Skocz do zawartości

Ile razy nieświadomie zrobiłeś rogi innemu mężczyźnie? Żony w burdelach.


Rekomendowane odpowiedzi

@AR2DI2 wywołałeś wilka z lasu tymi wpisami o mężatkach, ale ja o czymś innym, a jednocześnie zostanę w temacie.

 

W sobotę spotkałem się z dawną miłością w mieście, przypadkowo na ulicy, spotykaliśmy się 7 lat temu, teraz to szczęśliwa mama i żona, pogadaliśmy ok półtorej godziny.

 

Dowiedziałem się że ma dzieci, męża którego bardzo jak mówiła kocha i że to najlepsze co może się zdarzyć, wypytała mnie gdzie pracuję i czy mam kogoś, odpowiedziałem jej, zgodnie z prawdą, oczywiście, że zajmuję się tym i tym i dobrze zarabiam, potem dała do zrozumienia że pracuje tu i tu i że możesz wpaść w wolnej chwili pogadać :) 

 

Dzień potem, otwieram facebooka, a tam polubienia moich komentarzy, które pisałem w różnych tematach, a najlepsze było polubienie mojej odpowiedzi do jej cytatu sprzed 7 lat jak się rozstaliśmy, gdzie napisałem że trzeba być idiotą aby coś takiego na fejsbuku umieszczać po nie udanych związkach, wiadomo że to nie przypadek że akurat ten temat poruszyła :) 

 

Tak więc tak wygląda szczęśliwa mężatka, kiedy ponaciska się na odpowiednie guziki, jest gotowa się po koleżeńsku ze mną spotkać, lubi moje posty, śledzi je na facebooku :) 

Oczywiście, to ja zerwałem z nią wtedy temat, a nie Ona ze mną i przestałem się z nią spotykać.

Męża jej aż tak dobrze nie znam, ale na moje oko, typowy beta provider, czyli ciepłe kluski od przynoszenia siana do chałupy, choć mogę się mylić.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, ciekawe co kieruje Panami określającymi w tym (jak i innych wątkach) innych Panów określeniami typu "typowy pizdeusz", "beta provider" itd? Próba redukcji dysonansu wywołanego własnym wątpliwym moralnie postępowaniem? :) Jaki sens ma postponowanie innego mężczyzny w dostatecznie popieprzonych dla mężczyzn realiach tego świata? Ciekawym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.