Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
brama85

Nie wiem co będzie jutro.

Polecane posty

Ostatnio natrafiłem na ten kawałek. Tekst mówiący o facetach po 30-tce oraz tych przed, którzy wciąż pomimo tylu lat żyją ''niewiadomą''. Sam mam 33 lata i obecnie oczekuję narodzin dzieciaków. Jestem już myślami w czerwcu kiedy mają przyjść na świat. Sprawy codzienne jakby dla mnie nie istniały. Wciąż tylko czerwiec i czerwiec. Odczuwam czasem lęk przed tym wszystkim co mnie czeka.

Rapowe środowisko jest bardzo zakłamane i dwulicowe. Niestety.

• Like 3

7 minut temu, bożek.egipski napisał:

@brama85 Człowieku załóż sobie bloga.

Ok. Opiszę spacery z moim yorkiem.

Panie, ja wiem, że fajnie jest tam gdzie nas nie ma :D ale ja bym się cieszył na Twoim miejscu kobieta/dzieci to jest coś co mnie najbardziej dobija (a raczej brak tego). Szczerze mówiąc chciałbym mieć już to za sobą, założenie rodziny i takie tam. U mnie na wsi jak ktoś się nie żeni przed 30 to jest uznawany za nienormalnego i w całej okolicy zostaje okrzyknięty starym kawalerem :P

Dnia 20.01.2019 o 07:12, brama85 napisał:

Sprawy codzienne jakby dla mnie nie istniały. Wciąż tylko czerwiec i czerwiec. Odczuwam czasem lęk przed tym wszystkim co mnie czeka.

To kwestia wizualizacji :(

Wyobraź sobie całe jedzenie jakie masz zjeść do końca życia! Niezła górka, prawda?

No, ale.... przecież zjesz to. Dzień za dniem, porcja za porcją.

To samo z ojcostwem. Będziesz się tego uczył, dzień po dniu, od małych kroków do skoków.

• Dzięki 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.