Skocz do zawartości

Miss Nowego Jorku zakochała się w Polaku i przeprowadziła do Wałbrzycha


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ksanti napisał:

To fake :D 

 

No albo gościu jest:

- ukrytym milionerem

- sławną personą

 

Albo babka szukała:

- bety do zdominowania

/jest:

- przeruchana na amen

przez Murzynów

 

 

Czas włączyć żółte napisy :) 

Obejrzałem filmik i powiedziała, że widziała u niego prawdziwego mężczyznę.  Polak tak miał coś z kobiety i mężczyzny i to ją zaintrygowało(chodzi o uczuciowość). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie się @Fit Marek - on wcześniej już wypowiadał się o niej. 

A poza tym ona jest aktorką - jej mąż ma duży wkład w TagenTv na youtube, początkowo podobno został zatrudniony przez nią jako jej kucharz-dietetyk. Zgaduję że po tym jak wygrała konkurs piękności nie radziła sobie jako aktorka w Ameryce (nie ukrywajmy - tam jest w aktorstwie ogrooooomna konkurencja). W międzyczasie się zbliżyli, wziął ją do Polski i ,,magicznie" od razu została przyjęta w polskim teatrze. 

Więc moja teoria jest taka - koleś skoro robił w Ameryce jako kucharz dla sportowców/modelek to ma niemałe pieniądze oraz ogólnie ma ,,dużo znajomości i układów". 

Niemniej nie hejtuje tego w żadnym wypadku, sam bardzo starałbym się o tak piękną kobietę. I gdybym miał wybrać jedną na 100 i ona byłaby wśród nich, na 100% wybrałbym ją.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie który zamieszczam poniżej, ona mówi że jej mąż codziennie robi coś innego a ona to uwielbia. Jako przykład podała, że w jeden dzień trenuje boks a w inny wchodzi na drzewo. Może to jest klucz, on jest nieobliczalny i daje jej sporą dawkę emocji.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie uważnie, to się w miarę klei. Gość sam przyznaje, że gdy ją poznał miał swoje cele, nie szukał partnerki ("problemów") i nie spuszczał się nad wyglądem kobiet jak zdesperowany białorycerz. W USA pewnie każdy tańczył nad egzotyczną pięknością, każdy oprócz niego. Dlatego możliwe, że zaimponowało jej tak konkretne podejście.

 

Zobaczcie jak on się zachowuje - jest spokojny, nie pieje z zachwytu nad nią, nie stara się zbytnio, nie próbuje imponować. Wg mnie dojrzała męska postawa. Tak się traktuje nasze kochane panie - jak ojciec nieco znudzony swoją córką. Nie jak chłopczyk wobec mamusi której się trzeba wkupić w łaski, inaczej nie da cukierka (taka postawa jest w tym temacie: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/16699-podsumowanie-czterech-pierwszych-miesięcy-małżeństwa-czyli-cztery-miesiące-przed-rozwodem/ ).

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu jest zajebiście podobny do aktora z Obcego.  Harry Dean Stanton

 

Fool_Love_1985_4_web.jpg

 

@dobryziomek Z tą oceną 3/10 zaniżyłeś. Jak dla mnie 7/10, a tak naprawdę skala jest zależna od tego jak kobieta Cię ocenia. Widać, że to nie jest jakiś fałszywy typ, który bryluje. 

 

Ogólnie spoko się wydają. I jak widać różnica wieku między m a k nie ma większego znaczenia.

Edytowane przez doler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam ochotę Wam pokazać swoje zdjęcie z moją byłą.

 

Zobaczylibyście prawdziwy mezalians wizualny :D, ale tak da się.

 

@elon No tak jeszcze tego by brakowało, żebyśmy pod drzewach latali :D :D

 

@SzejkNaftowy Świetna analiza. ;) Też uważam, ze to dokładnie o to chodzi. ;)

 

@Panther Masz rację. On musiał mieć duże znajomości w Stanach, ale ona ze swoim SMV spokojnie mogła sobie znaleźć dużo bardziej poukładanego i bogatego typa. Nie byłby to dla niej większy problem.

 

Edit: Kurde, @Panther Jednak masz sporo racji. Dla niej wejście na polski rynek to była szansa.

 

 

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół murzynka o urodzie 3-4/10 i menel?

 

Pewnie startowała w konkursie jako jedyna przedstawicielka mniejszości etnicznych, to wygrała.

 

Oczywiście w komentarzach pełno beciaków zachwycających się jaka jest piękna, ale domyślam się, że to ten typ faceta, co by zwalił nawet do cegły.

Edytowane przez SławomirP
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

No i jak to wytłumaczyć ? Gość stary, brzydki, wysławiać się też za bardzo nie potrafi. Gdzie ta hipergamia ? 

A jak wytłumaczyć zło, i całą masę problemów na tym świecie? Czy jeden przykład obala poważną tezę? Czy znamy wszystkie ukryte informacje o tej relacji, czy też tylko to co chciano nam pokazać?

 

A może po prostu czasem tak jest, że piękna jest z brzydkim i biednym?

 

Nie stawiaj znaku zapytania po spacji, ostatni raz proszę, później będą warny.

 

3 godziny temu, Panther napisał:

Zapytajcie się @Fit Marek - on wcześniej już wypowiadał się o niej. 

Nigdy się o tej Pani nie wypowiadałem.

 

3 godziny temu, dobryziomek napisał:

No za piękny to on nie jest, ale zaraz pojawią się teoretycy, którzy zaczną pisać że to fejk. Bo on jest 3/10 a ona jest 9/10 więc to niemożliwe, żeby ją poderwał.

W życiu zdarzają się dużo dziwniejsze rzeczy. Ale jeśli ktoś na podstawie tego filmu uzna że nie musi być zamożny i ogarnięty by mieć elegancką kobietę, to mocno sobie zaszkodzi tym przekonaniem, i skończy na wieczornych sesjach masturbacji.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, SławomirP said:

O gustach się nie dyskutuje, ale skoro już dyskutujemy, to mówię serio.

Jest mieszana, a tak właśnie wygląda rasa negroidalna. Zadziwia mnie, że ich dzieci są całkowicie białe. 
Po prostu tak wygląda ktoś, kto ma w geny afrykańskie. Jak dla mnie jest piękna. 

A poza tym sytuacja mocno przypomina mi Jana Cyraniaka, który ma bodajże 5 dzieci z Amerykanką (także). 

 

 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do opinii Sławomira i tam jeszcze brata wyżej - gdzie Wy tu do diaska widzicie miss? Wg. mnie totalne 5/10.

Myślę, że w Los Angeles czy tam innym Las Vegas bulwarem weekendami chodzą o wiele lepsze gwiazdy niż ona. Szczerze, za nią bym się nie odwrócił będąc w USA. Nie wiem skąd ten zachwyt nad jej 'urodą'. Dla mnie takie kobiety są ni w ząb atrakcyjne i pociągajace, ot kobita czekoladowa i tyle. :D

 

Druga sprawa to ten gość, zajebisty zarost, takich nie mają jej koledzy ciemni + oczywista twarz aktorska niczym ten gość z Obcego, oczywiście do tego spokój, opanowanie, odczucie posiadania męskiej mocy. Taki ciekawy miks cech może bardzo zrobić 'robotę' dla mężczyzny.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.