Skocz do zawartości

Patton

Rekomendowane odpowiedzi

@Feniks8x

To by miało być coś w stylu kanału world of longplays, tylko że z krótszym filmami. No ale zabieram się do tego jak pies do jeża bo szukam jakiś darmowych programów do edycji filmów itd, itp. No i muszę się pozbyć tych pasków o których pisałem. No ale jeśli już coś nagram to postaram się podać link, tylko że nie wiem w jakim temacie.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlaj grę w oknie o wymiarach dokładnie takich, w jakich zamierzasz potem wczytać np. youtuba. i nagrywaj to co dzieje się w oknie 

 

Jeśli łączysz kilka filmów np. twoje logo na początku to ten film też musi być w odpowiedniej rozdzielczości, bo tak to np. z powodu logo pojawią się pasy na górze a potem po wgraniu na youtuba po bokach kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Powiem Tobie tak bracie, pierdol paski czy jakieś niedoskonałości inne, wklejaj, działaj. Reszta przyjdzie sama.

Myślę, że przez zbytni perfekcjonizm nie możesz wrzucić jedynki i dać po garach, wystartować z miejsca tylko purkasz na jałowym.

 

Swoją drogą świetny pomysł. Jedziesz z tym koksem mistrzu, bo inaczej Ci pierdolnę. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Patton napisał:

szukam jakiś darmowych programów do edycji filmów itd, itp

Na chwilę obecną najlepszym darmowym jest Da Vinci Resolve. Wprawdzie siedzę w grafice (tej 2D) ale w video się nie bawię, to mój kolega z pracy zawsze polecał mi ten program do obróbki video i nawet parę razy się nim bawiłem - dobra sprawa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Azizi napisał:

i nawet parę razy się nim bawiłem - dobra sprawa.

@Azizi

A tak z ciekawości to czy obsługuje technologię cuda?

 

10 godzin temu, Feniks8x napisał:

pierdol paski czy jakieś niedoskonałości inne

@Feniks8x

No tak tylko że chodziło mi o to żeby tylko pozbyć się tych pasków.

 

10 godzin temu, Feniks8x napisał:

Myślę, że przez zbytni perfekcjonizm nie możesz wrzucić jedynki i dać po garach

To by było robione tak powiedzmy że dla przyjemności a nie dla kasy.

 

10 godzin temu, Feniks8x napisał:

Swoją drogą świetny pomysł.

Gameplay by był z różnych gier, np z nesa, gba, dosa, może z psx itd, a z pc to nie z tych nowych, i raczej bez żadnego komentowania itd. No i może by kiedyś był jakiś stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.