Skocz do zawartości

Macie jakieś ciuchy, w których czujecie się najlepiej?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja najlepiej czuje się w koszulach, biała, błękitna lub granatowa wpuszczone w granatowe, czarne lub jasno szare spodnie long slim. Buty pantofle czarne lub białe markowe. Zależy od spodni i koszuli. 

Czasem zamiast koszuli fajny sweterek w serek, najczęściej czarny lub granatowy.

 

W zime do tego czarny płaszcz nie za długi, czarne skórzane rękawice i szary szalik.

 

Super się też czuje w garniturach.

Dobrze skrojony ciemny. Biała koszula slim fit, czarny krawat, spinki, czarny pasek i czarne pantofle.

 

Oczywiście dobry zegarek do tego i sygnet. 

 

Edytowane przez Bronisław
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jeszcze przeglądam swoje zdjęcia i widzę, że w sumie to najchętniej sięgam za tę błękitną katankę. Lubię ją jeszcze w połączeniu z długą spódnicą,brązowym paskiem, torebką - listonoszką i gladiatorkami płaskimi. No... nie wspominam o moim kapeluszu ^^. Mam jeszcze czarny z krótkim rondem na jesień - zimę. :)  

3ee8825da7b23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najlepiej się czuję w prostych sukienkach, ewentualnie bluzkach i spódnicach. Mimo, że jestem szczupła, to mam z natury dość szerokie biodra, więc niezbyt lubię obcisłe rzeczy, workowatych też nie, najlepiej jak są dopasowane w talii i na górze, a bardziej zwiewne dołem. 

Najlepiej czuję się w tzw. małej czarnej, nie lubię zbyt wyzywających, krzykliwych ubrań, kolory wybieram raczej stonowane typu czernie, szarości, bardzo lubię odcienie niebieskiego, szczególnie granat, zielenie, czasem fiolety. Za to nigdy praktycznie nie ubieram czerwieni, różu, pomarańczowego, czy żółtego i źle się czuję w takich kolorach, bo są zbyt jaskrawe.

Powiedziałabym nawet, że mimo, że ubieram się kobieco, to lubię taką trochę rockową nutkę w moim stylu, w sensie ciemniejsze ubrania, raczej proste itd., już w liceum miałam taki trochę rockowy styl i tak mi zostało, choć nie byłam typową "metalówą", ale był taki czas, że ubierałam się wyłącznie na czarno, nosiłam nawet glany ;) 

Tak samo nie lubię krzykliwego makijażu, dziwnie się w nim czuję.

Jestem drobna czyli niewysoka i szczupła, mimo tego rzadko noszę obcasy na co dzień, tylko do pracy, albo na jakieś okazje takie na słupkach kilka cm. 

Generalnie lubię rzeczy proste, źle się czuję, kiedy ciuchy są albo dla nastolatek, albo mnie postarzają, raczej wybieram uniwersalne bez udziwnień, ale kobiece.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne dopasowane jeansy ?, zawsze do wszystkiego pasują. Ponadto pewne sukienki: czarna z tommy’ego hilfigera, prosta bawełniana, trochę krótka, tak zwykła. Różowa koszula, ale tak oczojebnie różowa ?. W połączeniu z czarnym zawsze robi wrażenie. Skórzana krótka, białe tenisówki. Czarne body z plny lala. To są takie ubrania gdzie jak mam zły humor, gdzie jak mi się nie chce stroić, gdzieś chce wyjść trochę na luzie to to zawsze będzie pasować. 
Jeszcze letnie sukienki, w lato jakoś zawsze się dobrze czuje w większości rzeczach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalkaa- też lubię czarne, dopasowane spodnie, choć generalnie wolę spódnice i sukienki, ale jesli spodnie to zawsze muszą być opięte, a mam szczupłe nogi raczej, oprócz bioder może, bo sę troche szersze, ale w takich czuje się dobrze.

A teraz moja stylizacja na jesień, to jesienny płaszczyk, taki raczej krótszy, lekko za pupę, grube czarne rajstopy, wysoko wiązane czarne buty ( takie, jakie teraz są wszędzie, ale wyjatkowo mi się spodobały), i pod to jakaś sukienka, albo bluzka i spódnica.

Na zimę mam za to albo czarny klasyczny płaszczyk z paskiem w talii do kozaków, albo tych moich nowych butów wysoko wiązanych, albo taką fajną kurtkę z 4F w ciemnografitowym kolorze, która jest ciepła, a jednocześnie nie wyglądam w niej jak bałwan, no i ma pasek zapiany w talii, co tez jest fajne, bo sylwetka jakos w niej wygląda. A przy tym jest mega ciepła bo z termoizolacyjnego materiału, ale kupiłam ją już ze 2 lata temu, więc raczej nie ma jej w sprzedaży. 

Lubię też takie takie dosyć masywne szaliki na zimę, trochę przy duże, którymi można się opatulić i wyglądają przy okazji fajnie moim zdaniem. W czapce co dziwne też czuje się dobrze, podobno nawet mi w niej ładnie, mam taką swoja ulubiona, szarą z włóczki z kudłatym pomponem.

No i uwielbiam oversizowe swetry na chłodne dni, pasują moim zdaniem i do spódniczek i do dopasowanych spodni.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynareczki - mam czarną, granatową, szarą, błękitną, szafirową i to zapewne nie koniec mojej kolekcji :P

Wysokie buty

Kolorowe koszule

No i na zimę, bądź jesień - kolorowe, eleganckie szaliki :wub:

Ostatnio też pokochałam te lekko luźniejsze eleganckie spodnie. Coś takiego:

Black Pants Work Outfit | Pant Ne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Natii napisał:

wysoko wiązane czarne buty

Tak, uwielbiam ?. A miałam o to wojnę z mężem, on kategorycznie był na nie. Moje nie są wiązane z tyłu, same się trzymają. Ja się uparłam, przyniosłam do domu i pokazałam, że można je ładnie zestawić to się przekonał. Ubieram je do sukienek i spódnic. Jest w nich ciepło ?

 

6 godzin temu, Natii napisał:

Lubię też takie takie dosyć masywne szaliki na zimę, trochę przy duże, którymi można się opatulić i wyglądają przy okazji fajnie moim zdaniem. W czapce co dziwne też czuje się dobrze, podobno nawet mi w niej ładnie, mam taką swoja ulubiona, szarą z włóczki z kudłatym pomponem.

Opisujesz wręcz mnie ?. Choć ostatnio zamówiłam inny, ma takie wzory na końcach indiańskie ale niestety nie jest tak kudłaty i gruby, więc opatulam go dwa razy wokół szyi. Nie jest gruby ale jest z wełny, to chociaż tyle ?. Jeśli chodzi o czapkę ja też, tyle, że granatową i z naturalnym pomponem (pewnie tu obrońcy zwierząt mnie zjedzą, ale ja uwielbiam). 

 

6 godzin temu, Natii napisał:

No i uwielbiam oversizowe swetry na chłodne dni, pasują moim zdaniem i do spódniczek i do dopasowanych spodni.

Tak ?, całkowicie się zgadzam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.