Skocz do zawartości

O co macie największy, życiowy ból dupy?


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lalka napisał:

Po to się walczy o lepsze jutro przecież. 

Komuniści Hitler itp też walczyli o lepsze jutro - przez nich swego czasu zginęło dużo ludzi. ;) Mieli swoją wizję przyszłości i chcieli ją zrealizować...A jak wygląda teraźniejszość? Tak jak chcieli? Pytanie też jak wyglądały tamte czasy. ;)  

Grunt myślę, raczej tkwi w byciu tu i teraz i kontemplowaniu tego. Silna świadomość teraźniejszości da lepszy widok na wszystko wokół. Życie przyszłoscią i przeszłością, są są iluzją/ zapisem teraźniejszości. Życie tylko i wyłącznie tym, sprawia, że nie jest się obecnym "teraz". Myślę, że dążąc do czegoś, trzeba dalej być obecnym w chwili obecnej i czujnym

Sorry, tak mi się przytoczyło, bo jakieś pół godziny temu odłożyłam "Potęgę teraźniejszości" i tam było nawiązanie do tego. :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lxdead napisał:

No tak, bo była nieświadoma?

Tak. I Ty też działasz w nieświadomości mając ból dupy.

 

37 minut temu, Lalka napisał:

@Bruxa Acha, ktoś pierwszy musiał się z tym pogodzić, przed nami.

Przed nami się z tym godzili, potem przestaniemy się godzić. To jest właśnie rozwój, a raczej ewolucja. Tak jak istnieje cykl dzień-noc i się często powtarza, tak jest wielki i powolny cykl spierdolenie-naprawa tego spierdolenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa częściowo masz rację ALE pamiętaj, że matki mają system po swojej stronie. Ciężko, żeby ojciec miał wpływ na wychowanie równy matce będąc sprowadzonym do roli bankomatu i widząc dzieciaka w porywach raz na dwa tygodnie (jak mamusia pozwoli łaskawie). Czy mam ból dupy o ten system? Absolutnie nie, po prostu szkoda mi dzieci, zwłaszcza synów wychowanych bez ojca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wkurwia mnie:

 

- Niszczenie drobnych przedsiębiorców w Polsce poprzez wysokie opłaty jak ZUS (15 tys pln rocznie)

- Brak własnych marek, własnego przemysłu w tak dużym kraju, z taką historią.

- Roszczenia kobiet, że facet ma wszystko zapewniać i starać się bez końca.

- Brak asertywności u ludzi i myślenia krytycznego.

- Popularyzacja debilizmu w telewizji i internecie

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 23:09, Lalka napisał:

O to mam ból, o czas.

Mój każdy dzień to jebany maraton. 

 

Dnia 22.01.2019 o 22:06, Lalka napisał:

chce coś osiągnąć w życiu, a czas mi w tym przeszkadza

 

Dnia 22.01.2019 o 21:18, Lalka napisał:

zaakceptować?

Wszystko to Twoje słowa... Owszem wybrane selektywnie ale czy nie pasują?

 

 

A o co ja mam ból dupy? Obecnie nie mam (chociaż te ciągłe remonty wokół... :P ) ale kiedyś nie mogłem siedzieć z tego bólu. Czasem tylko się zastanawiam po co jest tyle cierpienia i czy naprawdę nie ma innej drogi do poznania i zrozumienia...

Edytowane przez Cortazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój największy życiowy ból dupy jest o to, że muszę zapierd..ać na bandę czarnych śmieci i nierobów ściąganych przez morze do Europy. Strach czasem wyjść wieczorem i chodzić ulicami takiego Londynu np. Pracujesz na gnoja, który ci kosę wpakuje albo okradnie i pobije. 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Bruxa said:

@SzatanKrieger nie mam, po prostu patrzę jakie macie odczucia. Jakbym miała coś wybrać (a unikam niepotrzebnych emocji) to najbardziej rozjuszają mnie za wysokie podatki i upadlanie naszego kraju, nas, a także nie mogę zdzierżyć kalectwa u innych.

Co robisz żeby tych wysokich podatków nie płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się o co miałam największy ból dupy. 

Był taki program jakiś o genialnych umysłach. Czy czymś takim, wygrał raz jeden gość, a ja umiem tak samo. 

Nawet nie wiedziałam, że to takie zajebiste. 

Chodzi o mówienie od tyłu. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.