodę :) Nie wymaga wiele wysiłku, a zainteresowanie samic wzrasta.

Brody nie nawidzę, drapie, swędzi, trzeba strzyc modelować. Aż tak nie chcę się poświęcać.

 

Bycie naturalnym i dbanie o dobre samopoczucie kompletnie nie działa, tak robiłem przez wiele lat. Jakieś dwa lata temu, zmieniłem strategię i staram się wpasować w oczekiwania samic. Póki co słabo mi idzie, ale przynajmniej w śród samców mam większy respekt:/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.