Skocz do zawartości

Nie wiem co będzie jutro.


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio natrafiłem na ten kawałek. Tekst mówiący o facetach po 30-tce oraz tych przed, którzy wciąż pomimo tylu lat żyją ''niewiadomą''. Sam mam 33 lata i obecnie oczekuję narodzin dzieciaków. Jestem już myślami w czerwcu kiedy mają przyjść na świat. Sprawy codzienne jakby dla mnie nie istniały. Wciąż tylko czerwiec i czerwiec. Odczuwam czasem lęk przed tym wszystkim co mnie czeka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie, ja wiem, że fajnie jest tam gdzie nas nie ma :D ale ja bym się cieszył na Twoim miejscu kobieta/dzieci to jest coś co mnie najbardziej dobija (a raczej brak tego). Szczerze mówiąc chciałbym mieć już to za sobą, założenie rodziny i takie tam. U mnie na wsi jak ktoś się nie żeni przed 30 to jest uznawany za nienormalnego i w całej okolicy zostaje okrzyknięty starym kawalerem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2019 o 07:12, brama85 napisał:

Sprawy codzienne jakby dla mnie nie istniały. Wciąż tylko czerwiec i czerwiec. Odczuwam czasem lęk przed tym wszystkim co mnie czeka.

To kwestia wizualizacji :(

Wyobraź sobie całe jedzenie jakie masz zjeść do końca życia! Niezła górka, prawda?

No, ale.... przecież zjesz to. Dzień za dniem, porcja za porcją.

To samo z ojcostwem. Będziesz się tego uczył, dzień po dniu, od małych kroków do skoków.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.